• Eğitimler
 • Dil Eğitimleri

Almanca Eğitimi A1

 • 18 Saat
 • 16 Ders
 • 5932 Kayıtlı Kişi
3.4 | 1 İnceleme

Almanca Eğitimi A1

 • 18 Saat
 • 16 Ders
 • 5932 Kayıtlı Kişi

673 ₺ 479 ₺

Almanca Eğitimi A1
 • Canan Seda Akgül
  Eğitmen

  Canan Seda Akgül

 • Kategori Dil Eğitimleri
 • İnceleme
  3.4

Eğitime Genel Bakış

Günümüzde globalleşen diller arasında Almanca da var. Peki, siz Almanca biliyor musunuz? 


Günümüzde globalleşen diller arasında Almanca da var. Peki, siz Almanca biliyor musunuz? Cevabınız birçok farklı seçenek olabilir. Almanya’yı seviyenize göre öğrenmek istiyor olabilirsiniz. Bununla birlikte Almanca Eğitimi alarak yurt dışına seyahat etmeyi planlıyor da olabilirsiniz. Güncel yaşantınızda ve iş hayatınızda bir dil bilmek, neredeyse zorunlu bir hâle geldi. Tam da bunun için sizler adına Almanca Eğitimi’ni hazırladık! Bu sayede Almanca öğrenip dil repertuvarınızı genişletebileceksiniz. Yeni bir dil, yeni bir kültür demektir. Farklı kültürleri tanımak ve öğrenmek için bu eğitim tam da size göre! Bu alanda yetkinlik kazanıp başarınızı belgeyle taçlandırmak istiyorsanız Almanca Eğitimimize siz de katılabilirsiniz.


Bu eğitimi alırken dikkat edilmesi gereken bir noktayı belirtmek isteriz.  Almanca Eğitimi'mizin çekimleri devam etmektedir. Bu nedenle şu an için eğitime dair sertifika talebinde bulunmanız mümkün olmamaktadır. Eğitim içeriklerimiz sisteme eklendikçe izlemeye devam edebilirsiniz. Eğitim içeriklerimizin sisteme eklenme işlemleri bittikten sonra, eğitimin tamamını izlemiş olan kişilerin sertifika talebinde bulunması da mümkün olacaktır. Sizler de Almanca Eğitimi'mizi tamamladıktan ve bitirme sınavını başarıyla geçtikten sonra sertifika talebinde bulunabilir ve Almancadaki yetkinliğinizi kanıtlama fırsatı edinebilirsiniz!


Almanca Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Almanca Eğitimi’nin amacı nedir? Hep birlikte inceleyelim. Almanca Eğitimi, size yeni kapıları aralayacak bir araçtır. Bu sebepten ötürü de bir dil öğrenmek, uzun soluklu gerçekleşebilecek bir iştir. Almanca Eğitimi’nin amacı ise tam da bu noktada boy gösteriyor. Sizlere Alman Dili’ni tanıtacak ve öğretecek bu eğitim, ufkunuzu genişletmeyi amaçlıyor. Uluslararası bir statüde olan Almanca, artık herkesin öğrenmesi gereken bir dil konumunda. Almanca Eğitimi de bu konumda sizin de payınız olmasına vesile olacaktır. 


Almanca Eğitimi ile Kazanımlarınız

Almanca Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

Alman Dili’ni öğreneceksiniz.

Günlük konuşma dilinde kullanacaksınız.

Akademik Almanca öğreneceksiniz.

Almanya ile bağlantılı kültürler hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Uluslararası akredite sertifikanız sayesinde, çeşitli kurum ve kuruluşlara çalışabileceksiniz.


Almanca Eğitimi’nde Farkımız

Almanca Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Almanca Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman Almanca eğitmeni ile çalışıyoruz.

Almanca Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak Almanca Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

Almanca eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Almanca Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Almanca Eğitimi Nedir?

Almanca Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Almanca Eğitimi, sizin yeni bir dil öğrenmeniz adına oluşturulmuş bir eğitim modülüdür. Ayrıyeten Almanca eğitimi, Alman dili hakkında söz sahibi olmanızı da sağlar. Bununla birlikte Almanca konuşabilme yetisi kazandırır. Sizler adına pastanın büyük dilimini bu eğitim üstleniyor. Geriye kalan kısım ise sizin gayretiniz ve çalışma sürecini yönlendirmenizle devam edecektir.


Almanca Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Almanca Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Almanca Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Almanca Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Almanca Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Almanca Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Almanca Eğitimi’ne;

Yeni bir dil öğrenmek isteyenler,

Kendini geliştirmek için çaba sarf edenler,

Almanca öğrenerek kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler,

Global bir dil olan Almancayı öğrenip iş hayatında ön planda olmak isteyenler bu eğitime katılım sağlayabilir.

Yukarıda listelenmiş olan maddelerin dışında, daha kişisel sebepler de Almanca Eğitimi’ne katılmak isteyen adaylar için uygundur. Bu eğitim, geçmişten bugüne kadar ki en değerli kavram olan bilgiyi açığa çıkarmanıza vesile olacaktır. Farklı bir bakış açısı ile değerlendirebileceğiniz bir dünya için Almanca Eğitimi’ne siz de katılabilirsiniz.


Almanca Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Almanca Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Almanca Eğitimi’nin ardından iş süreçleri adına oldukça şanslısınız. Çünkü bir dil bilmek, çoğu kurum ve kuruluşun önceliği konumundadır. Üstelik bildiğiniz bu dil Uluslararası bir dil ise rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Bu bağlamda başvuru yaptığınız şirketlerde birçok farklı kolda faaliyet gösterebilirsiniz. Ayrıyeten şirketlerin başvuru sayfalarında birbirinden farklı statülerde iş bulabilirsiniz.


Almanca Eğitimi Online Sertifika

Almanca Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Almanca Kursu derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girebilirsiniz. Sınavdan sonra online Almanca Eğitimi sertifikalarınızı alabilirsiniz. 


Almanca Eğitimi basılı sertifikalarınız, kargo ile adresinize teslim edilecektir.


Eğitimlerimizin çekimleri devam etmektedir. Bu hususta eğitimlerimiz eklendikçe izlemeye devam edebilirsiniz. Eğitimlerimizin sisteme eklenme işlemi bittikten sonra, eğitimin tamamını izlemiş olan kişilerin sertifika talebinde bulunması da mümkün olacaktır. Sizler de eğitimin tamamını izledikten ve bitirme sınavını başarıyla geçtikten sonra sertifika talebinde bulunabilir ve özgeçmişinizi daha zengin bir hale getirebilirsiniz. 


Almanca Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Almanca Eğitimi sertifikası ne işe yarar? Hep birlikte inceleyelim. Almanca Eğitimi sertifikası, iş bulma sürecinize ışık tutan bir araç konumundadır. Bununla birlikte Almanca Eğitimi Sertifikası, birçok kurum ve kuruluşa sunabileceğiniz bir belge niteliğindedir. Çoğu iş yeri, personel alımı yaparken bireyin kazandığı yetkinliklere odaklanır. Bu noktada kendinizi ne kadar geliştirdiğiniz önemli ölçüde dikkat çeker. Dolayısıyla Almanca Eğitimi sertifikasına sahip olmanız, sizi rakiplerinizden bir adım önde olmanıza vesile olacaktır.


Almanca Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Almanca Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz? Sorusuna açıklık getirelim. Almanca Eğitimi sertifikasıyla yapabileceğiniz birçok farklı iş kolu var. Özel ya da devlet kurumlarında çevirmenlik yapabilirsiniz. Bunun dışında bir kurs merkezi açıp eğitmenlik de yapabilirsiniz. Tüm bunlara istinaden çeşitli kurum ve kuruluşlarda, farklı statülerdeki iş kollarında faaliyet gösterebilirsiniz. 


Video Online Almanca Eğitimi

Video Online Almanca Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Almanca Kursu videolarını izleyebilirler. Almanca Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Almanca Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Almanca Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar için Almanca Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Almanca Eğitimi’nin faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Almanca kurumlara faydası şunlardır:

Kurumsal bir kimlik yerine geçen sertifika elde edeceksiniz.

Global bir dil öğreneceksiniz.

Ufkunuzu genişletip kültürlere farklı pencerelerden bakacaksınız.

Almanca Öğreneceksiniz.


Kurumlar İçin Almanca Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Almanca Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Almanca Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Almanca Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Almanca Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Almanca Eğitimi için size ulaşacaktır.


Almanca Eğitimi Fiyatları

Almanca Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Almanca eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Almanca Eğitimi ücretini etkilemektedir. Almanca Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Almanca Eğitimi Sınavı

Almanca Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Almanca Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde yetmişine  doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Almanca Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Almanca Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Almanca Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Begrüßungs- und Verabschiedungsformen
 • Ders 2 :
  Zahlen bis 20 + du/Sie Formen + Verbkonjugation von regelmäßige Verben
 • Ders 3 :
  Länder und Sprachen + Verbkonjugation Von Regelmäßigen und Unregelmäßigen Verben + Das Alphabet
 • Ders 4 :
  Satzbildung + Artikel (Bestimmte und Unbestimmte Artikel)
 • Ders 5 :
  Zeitangaben (Tage, Tageszeiten, Monate, Jahreszeiten) mit Präpositionen + Uhrzeiten
 • Ders 6 :
  Akkusativ + Unregelmäßige Verben (Fahren, Lesen, Sehen, Arbeiten, Finden)
 • Ders 7 :
  Trennbare Verben + Verneinung Mit Nicht und Kein
 • Ders 8 :
  Modalverben (Müssen, Können, Dürfen, Sollen, Wollen) + Präteritum (Waren und Hatten) + In der + Akkkusativ (Wiederholung)
 • Ders 9 :
  Einkaufen (Kleider + Farben)
 • Ders 10 :
  Familie und Possessivartikel + Lokale Präpositionen (zu Hause, Zimmernamen und Möbel)
 • Ders 11 :
  Krankheit und Gesundheit (+sollen) + Imperativ
 • Ders 12 :
  Geschäfte + Wo, wohin?
 • Ders 13 :
  Konjunktionen (aber, und, deshalb, denn, oder) + Häufigkeitsformen
 • Ders 14 :
  Tagesablauf + Vor, Beim, Nach
 • Ders 15 :
  Urlaub Planen + E-Mail Schreiben + Personalpronomen im Akkusativ
 • Ders 16 :
  Almanca Eğitimi A1 Final Sınavı

Canan Seda Akgül

 • 1 Eğitim
 • 27 Haziran 2022 17:39 tarihinden bu yana üye

Merhaba! Ben Almanca Eğitmeni Canan Seda Akgül.

İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi Almanca Öğretmenliği bölümünden ve Sankt Georg Avusturya Lisesi’nden mezun oldum.

Çeşitli özel okullarda Almanca Öğretmeni olarak görev yaptım. İstek Bilge Kağan Anadolu ve Fen Lisesi’nde Almanca öğretmeni olarak kariyerime devam etmekteyim.


İstek Bilge Kağan link: https://www.istek.k12.tr/bilge-kagan-kampusu


Eğitim Kutusu'nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

 • Almanca Eğitimi A1

3.40 5.0 üzerinden
5 Puan % 60
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 40

Eğitim Yorumları (1)

Didem Bıçaksız
Didem Bıçaksız24 Ekim 2022 14:57
5

" ich lerne Deutsch :) "

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Canan Seda Akgül

Canan Seda Akgül

Eğitmen
Eğitim Ücreti

673 ₺ 479 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:Dil Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:5932 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:16
 • Sınav:1
 • Toplam Süre:18 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Başlangıç
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet