• Eğitimler
 • İletişim Eğitimleri

Canlı Beden Dili Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 2744 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Beden Dili Eğitimi

 • 6 Saat
 • 0 Ders
 • 2744 Kayıtlı Kişi

624 ₺ 448 ₺

Canlı Beden Dili Eğitimi
 • Ecem Aygün Ercan
  Eğitmen

  Ecem Aygün Ercan

 • Kategori İletişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Siz de beden dilinizin gücünün farkına varmak ister misiniz? Bu eğitim vesilesiyle kendinizi rahatça ifade etmek isterseniz Canlı online Beden Dili Eğitimimizden yararlanabilirsiniz.İletişim, iki türlü yapılır. Bunlar; sözlü ve görsel iletişimdir. Görsel iletişim, beden dili, jest ve mimikleri esas alır. Bu konuda uzmanlar, iletişimin çoğunlukla beden diliyle gerçekleştiğini öne sürüyor. Bu bağlamda karşınızdaki kişiler, sözlerinizden ziyade beden dilinize odaklanıyor. Bu noktada beden dilini bilinçli kullanmak size avantaj sağlayacaktır. 

Peki, bunu nasıl yapacaksınız? Size önerimiz Beden Dili Eğitimi! Siz de beden dilinizin gücünün farkına varmak ister misiniz? Bu eğitim vesilesiyle kendinizi rahatça ifade etmek isterseniz Canlı Beden Dili Eğitimimize katılabilirsiniz.


Canlı Beden Dili Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı Beden Dili Eğitimi’nin amacı nedir hep birlikte göz atalım. Beden Dili Eğitimi, sözel olmayan ifadelerin vücuttaki biçimini yansıtmanızı amaçlar. Aynı zamanda jest ve mimik hareketlerinin de bilincine varılmasını hedefler. 

Dolayısıyla kişisel hayatınıza oldukça faydası olan bu eğitim, aynı zamanda iş hayatınızda da size öncülük eder. Beden Dili Eğitimi sayesinde siz de el kol koordinasyonunuzu kullanarak konuşmaya yönelik doğru bir yönlendirme yapabileceksiniz.

Beden dili jest ve mimik ile vücut hareketlerini ifade etmektedir. Biz insanlar beden dilinin ifade ettiklerini doğrudan almakta ve çözümlemekteyiz. İletişim esnasında çoğunlukla karşımızdaki kişinin jest, mimik ve hareketlerine odaklanmaktayız.

UYARI:

 • Canlı Beden Dili Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz atanır.
 • Canlı Beden Dili Eğitimi için istediğiniz an kayıt olabilirsiniz.
 • Canlı Beden Dili Eğitimi için yeteri kadar talep (20-30 kişi) toplandıktan sonra eğitim düzenlenecek ve size bilgi iletilecektir.


Canlı Beden Dili Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı Beden Dili Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Karşınızdakilerle güçlü bir iletişim kuracaksınız.
 • Söylemek istediklerinizi kolaylıkla ifade edebileceksiniz.
 • İnsanlar üzerinde olumlu bir etki bırakacaksınız.
 • Beden Dili kullanış biçim ve şekillerini öğreneceksiniz.
 • Konuşma ve koordinasyon biçimi hakkında bilgi sahibi olacaksınız.
 • Beden Dili Eğitimi sertifikasıyla başarınızı taçlandıracaksınız.


Canlı Beden Dili Eğitimi’nde Farkımız

Canlı Beden Dili Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Beden Dili Eğitimi sunmaktayız.
 • Alanında uzman Beden Dili eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Beden Dili Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız,
 • Beden Dili eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, e devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Beden Dili Eğitimi sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Canlı Beden Dili Eğitimi Yanında Önerdiğimiz Diğer Eğitimler

Canlı Beden Dili Eğitimi yanında önerdiğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Canlı Beden Dili Kursu’nun yanında Canlı Online Kurumsal İletişim Eğitimi ile kurumsal iletişimi de portföyünüze koyabilirsiniz. Böylece iletişim kurumsal yanına da hâkim olarak bir adım öne çıkarsınız.

Bunun yanında İleri İletişim Teknikleri Eğitimi ile iletişim alanındaki gelişiminizi üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Beden dilinin yanında sözlü iletişimi de doğru ve etkin bir biçimde kullanabilirsiniz.

Beden Dili eğitiminin video online olarak edinmek isteyebilirsiniz. Video uzaktan eğitim sistemi size önemli avantajlar sağlamaktadır. Derslere istediğiniz zaman devam edebilir, istediğiniz zaman bırakabilirsiniz. Bunun için Beden Dili Eğitimimizi inceleyebilirsiniz.


Canlı Beden Dili Eğitimi Nedir?

Canlı Beden Dili Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Beden Dili Sertifika Programı, konuşma esnasında el kol koordinasyonunuzu sağlıklı bir şekilde yönetebilmenize yarayan eğitim modülüdür. Aynı zamanda kendinizi doğru bir şekilde ifade etmenizi hedefler.

Kişilerin birbirine iletiler göndermesi olarak özetleyeceğimiz iletişim beden dili yoğun olarak kullanılan bir araçtır. Beden dilini etkin kullanmak için donanıma sahip olmak, kişinin beden dilini tanıması ve doğru bir biçimde kullanması eğitime katılım ile mümkündür.

Vücut dilini kullanmak iletişimin yüzden 60’lık bölümünü oluşturmaktadır. Dolayısıyla beden dilini doğru kullanmak ileri iletişim olarak sınıflandırılabilir. Dolayısıyla doğru ve etkili iletişimi uzmanından öğrenmek ve sertifikalandırmanız cv nizi yüceltecektir. 

Eğitim sonunda gireceğiniz sertifika sınavı ile sertifika almaya hak kazanacaksınız. Sertifikanızı cv nize eklediğinizde insan kaynaklarının gözünde bir adım önde olacaksınız.


Canlı Beden Dili Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Beden Dili Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Beden Dili Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı Beden Dili Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusuna açıklık getirelim. Beden Dili Eğitimi’ne;

 • Hareketlerini yönlendirmek isteyenler,
 • Kendini doğru ifade etmek isteyen kişiler,
 • Eğitim sonunda Beden Dili Eğitimi sertifikasını elde etmek isteyenler,
 • Günlük ve iş hayatında başarı elde etmek isteyen bireyler,
 • Hayatına yön vermeyi hedefleyenler bu eğitime katılabilir.


Canlı Beden Dili Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı Beden Dili Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Beden Dili Eğitimi gerek sosyal gerekse iş hayatında kendini daha iyi ifade edip, daha başarılı sunumlar yapmak isteyen bireyler içindir. Satış ve pazarlama odaklı özel kurumlar,  spikerlik, oyunculuk ve birçok danışmanlık sektörlerinde başarınızı bu eğitim sayesinde kanıtlama fırsatı bulabileceksiniz.


Canlı Beden Dili Eğitimi Online Sertifika

Canlı Beden Dili Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Beden Dili Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Beden Dili Eğitimi sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı Beden Dili Kursu basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Beden Dili Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Beden Dili Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Beden Dili Sertifika Programı Sertifikası, bu alandaki bilginizin somut bir örneğidir. Dolayısıyla kendinizi ne denli iyi ifade ettiğinizin göstergesi olarak sizlere öncülük edecektir. 

Aynı zamanda Beden Dili Sertifika Programı sertifikası, iş süreçlerinizi hızlandırır. İşverenler, kendinizi ifade etme biçiminize istinaden gözlemleri sonucunda sizlere olumlu dönütler verecektir.


Canlı Beden Dili Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı Beden Dili Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Günümüz koşullarını ele alalım. Neredeyse her meslekte beden dilinin etkin kullanımı son derece önemlidir. 

Dolayısıyla bu alanda ne kadar bilgili olduğunuzun belgesi de önemli ölçüde dikkat çeker. Beden Dili Eğitimi sertifikası, bu noktada iş süreçlerinizi hızlandıracak olan rehberdir.


Canlı Beden Dili Eğitimi’ne Katılım

Canlı Beden Dili Eğitimi’ne katılım nasıl olur hep birlikte keşfedelim. Canlı Beden Dili Kursu web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Beden Dili Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı Beden Dili Kursu’na, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. 

Canlı Beden Dili Kursu’na, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Beden Dili Sertifika Programı’na kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Canlı Beden Dili Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Canlı Beden Dili Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Beden Dili Sertifika Programı kurumlara faydası şunlardır: 

 • İş hayatında daha etkili ve profesyonel olursunuz.
 • Güçlü bir imajla başarılı bir ilk izlenim oluşturursunuz.
 • Beden dilini iş hayatında doğru kullanırsınız.
 • Karşısındaki kişileri daha doğru okuyabilirsiniz.
 • İş hayatında başarılı sunumlar yapabilirsiniz.


Canlı Beden Dili Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Canlı Beden Dili Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Beden Dili Kursu’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Beden Dili Sertifika Programı başvuru formunu doldurarak Beden Dili Eğitimi için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Beden Dili Eğitimi Fiyatları

Canlı Beden Dili Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Beden Dili eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Beden Dili Eğitimi ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Beden Dili Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Beden Dili Eğitimi Sınavı

Canlı Beden Dili Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Beden Dili Eğitimi sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı Beden Dili Sertifika Programı sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Beden Dili Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Beden Dili Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Ecem Aygün Ercan

 • 4 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:12 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Psikolog, Beden Dili Uzmanı, Eğitmen Ecem AYGÜN ERCAN.


2013 yılında Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümünden mezun oldum.  İstanbul Üniversite’sinde Oyun Terapisti Eğitici Eğitimi aldım. Bilişsel Terapi Uygulayıcı Eğitimi ve Çözüm Odaklı Terapi Uygulayıcı Eğitimi aldım. Son olarak Türk Hava Kurumu Üniversite’sinde Aile Danışmanlığı Eğitimim devam etmektedir.


2009 yılında iş hayatına başladım. Çeşitli kurumlarda İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalıştım. 2020’den bu yana Psikolojik danışmanlık ve Psiko-Eğitim hizmetleri vermekteyim. Kurumsal ve bireysel olarak Beden Dili üzerine danışmanlık ve eğitim vermekteyim.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

 • Profesyonel İletişim ve Beden Dili, Türkiye Sağlık Vakfı (TSV)
 • Impact and Assertiveness Evaluation, TMI
 • Targeted Selection, DDI - Taurus Group
 • First Aid Certification, Türk Kızılayı
 • Human Resources Management, KAVED
 • Interview Techniques Training Certificate, KAVED
 • Strictly Business: Dale Carnegie Course, Bahçeşehir Üniversitesi
 • The Role of Family in Childrens Education, Bahçeşehir Üniversitesi
 • Biopsychosical Perspectives of Health and Well-Being: Issues in Research and Practice, Bahçeşehir Üniversitesi
 • Communiation, TEGV
 • Learning Models in Education, TEGV
 • International School Sport Federation Participation Certificate, International School Sport Federation


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim.

 • Beden Dili Eğitimi
 • Ebeveynler İçin Beden Dili Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Ecem Aygün Ercan

Ecem Aygün Ercan

Psikolog-Beden Dili Eğitmeni
Eğitim Ücreti

624 ₺ 448 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+170 ₺
 • Üniversite Sertifikası+280 ₺
 • Tüm Sertifikalar+450 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+70 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:İletişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2744 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:6 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet