• Eğitimler
 • Müzik Eğitimleri

Basgitar Eğitimi

 • 4 Saat
 • 0 Ders
 • 4939 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Basgitar Eğitimi

 • 4 Saat
 • 0 Ders
 • 4939 Kayıtlı Kişi

1679 ₺ 1199 ₺

Basgitar Eğitimi
 • Muhittin Gökmen Erciş
  Eğitmen

  Muhittin Gökmen Erciş

 • Kategori Müzik Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Bir orkestranın olmazsa olmaz çalgısı hiç kuşkusuz ki basgitardır. Varlığını neredeyse hissetmezsiniz. Fakat yokluğu ise her şeyi değiştirir...


Bir orkestranın olmazsa olmaz çalgısı hiç kuşkusuz ki basgitardır. Varlığını neredeyse hissetmezsiniz. Fakat yokluğu ise her şeyi değiştirir. 

Ortamda eksik bir şey vardır ve onun ne olduğunu kulağınızla arayıp durursunuz. Bu durum da her geçen gün yeni bas gitarist adaylarının çeşitli kurslara yazılmasına vesile oluyor. 

Peki, siz de hayallerinizi gerçekleştirip basgitar çalmayı öğrenmek ister misiniz? Bu alanda vazgeçilmez olmak ya da eğlenmek, üstelik bundan gelir elde etmek istiyorsanız Basgitar Eğitimi’nden faydalanabilirsiniz! Günün yorgunluğunu eğlenceye dönüştürmek sisin elinizde! Eğlenceyi de gelire dönüştürmek adına sizleri Basgitar Kursumuza bekleriz.Basgitar Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Basgitar Eğitimi’nin amacı nedir hep birlikte inceleyelim. Basgitar, bir orkestranın temel çalgılarından biridir. Aynı zamanda Basgitar ve davul olmadan orkestra, yeteri kadar iyi bir performans sergileyemez. 

Bu sebepten ötürü temel ritim araçlarından biri olan Basgitar, bu noktada oldukça önemli bir enstrüman olarak karşımıza çıkar. Bu aşamada gitar çalmayı öğrenen kişiler çoğu zaman basgitar çalabileceğini de düşünür. Fakat bu, kesinlikle doğru bir yaklaşım değildir. 

Basgitar Sertifika Programı’nın amacı, temelden başlayıp ileri seviyeye kadar bu enstrümanı çalmayı öğretmektir. Sizler de Basgitar Kursu’na katılarak bir orkestranın paha biçilemez parçası olabilirsiniz. Çünkü basgitar, bir müzik aleti olarak orkestrada klasik gitar gibi belli kısımlarda devreye girmemektedir. 

Parçanın tamamında baştan sonra çalınarak belirli bir görevi yerine getirmektedir. Müzik bilgisi olan ve teknik bilgilerle donanmış kişiler bunun ne anlama geldiğini çok iyi bilmektedirler.

Gitar çalmaya hevesliyseniz sizler de özel olarak oluşturulmuş ve iyi bir eğitmen tarafından verilen Basgitar dersimize katılabilirsiniz. Elektro gitara başlamak isteyen katılımcılar için de Basgitar Kursumuz ön çalışma yapmak için yetkinlik kazandıracaktır.Basgitar Eğitimi ile Kazanımlarınız

Basgitar Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:


 • Temelden ileri seviyeye kadar ki süreçte basgitar çalmayı öğreneceksiniz
 • Dilediğiniz orkestra ya da grupta çalabileceksiniz.
 • Bilginizi geliştirerek profesyonel bir bas gitarist olacaksınız
 • Bir grubun ya da orkestranın paha biçilemez bir parçası olacaksınız.
 • Ritim duygunuz geliştireceksiniz.Basgitar Eğitimi’nde Farkımız

Basgitar Eğitimi’nde farkımız şunlardır:


 • 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermekteyiz.
 • En güncel ve en yeni bilgilerden oluşan Basgitar Sertifika Programı sunmaktayız.
 • Alanında uzman Basgitar eğitmeni ile sizleri buluşturmaktayız.
 • Gelişmelere uygun olarak Basgitar Kursu’nda güncelleme yapmaktayız,
 • Basgitar eğitmeninden danışmanlık al hizmeti sunmaktayız.
 • Üniversite onaylı, E-Devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Basgitar Sertifika Programı sertifikası vermekteyiz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşmaktayız.Basgitar Kursu Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Basgitar Kursu yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Basgitar Kursu yanında yeteneklerinizi genişletmek amacıyla Canlı Online Gitar Eğitimi de alabilirsiniz. Böylece telli çalgı olan Gitar ve Basgitar çalabilir seviyeye geleceksiniz. 

Dilerseniz sonrasında Elektrogitar da çalmaya başlayabilirsiniz. Bunların yanında yeteneklerinizi bir üst seviyeye çıkaracak olan Canlı Online Gitar Ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi’ni tavsiye ederiz. Böylece orkestralarda çalma olasılığınız ve uzmanlığınız daha da artacaktır.Basgitar Eğitimi Nedir?

Basgitar Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Basgitar Sertifika Programı, müzik alanında değişilmez olan bir enstrüman adına hazırlanmış özel bir eğitim modülüdür.  Bu eğitimle vesilesiyle neredeyse her grubun müzik içerisinde değişilmez olan parçalarından Basgitar çalmayı öğreneceksiniz. 

Nota bilgisinden ritim bilgisine kadar detaylı ve derin bir şekilde basgitar eğitimi alacaksınız. İleri seviyede sahne ve öğretim tecrübesi bulunan hocalarımızla birlikte bizzat çalışacaksınız.  Aynı zamanda hem sahne hem de teorik anlamda Basgitar eğitiminizi tamamlayacaksınız.

Müzik eğitimi olarak bas gitar dersi almak isteyen katılımcılar, Basgitar Sertifika Programı’na katılmakta ve online dersler alarak öğrenimini tamamlamaktadır. Uzaktan eğitim ile ders almak ve uzman olmak mümkündür. Üstelik online eğitim size önemli avantajlar sağlayacaktır. Yeme-içme ve yol gibi ek masraflardan sizi kurtaracaktır.

Bas gitar dersleri ile müzik eğitimi almak enstrüman çalmaya başlamak isteyen katılımcılar için kişiye özel dersler de düzenlemekteyiz. Gitar eğitimi almak isteyenlere ve uzman olmak isteyenlere özel verdiğimiz Bas gitarlar, normal gitarlardan farklı olarak orkestranın duyulmayan ama vazgeçilmez enstrümanlarındadır. Burada önemli bir nokta öğrenme süresini katılımcının kendi kişisel becerisi belirleyecektir.Basgitar Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Basgitar Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Eğitim gününde ve saatinde yayına bağlanarak eğitime katılabilirsiniz.Basgitar Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Basgitar Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Basgitar Sertifika Programı’na;


 • Bu alanda hobi sahibi olmak isteyen bireyler,
 • Nota ve ritim kavramları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler,
 • Kişisel gelişimine katkı sağlamayı düşünen kişiler,
 • Orkestralarda ya da çeşitli müzik gruplarda çalmak isteyen bireyler Basgitar Sertifika Programı alabilir.Basgitar Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Basgitar Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Basgitar Sertifika Programı alan bireyler aşağıdaki iş olanaklarından faydalanabilirler:


 • Basgitar bilgisiyle çalmak istediğiniz herhangi bir grupta enstrüman çalabilirsiniz.
 • Kafe ve restoranlarda çeşitli müzikler yapabilirsiniz.
 • Parçaların kayıt işlerinde siz de yer alabilirsiniz.
 • Dip ses ve reklamlar adına müzik işlerinde faaliyet gösterebilirsiniz.Basgitar Eğitimi Online Sertifika

Basgitar Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimin yayınına katılarak tamamlamanız gerekmektedir. Basgitar Kursu yayınına katılıp tamamladıktan sonra bitirme sınavına gireceksiniz. Sınavdan sonra online Basgitar Kursu sertifikalarınızı talep edebileceksiniz.

Basgitar Sertifika Programı basılı sertifikası kargo ile belirtmiş olduğunuz adresinize ulaştırılacaktır.Basgitar Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Basgitar Eğitimi sertifikası ne işe yarar gelin, hep birlikte inceleyelim. Basgitar Kursu sertifikası, basgitar bilginizi belgelendirir. Elinizdeki belge, sizin bu alana yönelik başarı be yetkinliğinizi gösterir.Basgitar Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Basgitar Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusuna açıklık getirelim. Basgitar Sertifika Programı sertifikası sayesinde çeşitli müzik gruplarında bas gitarist olarak faaliyet gösterebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli mekânlarda da müzik yapabilirsiniz. Bununla birlikte birtakım müzik prodüksiyon işlerinde boy gösterebilirsiniz.Canlı Basgitar Eğitimi’ne Katılım

Canlı Basgitar Eğitimi’ne katılım nasıl oluyor hep birlikte keşfedelim. web üzerinden yayınlanır. Bu nedenle Canlı Basgitar Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. 

Canlı Basgitar Kursu’na, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Canlı Basgitar Kursu’na, bulunduğunuz herhangi bir yerden bağlanabilirsiniz. Canlı Basgitar Sertifika Programı’na kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.Basgitar Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Basgitar Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu yanıtlayalım. Basgitar kurumlara faydası aşağıdaki maddeler gibidir:


 • Kurum içerisinde bulunan grupların daha da verimli sonuçlar alması adına tasarlanmış önemli bir eğitimdir. 
 • Basgitar ile ilgilenen bireylerin ritim duygusunu artırır. Bu bağlamda müzik, bir terapi olarak ilgilenenleri de rahatlatır.
 • Çalışanlarınıza Basgitar Sertifika Programı vesilesiyle bir hobi edinme şansı verirsiniz.Basgitar Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Basgitar Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Basgitar Sertifika Programı’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilmektesiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda açılacak, Basgitar Kursu başvuru formunu doldurarak Basgitar Sertifika Programı için talepte bulunabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz, size dönüş sağlayacaktır.Basgitar Eğitimi Fiyatları

Basgitar Eğitimi fiyatları, eğitimi düzenleyen kurumuna göre değişiklik gösterir. Öncelikle eğitimi verecek olan Basgitar eğitmeninin özgeçmişi ve tecrübesi ücret belirlenirken ön plana çıkar. Sunulan imkânlar da Basgitar Kursu ücretini etkiler. Eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesi de Basgitar Sertifika Programı fiyatlarını, etkileyen faktörlerden biridir.Basgitar Eğitimi Sınavı

Basgitar Eğitimi sınavında, sertifika alamaya hak kazanmak için başarı sağlanmanız gerekmektedir. Basgitar Sertifika Programı sınavını geçmek için soruların en az yüzde ellisine doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Basgitar Kursu sınavını 3 kere tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Basgitar Sertifika Programı sertifikalarınız için başvuru yapabileceksiniz. Basgitar Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile gönderilecektir.

Muhittin Gökmen Erciş

 • 2 Eğitim
 • 25 Aralık 2021 14:34 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Müzik Prodüktörü, Enstrümantist, Eğitmen ve Müzik Terapisyeni Muhittin Gökmen Erciş.

 

Müzisyen olan ailemin yönlendirmesi ve desteğiyle müziğe küçük yaşta başladım. Ana enstrümanım Basgitardır. Bas Gitar ile birlikte tuşlu çalgılar, telli çalgılar, vurmalı çalgılar çalmakta, vokal ve ileri vokal yapmaktayım.

 

Kariyerime prodüktörlük ve ses mühendisliği yaparak devam ediyorum. “Jazzlı Sözlü Muhabbetler” isimli interaktif müzikal orkestrada Basgitar çalıyorum. Aranjörlüğünü ve prodüktörlüğünü yapmış olduğum son sanatçım İlayda Akbulut’tur. Sony Music Türkiye Youtube sayfası, Spotify ve diğer müzik ağlarından sözü ve müziği bana ait olan diğer çalışmalarımı da görebilirsiniz.  “Audio’Us” ismi ile kurduğum ufak çaplı bir oluşum ağında kendi homestudiom da proje bazlı işler yapmakta ve profesyonel ortamda kayıtlar almaktayım. Ayrıca Sertifikalı Müzik Terapisi uygulayıcısıyım.

 

Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

        Gitar Eğitimi

        Basgitar Eğitimi

        Basgitar ve Davul Senkronizasyonu Eğitimi

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Muhittin Gökmen Erciş

Muhittin Gökmen Erciş

Eğitmen
Eğitim Ücreti

1679 ₺ 1199 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+120 ₺
 • Üniversite Sertifikası+199 ₺
 • Tüm Sertifikalar+319 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+49 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Müzik Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:4939 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:4 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet