• Eğitimler
 • Bilişim Eğitimleri

Canlı Adobe Premiere Eğitimi

 • 14 Saat
 • 0 Ders
 • 3725 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı Adobe Premiere Eğitimi

 • 14 Saat
 • 0 Ders
 • 3725 Kayıtlı Kişi

573 ₺ 409 ₺

Canlı Adobe Premiere Eğitimi
 • Ekrem Sözen
  Eğitmen

  Ekrem Sözen

 • Kategori Bilişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Görsel zekânıza güvenip yeteneğinizi kullanmak ister misiniz? Sosyal medyadaki muazzam video paylaşımlara hayranlık duyuyor olabilirsiniz. Peki, siz de kendi video ya da postlarınızı üretmek ister misiniz?


Görsel zekânıza güvenip yeteneğinizi kullanmak ister misiniz? Sosyal medyadaki muazzam video paylaşımlara hayranlık duyuyor olabilirsiniz. Peki, siz de kendi video ya da postlarınızı üretmek ister misiniz? 

O hâlde sizlere güzel bir haberimiz var. Bu alana yönelik hem yeteneğinizi geliştireceksiniz hem de bundan gelir elde edeceksiniz! Bunun Canlı Adobe Premiere Eğitimi’ne kayıt olabilirsiniz. 

Alanında uzman eğitmenimizin hazırladığı Canlı Adobe Premiere Sertifika Programımız ile siz de hayallerinizdeki tasarımlarınızı gerçeğe dönüştürün!


Canlı Adobe Premiere Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı Adobe Premiere Eğitimi’nin amacı nedir hep birlikte inceleyelim. Adobe Premiere bir video düzenleme programı olarak kullanılmaktadır. Adobe Premiere Pro CC Görüntü ve ses içeriklerini profesyonel bir biçimde kurgulayabilirsiniz. Film, dizi, video gibi prodüksiyonlu çıktılar, bununla beraber sosyal medya içerikleri gibi birçok çıktı üretebilirsiniz. 

Bu noktada Canlı Adobe Premiere Sertifika Programı, program kullanımı ve kurgu bilgisini katılımcılarına kolay ve anlaşılır bir biçimde vermektedir. Adobe Premiere After Effects programı ve efekt paketlerine entegre çalışmaktadır. Bunun nasıl yapıldığına dair bilgileri eğitmeninizden edinebilirsiniz. Eğitim içeriği ile ilgili bilgilere de eğitim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Premiere Pro eğitimleri; youtube kanalında video yayınlamak,  grafik tasarım uzmanı olmak, web tasarımı yapmak, kişisel gelişim sağlamak için profesyonel olarak video montaj yapmayı öğretmektedir. Premiere Pro eğitimi alan katılımcılar kurgu montaj bilgisine sahip olacaklardır. Eğitim seti en iyisine sahip olmanız için üretilmiştir.

UYARI:

 • Canlı Adobe Premiere Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz atanır.
 • Canlı Adobe Premiere Eğitimi için istediğiniz an kayıt olabilirsiniz.
 • Canlı Adobe Premiere Eğitimi için yeteri kadar talep (20-30 kişi) toplandıktan sonra eğitim düzenlenecek ve size bilgi iletilecektir.


Canlı Adobe Premiere Kursu Kazanımlarınız

Canlı Adobe Premiere Kursu kazanımlarınız şunlardır:

 • Profesyonel bir şekilde video ve ses düzenleyeceksiniz.
 • Film dizi video kurgusu yapabileceksiniz.
 • Yaptığınız kurgulara uyguladığınız geçiş efektleriyle fark yaratacaksınız.
 • Sosyal medya adına size özel video postlar hazırlayacaksınız.
 • Gerek kişisel gerekse kurumsal alanlarda montaj ve kurgu yapacaksınız.
 • Dilediğiniz takdirde sosyal medya hizmetleri veren çeşitli ajanslarda ya da prodüksiyon şirketlerinde çalışacaksınız.
 • Dilerseniz kişisel Youtube kanalınızı kurup ürettiğiniz videoları izleyicilerle paylaşacaksınız.


Canlı Adobe Premiere Eğitimi’nde Farkımız

Canlı Adobe Premiere Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı Adobe Premiere Sertifika Programı sunmaktayız.
 • Alanında uzman Adobe Premiere eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Canlı Adobe Premiere Kursu’nda güncelleme yapmaktayız,
 • Adobe Premiere eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Canlı Adobe Premiere Sertifika Programı sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.

Uyarı: Canlı Adobe Premiere Sertifika Programımız için zamanı uygun olan eğitmenimiz eğitime atanır.


Canlı Adobe Premiere Kursu’nun Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Canlı Adobe Premiere Kursu’nun yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Canlı Adobe Premiere Sertifika Programı’nın yanında eğer 3D projelerle ilgileniyorsanız 3D Blender Canlı Eğitimi işinize yarayacaktır. Bunun dışında kişisel projeler üretmek istiyorsanız Canlı Online Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi ihtiyacınız olan bilgileri size sunacaktır.


Canlı Adobe Premiere Eğitimi Nedir?

Canlı Adobe Premiere Eğitimi nedir sorusuna açıklık getirelim. Canlı Adobe Premiere Kursu, kullanıcıları kişisel ya da kurumsal çalışmalarda faaliyet gösterebilmesi adına hazırlanmış olan bir modüldür. Aynı zamanda Canlı Adobe Premiere Sertifika Programı, video ve ses içerikleriyle profesyonel bir kurgu hazırlamanız adına ihtiyacınız olan bilgiyi aktarmaya vesile olur.

Adobe Premiere serisi etkinliğini ve popülerliğini korumaya devam ediyor. Bunun nedenlerinden biri de farklı işlerde kullanılıyor olmasıdır. Örneğin veri analizi yapan kimseler analizlerini Premiere’de hazırladıkları videolar ile sunmaktadırlar.


Canlı Adobe Premiere Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı Adobe Premiere Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı Adobe Premiere Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı Adobe Premiere Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Canlı Adobe Premiere Kursu’na;

 • Kendini bu alanda geliştirmek isteyen kişiler,
 • Adobe Premiere hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler,
 • Canlı Adobe Premiere Sertifika Programı sertifikasına sahip olmak isteyenler bu eğitime katılabilir.


Canlı Adobe Premiere Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı Adobe Premiere Eğitimi iş olanakları nelerdir sorusunun cevabını hep birlikte keşfedelim. Özel ya da kurumsal reklam ve pazarlama alanlarında faaliyet gösterebilirsiniz. Bunun yanında sosyal medya yönetimi olan tüm firmalarda iş fırsatı bulabilirsiniz.


Canlı Adobe Premiere Eğitimi Online Sertifika

Canlı Adobe Premiere Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Canlı Adobe Premiere Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Canlı Adobe Premiere Sertifika Programı sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı Adobe Premiere Sertifika Programı basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.


Canlı Adobe Premiere Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı Adobe Premiere Eğitimi sertifikası ne işe yarar haydi, hep birlikte inceleyelim. Canlı Adobe Premiere Kursu, uzman bir kurgucu olduğunuzu belgelendirir.


Canlı Adobe Premiere Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı Adobe Premiere Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusuna açıklık getirelim. Reklam ve pazarlama alanlarına yönelik sosyal medya yönetimi olan tüm kurum ve kuruluşlarda faaliyet gösterebilirsiniz.


Canlı Adobe Premiere Eğitimi’ne Katılım

Canlı Adobe Premiere Eğitimi’ne katılım nasıl sağlanır hep birlikte keşfedelim. Canlı Adobe Premiere Sertifika Programı web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Canlı Adobe Premiere Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. Canlı Adobe Premiere Kursu’na, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. 

Canlı Adobe Premiere Kursu’na, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Adobe Premiere Sertifika Programı’na kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Canlı Adobe Premiere Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Canlı Adobe Premiere Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Canlı Adobe Premiere Kursu’nun kurumlara faydası, profesyonel anlamda reklam, pazarlama ve sosyal medya yönetimine yönelik uzmanlaşmanızı sağlamasıdır.


Canlı Adobe Premiere Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Canlı Adobe Premiere Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Canlı Adobe Premiere Kursu’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Canlı Adobe Premiere Sertifika Programı başvuru formunu doldurarak Canlı Adobe Premiere Sertifika Programı için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı Adobe Premiere Eğitimi Fiyatları

Canlı Adobe Premiere Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Adobe Premiere eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Canlı Adobe Premiere Sertifika Programı ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Canlı Adobe Premiere Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı Adobe Premiere Eğitimi Sınavı

Canlı Adobe Premiere Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Canlı Adobe Premiere Sertifika Programı sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı Adobe Premiere Kursu sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Canlı Adobe Premiere Sertifika Programı sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz Adobe Premiere Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Ekrem Sözen

 • 6 Eğitim
 • 17 Aralık 2021 10:23 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben Kurgu Yöneticisi, Eğitmen Ekrem Sözen!


1972’da Almanya’nın Lonsee şehrinde doğdum. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunuyum. 


17 sene Doğuş Otomotiv SSH bölümünde çalıştım. Kariyerime eğitmen, video editör, filmmaker olarak devam etmekteyim. Birçok firmanın özel projelerinde yer aldım.


Aşağıdaki alanlarda eğitimler vermekteyim.
 • Video Editörlük
 • Adobe Premiere Eğitimi, 
 • Akıllı Telefonlar ile (Mobil) Video Kurgusu, 
 • Dijital Video Temel Kavramları ve Video Çekim Teknikleri, 
 • Cep Telefonu ile Kısa Film Yapımı, 
 • Canva İle Tasarımcı Olmayanlar için Tasarım Eğitimi, 
 • Müşteri Deneyimi ve İletişim 

Aşağıdaki eğitim programlarına katıldım:
 • Kısa Film Yapımı Eğitimi
 • Eğitimcinin Eğitimi
 • İleri Eğitimcinin Eğitimi
 • İletişim Eğitimi
 • Liderlik Eğitimi
 • Motivasyon Eğitimi
 • Sunum Teknikleri Eğitimi

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:
 • Adobe Premiere CC Eğitimi
 • Canva Eğitimi
 • Cep Telefonuyla Kısa Film Çekme Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Ekrem Sözen

Ekrem Sözen

Eğitmen
Eğitim Ücreti

573 ₺ 409 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Bilişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3725 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:14 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet