• Eğitimler
 • Kişisel Gelişim Eğitimleri

Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi

 • 7 Saat
 • 0 Ders
 • 1553 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi

 • 7 Saat
 • 0 Ders
 • 1553 Kayıtlı Kişi

559 ₺ 399 ₺

Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi
 • Habibe Paşalı
  Eğitmen

  Habibe Paşalı

 • Kategori Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Bilinçaltınıza yerleşen duygusal faktörlerin hayatınızı zaman zaman olumsuz etkilediğini fark ettiniz mi? İş yerinizde, ailenizde ya da arkadaş çevrenizde en olmadık durumlarda bir anda ortaya çıkıp sizi zorluyor olabilir. Bu durumda Bilinçaltınızı temizleyebilseydiniz ya da olumsuz duygusal faktörlerden tamamen arınabilseydiniz ne güzel olurdu değil mi?  Peki, bunun gerçekten de mümkün olduğunu biliyor muydunuz?


Bilinçaltınıza yerleşen duygusal faktörlerin hayatınızı zaman zaman olumsuz etkilediğini fark ettiniz mi? İş yerinizde, ailenizde ya da arkadaş çevrenizde en olmadık durumlarda bir anda ortaya çıkıp sizi zorluyor olabilir. Bu durumda Bilinçaltınızı temizleyebilseydiniz ya da olumsuz duygusal faktörlerden tamamen arınabilseydiniz ne güzel olurdu değil mi? 

Peki, bunun gerçekten de mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Bilinçaltı Temizliği ve EFT Tekniği Eğitimi ile sizin de arınmanız mümkün! Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimimiz ile bilinçaltınıza format atıp hayatınızı olumsuz şekilde etkileyen duygusal faktörlerden tamamen kurtulacaksınız. Aynı zamanda insanların hayatlarına dokunacak, kişilere EFT Danışmanlığı ve kurumlara EFT Danışmalığı verebileceksiniz.


Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi Amacı Nedir?

Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi amacı nedir sorusunu cevaplandıralım. Bilinçaltı Temizliği Eğitimi, sizi birtakım olumsuz düşüncelerden arındırıp hislerinizde değişiklik yapmayı hedefler. 

UYARI:

 • Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz atanır.
 • Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi için istediğiniz an kayıt olabilirsiniz.
 • Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi için yeteri kadar talep (20-30 kişi) toplandıktan sonra eğitim düzenlenecek ve size bilgi iletilecektir.


Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Eğitim sonunda uzman bir EFT Danışmanı olacaksınız.
 • Birçok kuruluşta eğitim ve danışmanlık vereceksiniz.
 • Birçok insanın hayatına dokunacaksınız.
 • Üniversite ve uluslararası onaylı sertifikalara sahip olacaksınız.
 • Bizlerle öz geçmişinizi paylaşacak, EFT Danışmanı olarak faaliyet gösterme şansı elde edeceksiniz.


Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi’nde Farkımız

Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Bilinçaltı Temizliği Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Bilinçaltı Temizliği eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Bilinçaltı Temizliği ve EFT Tekniği Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Bilinçaltı Temizliği eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Bilinçaltı Temizliği Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi’nin Yanına Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi’nin yanına önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Canlı Online Kişilik Tipleri Ve Enneagram Eğitimi gelişiminizi üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Bunun yanında rahatlamanıza yardımcı olacak Canlı Online Stres Yönetimi Eğitimi ve Canlı Online Öfke Kontrolü Eğitimi de tavsiye etmekteyiz.


Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi Nedir?

Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi, olumsuz düşünce silsilesinden sıyrılıp yeni ve güçlü bir sayfa açmanıza vesile olacak bir eğitim modülüdür.


Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir şimdi de bu soruyu cevaplandıralım. Bilinçaltı Temizliği Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi’ne Kimler Katılmalı sorusuna cevap arayalım. Bilinçaltı Temizliği Eğitimi’ne;

 • Çeşitli olumsuz duygusal faktörlerden arınmak isteyen bireyler,
 • Mutlu ve sağlıklı olmayı hedefleyen kişiler,
 • İhtiyaç duyanlara EFT Danışmanlığı yapmak isteyen bireyler bu eğitime katılabilir.


Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi İş Olanakları Nelerdir hep birlikte keşfedelim. EFT Eğitimi sertifikasıyla kişiler için EFT Danışmanı ve kurumlar için EFT Danışmanı olarak çalışabilirsiniz. Kendi networkünüz ile çalışabileceğiniz gibi CV Gönder özelliğimizi kullanarak özgeçmişinizi bizimle paylaşabilirsiniz. 


Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi Online Sertifika

Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Bilinçaltı Temizliği ve EFT Tekniği Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Bilinçaltı Temizliği ve EFT Tekniği Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi sertifikası ne işe yarar sorusuna açıklık getirelim. Bu sertifika vesilesiyle ulusal ve uluslararası özel ya da çeşitli resmi kurumlarda faaliyet gösterebilirsiniz.


Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Bilinçaltı Temizliği Eğitimi sertifikasıyla birlikte bireysel EFT Danışmanlığı ya da Kurumsal EFT Danışmanlığı yapabilirsiniz.


Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi’ne Katılım

Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi’ne katılım nasıl oluyor keşfedelim. Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Bilinçaltı Temizliği Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi’ne, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi’nin Kurumlar İçin faydaları nelerdir sorusunu cevaplayalım.

 • Çalışanlarının yaşam kalitesini koruyup yükseltir.
 • Stresle baş edebilmelerine vesile olur.
 • İş yerindeki verimliliği yükseltir


Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Bilinçaltı Temizliği ve EFT Tekniği Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Bilinçaltı Temizliği Eğitimi başvuru formunu doldurarak Bilinçaltı Temizliği Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi Fiyatları

Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Bilinçaltı Temizliği eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Bilinçaltı Temizliği Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Bilinçaltı Temizliği ve EFT Tekniği Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi Sınavı

Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Bilinçaltı Temizliği ve EFT Tekniği Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı Bilinçaltı Temizliği Eğitimi sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Bilinçaltı Temizliği Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Bilinçaltı Temizliği Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Habibe Paşalı

 • 21 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:19 tarihinden bu yana üye

Merhaba, Ben Yaşam Koçu, Eğitmen Habibe Paşalı! 


Eğitimci ve Profesyonel Koç’um. Eğitim Kutusu online eğitim portalında Bilinçaltı Temizliği ve EFT Tekniği, Kişilik Tipleri ve Enegram, Stres Yönetimi ve Kurumsal İletişim eğitimleri vermekteyim. 2008 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Bölümü’nden mezun oldum.


Takım Koçluğu, Yönetici Koçluğu, Kobi Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, İlişki Koçluğu yapmaktayım.


2015-2017 yılları arasında bir medikal firmada Satış Müdür’ü olarak çalıştım. 2010-2015 yılları arasında başka bir medikal firmada Eğitim Yöneticisi olarak çalıştım. 2001-2009 yılları arasında yine çeşitli medikal firmalarda Satış Temsilcisi olarak görev aldım.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:  

Eğiticinin Eğitimi

Durumsal Liderlik

Etkin Takım Çalışması

Koçluk, ICF Sola Unitas Coaching Academi

Bilgisayar Programları

Sunum Teknikleri

Toplu Tanıtım Müşteri Odaklı Satış Teknikleri

Elektronik Ortamda Müşteri İlişkileri Yönetimi

Etkili Sunum Teknikleri

Gruplara Satış Becerileri

Temel Satış Becerileri


Aşağıdaki kurs ve seminerlere katıldım: 

Satış Teknikleri Eğitimi, American Academi, Livcon Academi, Kemal İslamoğlu, Mümin Sekman;

Müşteri Odaklı Satış Teknikleri Eğitimi

Sunum Teknikleri Eğitimi

Etkili Vücut Dili Kullanma Eğitimi

Kişilik Analizi Eğitimi

Etkileme ve İkna Eğitimi

Satış ve Pazarlama Eğitimi

Medikal Eğitim

Merkezi Sinir Sistemi Eğitimi


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

Stres Yönetimi Eğitimi

Yaşam Koçluğu (Profesyonel Koçluk) Eğitimi

Öğrenci Koçluğu Eğitimi

Bilinçaltı ve EFT Tekniği Eğitimi

Kişilik ve Enneagram Eğitimi

Kurumsal İletişim

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Habibe Paşalı

Habibe Paşalı

Profesyonel Koç - Uzman Eğitmen
Eğitim Ücreti

559 ₺ 399 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Kişisel Gelişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:1553 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:7 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet