• Eğitimler
 • İletişim Eğitimleri

Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi

 • 3 Saat
 • 4 Ders
 • 4799 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi

 • 3 Saat
 • 4 Ders
 • 4799 Kayıtlı Kişi

530 ₺ 397 ₺

Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi
 • Selin Tezel
  Eğitmen

  Selin Tezel

 • Kategori İletişim Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

X mi Y mi Z mi? Nasıl davranacağım? Bu kuşaklar kimler? Nasıl davranılmak isterler? Satış mı istek mi yoksa sadece tavsiye mi? İnsanların kuşak farklılıkları iletişimin temelini oluşturmaya başladı. O zaman buyurun Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimimize.


X mi Y mi Z mi? Nasıl davranacağım? Bu kuşaklar kimler? Nasıl davranılmak isterler? Satış mı istek mi yoksa sadece tavsiye mi? İnsanların kuşak farklılıkları iletişimin temelini oluşturmaya başladı. O zaman buyurun Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimimize. İş hayatı ve günlük hayatta fark yaratmak istiyorsanız bu eğitim tam da size göre. Yapacağınız tek şey eğitimimizi edinmek ve nasıl davranacağınızı öğrenmek! 


Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Aramızda Kuşak Farkı Var Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim.

Sosyal ve ekonomik etkenlerin neden olduğu farklılıkları ortaya koyup farklı kuşakların nasıl iletişim kurabileceğine dair ipuçları vermektir.


Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi ile Kazanımlarınız

Aramızda Kuşak Farkı Var Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

Kuşak farklarını öğreneceksiniz.

Öğrendikleriniz iş ve sosyal hayatınızda size avantaj sağlayacak.

Özellikle satış üzerine bir işte çalışıyorsanız öğrendikleriniz başarınızı artıracak.

İş arıyorsanız sahip olduğunuz sertifika sizi bir adım öne çıkaracak.

Hepsi ve daha fazlası Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimimizde.


Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’nde Farkımız

Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) eğitmeni ile çalışıyoruz.

Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi Nedir?

Aramızda Kuşak Farkı Var Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi, sosyal ve maddi etkenlerin neden olduğu farklılıkların anlaşılabilmesi ve empati ile ortak bir noktada buluşabilmesi için gerekli alt yapıyı sağlar.


Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Aramızda Kuşak Farkı Var Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Aramızda Kuşak Farkı Var Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Farklı kuşaklar ile iletişim kurmakta zorlanan ve iletişimini geliştirmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.


Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Aramızda Kuşak Farkı Var Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim.

Danışmanlık ve rehberlik firmalarında ya da psikoloji ve sosyal bilimler alanında faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşlarda iş olanakları bulabilirsiniz.


Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi Online Sertifika

Aramızda Kuşak Farkı Var Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Kursu derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girebilirsiniz. Sınavdan sonra online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi sertifikalarınızı alabilirsiniz. 


Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi basılı sertifikalarınız, kargo ile adresinize teslim edilecektir.


Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Aramızda Kuşak Farkı Var Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim.

Aldığınız eğitimi ve uzmanlığınızı sertifika ile belgelemiş olursunuz. İş bulmanızı kolaylaştırmakla birlikte, işinizde yükselmenizi, terfi almanızı kolaylaştırmaktadır. 


Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Aramızda Kuşak Farkı Var Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Danışmanlık ve rehberlik firmaları, araştırma şirketleri ya da psikoloji ve sosyal bilimler alanında faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşlarda çalışma fırsatı bulabilirsiniz.


Video Online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi

Video Online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Kursu videolarını izleyebilirler. Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) kurumlara faydası şunlardır:

Kuşaklara yönelik mal ve hizmet üretimi yapmanız noktasında sizi yönlendirir.

Marka bilinirliliğinizi ve satış hacminizi artırmanız için yapmanız gerekenleri iletir.

Değişen dünya şartları ve kuşak farklılıklarına karşı güncel kalabilmenizi sağlar.


Kurumlar İçin Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi için size ulaşacaktır.


Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi Fiyatları

Aramızda Kuşak Farkı Var Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi ücretini etkilemektedir. Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi Sınavı

Aramızda Kuşak Farkı Var Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisine, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Aramızda Kuşak Farkı Var (X, Y ve Z Kuşakları İletişimi) Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Jenerasyon Teorisi
 • Ders 2 :
  Kuşak Farklılıkları
 • Ders 3 :
  Jenerasyon Farklılıklarının İş Hayatındaki Yönetimi
 • Ders 4 :
  Aramızda Kuşak Farkı Var Final Sınavı

Selin Tezel

 • 28 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:26 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben İK Uzmanı, Profesyonel Koç, Eğitmen Selin Tezel!


2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun oldum. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü tamamladım. 2018’de başladığım İstanbul Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü’ne devam etmekteyim.


2009–2011 yılları arasında Şekerbank, İstanbul Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Departmanı’nda, İşe Alım Uzman Yardımcısı olarak çalıştım.


Kurum Müdürü, İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitim Uzmanı, Eğitim Şefi (Training Supervisor), Eğitim Şefi (Training Manager), İşe Alım ve Eğitim Uzmanı ve Profesyonel Koç gibi pozisyonlarda çalıştım.


Eğitmen, Profesyonel Koç ve Danışman olarak üst düzey firmalara hizmet vermekteyim.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

Eğiticinin Eğitimi (MEB Sertifikalı) - ANDEM

Profesyonel Koçluk - Association For Coaching

Öğrenci Koçluğu - Association For Coaching

NLP Prac. - Team Coaching

Sistematik Takım Koçluğu - Anka Koçluk

Koçluk Oyunları - Senin Sistemin


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

Kariyer Planlaması Eğitimi

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

Kariyer Planlama, Yedekleme ve Rotasyon Yönetimi Eğitimi

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ

Aramızda Kuşak Farkı Var 

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D Animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

Etkili Özgeçmiş Hazırlama

İş-Yaşam Dengesi Eğitimi

Yaşamın Kuralları Eğitimi

Sınav Kaygısı Eğitimi


0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Selin Tezel

Selin Tezel

İk Uzmanı, Profesyonel Koç - İk Eğitmeni
Eğitim Ücreti

530 ₺ 397 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+319 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:İletişim Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:4799 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:4
 • Sınav:1
 • Toplam Süre:3 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet