• Eğitimler
 • Yazılım Eğitimleri

Canlı 3D Blender Eğitimi

 • 21 Saat
 • 0 Ders
 • 2807 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Canlı 3D Blender Eğitimi

 • 21 Saat
 • 0 Ders
 • 2807 Kayıtlı Kişi

1879 ₺ 1499 ₺

Canlı 3D Blender Eğitimi
 • Zekeriya Ayan
  Eğitmen

  Zekeriya Ayan

 • Kategori Yazılım Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Görsel tasarım gücünüze güveniyor olabilirsiniz. Peki, kendinizi geliştirerek kazanç elde etmeyi hiç düşündünüz mü?


Görsel tasarım gücünüze güveniyor olabilirsiniz. Peki, kendinizi geliştirerek kazanç elde etmeyi hiç düşündünüz mü? Ya da hayallerinizdeki tasarımları gerçeğe dönüştürmeyi planladınız mı? Muhtemelen hepsini istiyorsunuz. Ama nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz değil mi? Bu noktada hayallerinizdeki tasarımları hayata geçirmeniz için sizlere bir fırsat vermek istedik. 

Ve sizler adına Canlı 3D Blender Kursu hazırladık! Blender 3D projelerinizi hayata geçirmeniz için tasarlanmıştır. Canlı 3D Blender Sertifika Programı ise size 3D alanında yetkinlik kazanmanız için hazırlanmıştır. 

Hangi sektörde çalışmak istiyorsanız, kendinizi o sektöre bağlı olarak geliştirebilirsiniz. Siz de yeteneklerinizi geliştirmek ve bu alanda yetkinlik kazanmak istiyorsanız Canlı 3D Blender Eğitimimize katılabilirsiniz. 


Canlı 3D Blender Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Canlı 3D Blender Eğitimi’nin amacı nedir sorusuna açıklık getirelim. Canlı 3D Blender Kursu, 3D Blender programını ve özelliklerini kullanmanızı amaçlar. Aynı zamanda bu alana yönelik kendini geliştirmek isteyen kişileri alanında uzman yapmayı hedefler. Bununla birlikte iş süreçlerinizi hızlandırmak adına Canlı 3D Blender Sertifika Programı sertifikasıyla birlikte başarınızı taçlandırır.

UYARI:

 • Canlı 3D Blender Eğitimimiz için zamanı uygun olan eğitmenimiz atanır.
 • Canlı 3D Blender Eğitimi için istediğiniz an kayıt olabilirsiniz.
 • Canlı 3D Blender Eğitimi için yeteri kadar talep (20-30 kişi) toplandıktan sonra eğitim düzenlenecek ve size bilgi iletilecektir.


Canlı 3D Blender Eğitimi ile Kazanımlarınız

Canlı 3D Blender Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • 3D Artist olacak, 3D animasyon yapacaksınız.
 • 3D Blender toollarını kullanacaksınız.
 • 3D Blender programının güncel gelişmelerini öğreneceksiniz.
 • Hayallerinizdeki tasarımları dilediğiniz zaman üretebileceksiniz.
 • Dilerseniz kendi animasyon filminiz için tasarım yapabilirsiniz.
 • 3D Blender hakkında detaylı bilgiye sahip olup bu konuda uzmanlaşacaksınız.


Canlı 3D Blender Eğitimi’nde Farkımız

Canlı 3D Blender Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Canlı 3D Blender Sertifika Programı sunmaktayız.
 • Alanında uzman 3D Blender eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Canlı 3D Blender Kursu’nda güncelleme yapmaktayız,
 • 3D Blender eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Canlı 3D Blender Sertifika Programı sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.


Canlı 3D Blender Kursu’nun Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Canlı 3D Blender Kursu’nun yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. 3D Blender’ın yanında video kurgu ile de ilgileniyorsanız Canlı Online Adobe Premiere Pro CC Eğitimimizi tavsiye ederiz. Böylece gelişiminizi üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Bunun dışında ürettiğiniz çalışmaları yayınlamak ve kendinize portföy oluşturmak isteyebilirsiniz. WordPress Site Kurma Eğitimi edinerek öğrendiklerinizle kendinize potfolyo web sitesi kurabilirsiniz. Böylece çalışmalarınızı yayınlayacağınız bir platforma sahip olur hem de yeni bir yetenek kazanmış olursunuz.

Yine hem bir yetenek daha kazanmak hem de tanıtım yapmak için Sosyal Medya Yönetimi Eğitimi edinerek bu alanda da kendinizi geliştirebilirsiniz. Böylece ürettiğiniz işleri sosyal medyadan tanıtabilir, müşteri edinebilirsiniz.


Canlı 3D Blender Eğitimi Nedir?

Canlı 3D Blender Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Kullanıcı deneyimi açısından 3D araçları kullanıcı deneyimine göre tasarlanmıştır. Grafik tasarım ekibi kullanıcı deneyimini baz alarak programı geliştirmişlerdir. 

Canlı 3D Blender Sertifika Programı, 3D Artist olarak yetkinliği olan bireylerin kendilerini geliştirmelerini amaçlayan eğitim modülüdür. Aynı zamanda Canlı 3D Blender Kursu sonunda, kişinin bilgi ve yetkilerini belgelendirmesine vesile olur. Bununla birlikte Canlı 3D Blender Sertifika Programı, kişiyi bu alana yönelik uzman yapmayı amaçlar. Dolayısıyla eğitim boyunca edindiğiniz bilgileri iş hayatınızda da kullanabilmenize vesile olur.


Canlı 3D Blender Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Canlı 3D Blender Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.


Canlı 3D Blender Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Canlı 3D Blender Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusu birçok kişinin aklını kurcalıyor. Şimdi de bu konuyu inceleyelim.  Canlı 3D Blender Kursu’na;

 • 3D alanında uzman olup kendilerini geliştirmek isteyenler,
 • 3D uzmanı olmak isteyen bireyler,
 • Bu alana yönelik faaliyetlerde bulunmak isteyen kişiler,
 • Sanatçılar,
 • Aday sanatçılar,
 • Kişisel gelişimine önem verenler bu eğitime katılabilir.


Canlı 3D Blender Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Canlı 3D Blender Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte inceleyelim. Canlı 3D Blender Sertifika Programı iş olanakları, sektöre göre değişir. Bunun sebebi 3D Blender, birçok farklı sektörde dijital görsel materyal üretmek için kullanılır. 

Canlı 3D Blender Eğitiminin ardından aldığınız sertifikalarla beraber birçok firmaya 3D Artist olarak başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz proje bazlı freelance olarak da çalışabilirsiniz.


Canlı 3D Blender Eğitimi Online Sertifika

Canlı 3D Blender Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Canlı 3D Blender Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra Canlı 3D Blender Kursu sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Canlı 3D Blender Sertifika Programı basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır. Sertifika talebinizi yine web sitemizle yapabilirsiniz.


Canlı 3D Blender Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Canlı 3D Blender Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep beraber incelemeye devam edelim. Canlı 3D Blender Sertifika Programı sertifikası, sizin bu alana yönelik uzman seviyede olduğunuzun göstergesidir. Basılı olarak size sunulan bu sertifikayı, tüm resmi ya da özel başvurularınızda kullanabilirsiniz. Başvuruda bulunduğunuz kurumlar neticesinde olumlu dönüt alabilmenize vesile olacak Canlı 3D Blender Kursu sertifikası, sizlere öncülük edecektir.


Canlı 3D Blender Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Canlı 3D Blender Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz şimdi de bu konuya açıklık getirelim. Canlı 3D Blender Sertifika Programı sertifikası, sizin bu alandaki yetkinliğinizin belgesidir. Bu sebepten ötürü resmi ya da özel kurumlara yapacağınız başvurularınızda sertifikanızı kullanabilirsiniz. 

Aynı zamanda çoğu işveren, sertifika ve kazanımlara önemli ölçüde dikkat eder. Dolayısıyla bu noktada rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.


Canlı 3D Blender Eğitimi’ne Katılım

Canlı 3D Blender Eğitimi’ne katılım nasıl sağlanır keşfedelim. Canlı 3D Blender Sertifika Programı web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Canlı 3D Blender Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. 

Canlı 3D Blender Kursu’na, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı 3D Blender Sertifika Programı’na, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı 3D Blender Kursu’na kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Canlı 3D Blender Eğitimi’nin Kurumlar için Faydaları Nelerdir?

Canlı 3D Blender Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir haydi gelin hep birlikte inceleyelim. Kurumlar için Canlı 3D Blender Kursu’nun faydaları aşağıdaki maddeler gibidir;

 • Eğitmen ile etkileşim, ortak paylaşım ve mekândan tasarrufu yapabileceksiniz.
 • Sıcağı sıcağına sorularınızı sorabileceksiniz.
 • Zaman ve mekândan bağımsız olarak bilgiler edineceksiniz.
 • Kurum çalışanlarınızın aynı düzeyde eğitim almalarını sağlayacaksınız.
 • Canlı 3D Blender Sertifika Programı sertifikasıyla yetkinliğinizi kanıtlayacaksınız.


Canlı 3D Blender Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Canlı 3D Blender Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Canlı 3D Blender Kursu’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Canlı 3D Blender Sertifika Programı başvuru formunu doldurarak Canlı 3D Blender Kursu için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.


Canlı 3D Blender Eğitimi Fiyatları

Canlı 3D Blender Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan 3D Blender eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Canlı 3D Blender Sertifika Programı ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Canlı 3D Blender Kursu fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.


Canlı 3D Blender Eğitimi Sınavı

Canlı 3D Blender Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Canlı 3D Blender Sertifika Programı sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Canlı 3D Blender Kursu sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 


Sınavı geçtikten sonra Canlı 3D Blender Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Canlı 3D Blender Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Zekeriya Ayan

 • 2 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 17:34 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben 3D Animatör, Eğitmen Zekeriya AYAN!


Yaklaşık 15 yıldır medya sektöründe 3D animasyon hizmeti vermekteyim. Mimarlık ofislerinde tasarımcı olarak çalıştım. Animasyon ve rigging konusunda da freelance olarak pek çok projede görev aldım. Tasarımcı olarak Tuhan Mühendislikte çalışmaktayım. Animatör olarak, Marvy Games ve Melon Production gibi ajanslarla çalıştım. Bunların dışında üniversitelerin hazırladıkları projelerde ve MSB’ye sunulan askeri projelerde animatör olarak görev aldım.


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimi vermekteyim:

3D Blender Eğitimi vermekteyim.


0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Zekeriya Ayan

Zekeriya Ayan

Yazılım Eğitmeni
Eğitim Ücreti

1879 ₺ 1499 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Yazılım Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2807 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:21 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet