• Eğitimler
 • Pazarlama Eğitimleri

Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi

 • 5 Saat
 • 0 Ders
 • 2562 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi

 • 5 Saat
 • 0 Ders
 • 2562 Kayıtlı Kişi

349 ₺ 249 ₺

Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi
 • Can Demirağ
  Eğitmen

  Can Demirağ

 • Kategori Pazarlama Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Bir işinizin olmasını, meslek edinmeyi ister misiniz?


Bir işinizin olmasını, meslek edinmeyi ister misiniz? Peki, mesleğinizin çağrı merkezi uzmanlığı olmasına ne dersiniz? Ya da çağrı merkezinde çalışıyorsanız uzmanlığa yükselmeyi, işinizi geliştirmeyi ve konumunuzu yükseltmeyi düşünür müsünüz? 

Cevabınız “evet” ise sizler için Canlı Çağrı Merkezi Sertifika Programı’nı hazırladık. Alanında uzman eğitmenimizin vereceği kilit bilgilerle üst düzey gelişim sağlayacaksınız. Fark yaratacak, farklı olacaksınız. O halde fırsatı kaçırmayın ve Canlı Çağrı Merkezi Eğitimize katılın!


Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Canlı Çağrı Merkezi Sertifika Programı’nın amacı, katılımcılarına çağrı merkezi uzmanı niteliği kazandırmaktır. Müşteri temsilcisi adayın müşteri hizmetleri süreçlerini nasıl yöneteceğini aktarmaktadır.

Çağrı merkezlerinde çalışma aynı zamanda etkili iletişim becerilerine sahip olmayı gerekli kılmaktadır. Çünkü çağrı merkezi müşterilerin sorunlarını çözmek için onları çok iyi analiz etmeyi ve doğru cümleleri kurmayı gerektirmektedir.

Canlı Çağrı Merkezi Sertifika Programı, çağrı merkezleri işlerinin doğru yürütülmesi ve iletişim araçlarından doğru bir şekilde yararlanılması için geliştirilmiş bir eğitim programıdır. Çağrı merkezi çalışanlarına yardımcı olmak ve bilgi sahibi olmalarını sağlamaktadır.

UYARI:

 • Canlı Çağrı Merkezi Sertifika Programı için zamanı uygun olan eğitmenimiz atanır.
 • Canlı Çağrı Merkezi Sertifika Programı için istediğiniz an kayıt olabilirsiniz.
 • Canlı Çağrı Merkezi Sertifika Programı için yeteri kadar talep (20-30 kişi) toplandıktan sonra eğitim düzenlenecek ve size bilgi iletilecektir.


Canlı Çağrı Merkezi Sertifika Programı ile Kazanımlarınız

Canlı Çağrı Merkezi Sertifika Programı ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Çağrı merkezi uzmanı olacaksınız.
 • Öğrendiğiniz bilgilerle fark yaratacaksınız.
 • Sahip olduğunuz sertifikalar sizi bir adım öne çıkaracak.
 • İş arayışınız varsa meslek sahibi olacaksınız.
 • Hepsi ve daha fazlası Canlı Çağrı Merkezi Kursumuzda!


Canlı Çağrı Merkezi Kursu’nda Farkımız

Canlı Çağrı Merkezi Kursu’nda farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı Çağrı Merkezi Kursu sunmaktayız.
 • Alanında uzman Çağrı Merkezi eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Canlı Çağrı Merkezi Kursu’nda güncelleme yapmaktayız,
 • Çağrı Merkezi eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı ve uluslararası akredite Canlı Çağrı Merkezi Kursu sertifikaları vermekteyiz.


Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Call center personeli iseniz kurumsal iletişim noktasında kendinizi geliştirmek için Kurumsal İletişim Eğitimi edinebilirsiniz. 

Bunun dışında müşterilerinizi ikna etmek, başarı sağlamak ve satış grafiğinizi artırmak için Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y Ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi ile gelişiminizi taçlandırabilirsiniz.

İletişim alanında kendinizi geliştirmek için ise İleri İletişim Teknikleri Eğitimi edinebilirsiniz. Böylece iletişim alanındaki gelişiminizi üst seviyeye çıkarabilirsiniz.


Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi Nedir?

Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Çağrı Merkezi Sertifika Programı, katılımcılarına çağrı merkezi alanında üst düzey bilgilendirme yapar. Katılımcılarını Çağrı Merkezi Uzmanı olarak belgelendirir.

Çağrı merkezinde çalışan bir kişi kendilerini ilgilendiren ya da kurum otoritesini etkileyebilecek her duruma zamanında ve doğru bir şekilde müdahale etmelidir. Çağrı merkezi çalışanı, kurumunun müşterisini daima memnun etmeli ve kurum otoritesini sarsacak sıkıntıları daha henüz büyümeden önlemelidir. Bunlar o kadar kolay olmamakla birlikte iş hayatında karşılaşılabilecek ve çözülmesi gereken problemlerdendir.


Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Çağrı merkezi alanında uzmanlaşmak isteyen tüm katılımcılarımız, herhangi bir ön şart olmaksınız Canlı Çağrı Merkezi Kursumuza katılım sağlayabilir.


Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Canlı Çağrı Merkezi Sertifika Programı ile çağrı merkezi operasyonlarına sahip tüm şirketlerde çalışabilirsiniz.


Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi Online Sertifika

Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Canlı Çağrı Merkezi Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Çağrı Merkezi Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı Çağrı Merkezi Sertifika Programı basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Canlı Çağrı Merkezi Sertifika Programı sertifikası, Çağrı Merkezi Uzmanı olduğunuzu belgelendirir.


Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Canlı Çağrı Merkezi Sertifika Programı sertifikasıyla, tüm kamu kurum ve kuruluşlarına, tüm özel kuruluşlara Çağrı Merkezi Uzmanı olarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.


Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi’ne Katılım

Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Canlı Çağrı Merkezi Sertifika Programı web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Canlı Çağrı Merkezi Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı Çağrı Merkezi Kursu’na, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. 

Canlı Çağrı Merkezi Sertifika Programı’na, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Çağrı Merkezi Kursu’na kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Çağrı Merkezi kurumlara faydası şunlardır:

 • Çağrı merkezi çalışanlarınıza üst düzey eğitim vermiş olacaksınız.
 • Çağrı kaçağınız azalacak ve pozitif olarak size dönüşü olacak.
 • Cironuz artacak.


Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Canlı Çağrı Merkezi Sertifika Programı’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Canlı Çağrı Merkezi Sertifika Programı başvuru formunu doldurarak Canlı Çağrı Merkezi Kursu için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi Fiyatları

Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Canlı Çağrı Merkezi eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Canlı Çağrı Merkezi Kursu ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Canlı Çağrı Merkezi Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi Sınavı

Canlı Çağrı Merkezi Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Canlı Çağrı Merkezi Kursu sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı Çağrı Merkezi Sertifika Programı sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Canlı Çağrı Merkezi Sertifika Programı sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Canlı Çağrı Merkezi Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Can Demirağ

 • 27 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:10 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Üst Düzey Yönetici, Eğitmen Can Demirağ!

 

1997 yılında Samsun Anadolu Lisesi, 2001 yılında da İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2001 yılından bu yana kurumsal hayatın içerisindeyim.

 

Garanti Emeklilik, Axa Sigorta, BNP Paribas Cardif ve Cigna Sağlık Hayat Emeklilik şirketlerinde Pazarlama, Operasyon, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri ve Şikâyet Yönetimi birimlerinde orta ve üst düzey yönetici pozisyonlarında önemli görevler üstlendim.

 

2015 yılından itibaren iş dünyası ve yönetim tecrübelerimi kurum ve bireylerle paylaşmaktayım. Eğitim Kutusu online ve örgün eğitim platformunun kurucu ortaklarından biriyim.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

·         Etkili LinkedIn Kullanımı Eğitimi

·         Etkili Toplantı Yönetimi Eğitimi

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimlerin 3D Animasyon içeriklerini hazırladım:

·         Hedeflerle Yönetim Eğitimi

·         Proje Yönetimi Eğitimi

·         Empati Geliştirme Eğitimi

·         Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Küçük İşletme Yönetimi Eğitimi

·         Halkla İlişkiler Yönetimi Eğitimi

·         Çatışma Yönetimi Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

·         Sonuç Odaklı Olabilmek Eğitimi

·         Geri Bildirimin Önemi Eğitimi

·         Zor Kişilerle Başa Çıkma Eğitimi

·         Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Can Demirağ

Can Demirağ

Üst Düzey Yönetici - Eğitmen
Eğitim Ücreti

349 ₺ 249 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+199 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Pazarlama Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2562 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:5 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet