• Eğitimler
 • Koçluk Eğitimleri

Aile Danışmanlığı Eğitimi

 • 450 Saat
 • 146 Ders
 • 2565 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Aile Danışmanlığı Eğitimi

 • 450 Saat
 • 146 Ders
 • 2565 Kayıtlı Kişi

3359 ₺ 2399 ₺

Aile Danışmanlığı Eğitimi
 • Habibe Paşalı
  Eğitmen

  Habibe Paşalı

 • Kategori Koçluk Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Aile Danışmanlığı Eğitimi günümüzün meslek kazandıran en önemli sertifika programlarından biridir. Siz de kendi işinizin sahibi olmak ve ailelerin mutluluğuna katkı sağlamak için Aile Danışmanlığı Eğitimimize katılın! Üstelik en iyi fiyat garantisiyle Aile Danışmanlığı Eğitimimizden faydalanabilirsiniz.


Günümüz modern insanı çok fazla uyarana maruz kalmaktadır. Dolayısıyla günümüz aile yapısı danışmanlara ihtiyaç duyulmasına vesile olmuştur. Özellikle şehir yaşamı aile bireyleri üzerinde önemli negatif etkiler bırakmaktadır. İnsanlar, eskiden olduğu gibi sakin ve dingin bir hayattan uzaklaştıkça profesyonel yardıma olan ihtiyaçları da artmaktadır. 

Aile Danışmanlığı Eğitimi günümüzün meslek kazandıran en önemli sertifika programlarından biridir. Siz de kendi işinizin sahibi olmak ve ailelerin mutluluğuna katkı sağlamak için Aile Danışmanlığı Eğitimimize katılın! Üstelik en iyi fiyat garantisiyle Aile Danışmanlığı Eğitimimizden faydalanabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın!


Aile Danışmanlığı Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Aile Danışmanlığı Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Aile Danışmanlığı, aile bireylerinin birbirleriyle olan ilişkilerinde yaşadıkları sorunları çözümleme ile ilgilidir. Aile Danışmanının asıl görevi, bu sorunların çözüme kavuşturulmasıdır. Evliliklerde, boşanmalarda ve boşanma sırasında çocuklarda meydana gelen psikolojik sorunlar destek vermeyi amaçlamaktadır. 

Aile Danışmanı, aile ile ilgili bireysel ya da bireyler arasındaki sorunları çözümlemek adına yardımcı olmaktadır. Aile Danışmanlığı Sertifika Programı ise aile ilişkilerini yönetmek ve bireyler arasındaki ilişkiyi güçlendirmek için Aile Danışmanları yetiştirmek ve ailelere destek hizmetleri vermek için danışman yetiştirmek üzere hazırlanmıştır. Aile Danışmanlığı Kursu’nun amacı, yetkin ve etkili Aile Danışmanları yetiştirmektir. Aile Danışmanlığı Sertifika Programı’nı tamamlayan adaylar, aileler arası veya aile bireylerine psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleri vermektedirler.

Burada belirtmemiz gereken önemli bir bilgi kirliliği vardır. Aile Danışmanlığı Sertifika Programları bazı eğitim merkezi kurumlar tarafından MEB onaylı olarak satılmaktadır. Ve MEB onayının zorunlu ve geçerli olduğu belirtilmektedir. 

Oysa MEB sertifika programları için onay merci değildir. Sertifikanın geçerli olabilmesi için YÖK onaylı yani üniversite onaylı olması gerekmektedir. Bu noktada hassasiyet gösteren katılımcılarımıza teşekkür ederiz.


Aile Danışmanlığı Eğitimi ile Kazanımlarınız

Aile Danışmanlığı Eğitimi ile kazanımlarınız hakkında konuşalım. Aile Danışmanlığı Kursu’nda kazanacağınız yetkinlikler şunlardır:

 • Psikolojik ve sosyal bilgilerde uzman olacaksınız.
 • Ailelerin hayatlarına dokunarak mutlu olacaksınız.
 • Profesyonel Aile Danışmanı olarak kazancınızı katlayacaksınız.
 • Eğitim sırasında yaptığımız video kayıtlar ile ömür boyu eğitim videolarına erişebileceksiniz.
 • Aile Danışmanlığı Sertifika Programı sertifikanız ile Aile Danışmanlığı Merkezi açabileceksiniz.


Aile Danışmanlığı Eğitimi’nde Farkımız

Aile Danışmanlığı Eğitimi’nde farkımız hakkında konuşmak isteriz. Aile Danışmanlığı Sertifika Programı’nda fark yarattığımız konular şunlardır:

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Aile Danışmanlığı Sertifika Programı’nı sunuyoruz.
 • Alanında uzman Aile Danışmanlığı eğitmenleri ile eğitim içeriklerimizi hazırlıyoruz.
 • Aile Danışmanlığı Kursu video derslerine 7/24 erişim sağlıyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak Aile Danışmanlığı Sertifika Programı içeriklerinde güncelleme yapıyoruz.
 • Aile Danışmanlığı eğitmeninden danışmanlık almanıza vesile oluyoruz.
 • Üniversite onaylı, e devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Aile Danışmanlığı Kursu sertifikası veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Aile Danışmanlığı Sertifika Programı’nın Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Aile Danışmanlığı Sertifika Programı’nın yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. 

Öncelikle önereceğimiz konu öfkenizi kontrol altına almanızdır. Öfke, hayatınızı olumsuz etkileyen, zaman zaman sizi zor durumda bırakan kötü duygulardan biridir. Öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmeniz danışanlarınıza daha iyi hizmet vermeniz açısında oldukça önemlidir. Daha da önemlisi, öfkenizi pozitif olarak kullanmayı öğrenmeli ve bunu rahat bir şekilde başarabilmelisiniz. 

Uzmanlar, öfkesini kontrol edebilen ve ondan olumlu faydalanabilen insanların, iş ve özel hayatlarında çok daha başarılı olduklarını ifade etmektedir. Siz de öfkenizi kontrol altına almak, olumlu olarak kullanmak, iş ve özel hayatınızda avantajlı olmak istiyorsanız Öfke Kontrolü Eğitimimizden faydalanabilirsiniz.

Bir diğer baş edilmesi gereken sıkıntı da tükenmişlik sendromu! Çağımızın en önemli hastalıklarından biri olan tükenmişlik çoğu bireyde görünmektedir. Aile yaşamının kötüye gitmesinde, aile bireylerinin tükenmişlik yaşamasının da önemli bir etkisi vardır. Tükenmişlik sendromunun, bir kere pençesine düşünce kurtulmak zordur. 

Tükenmişlik yaşayan bireyler, çalışmak istemezler. Ev işlerini yapmak istemezler, ders çalışmak istemezler, kimseyi görmek istemezler ve bu liste böylece uzayıp gider. Tükenmişlik sendromu yaşayan birlerler eğlenmek dahi istemezler. 

Diğer taraftan uzmanlar tükenmişlik sendromunu kişinin kendisinin çözmesinin mümkün olabileceğini, ancak bunun destek almadan tamamen gerçekleştirilmesinin mümkün olmadığını ifade etmektedirler. 

Zaman zaman yaşadığınız tükenmiş sendromunu önce kendi kendiniz için halletmeniz sonra da varsa danışanlarınızın tükenmişlik sendromundan kurtulmasını sağlamanız için Tükenmişlik Sendromu Eğitimi tavsiye ediyoruz. Alanında uzman eğitmenimizin hazırladığı en güncel ve en yeni teknik ve uygulamaları barındıran Tükenmişlik Sendromu Eğitimimizi kaçırmayın!

Diğer bir olumsuz faktör ise strestir. Hayatınızı olumsuz yönde etkileyen stresi kontrol altına almanız size avantaj sağlayacaktır. Hayatta kalma becerilerinizi geliştiren stresin seviyesi arttığında sizi olumsuz yönde etkilemektedir. Bu etki sadece psikolojik olarak değil fizyolojik sorunlara da yol açmaktadır. 

Stresin üstesinden gelmek ve stresi olumlu anlamda kullanarak ondan faydalanmak ise gayet mümkündür. Stresi yenmenin nasıl mümkün olduğunu Stres Yönetimi Eğitimimize katılarak keşfedebilirsiniz. Hem kendiniz için hem de danışanlarınız için eğitimde öğreneceğiniz teknikleri kullanabilirsiniz.

Eğitim sizi belli bir seviyeye taşımaktadır. Burada eğitimin içeriği, eğitmenin yetkinliği elbette ki önemlidir. Saydığımız değişkenlerle beraber sizlerin kendinizi geliştirmeniz ve fark yaratmanız da farkında olunması gereken hususlardan biridir. Ne kadar çok öğrenirseniz farkınızı o kadar çok ortaya koyarsınız.


Aile Danışmanlığı Eğitimi’ne Kayıt Olmak İçin Gerekli Evraklar

 • Lisans diplomasi fotokopisi
 • Nüfus cüzdanı
 • Sisteme vesikalık fotoğraf yüklenecek.


Aile Danışmanlığı Eğitim Süreci

Aile Danışmanlığı Eğitimimiz 26 hafta sürecek olup haftada 4 gün aksamları 2’şer saat ders yapılacaktır. Toplam eğitim süresi 26-30 hafta arası değişmektedir. Eğitim sonunda, dileyenler için örgün, dileyenler için online süpervizyon sürecine süreci başlayacaktır. Eğitim içerisinde ödevlendirmeler, projeler ve danışmanlık deneyimleri gibi ödevler bulunacaktır. 


Aile Danışmanlığı Eğitimi Nedir?

Aile Danışmanlığı Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Aile Danışmanlığı, aile bireylerine verilen psikolojik destek hizmetleridir. Çerçevesi yasalarla çizilmiştir. Aile bireylerinin, çeşitli konulardan kaynaklanan problemlerinin üstesinden gelebilmeleri için Aile Danışmanları destek olmaktadırlar. 

Bu sorunlara yol açan nedenler arasında; boşanma, aile bireylerinden birinin başına gelen kaza, aile üyelerinden birinin vefat etmesi gibi durumlar olabilmektedir. 

Aile Danışmanlığı Sertifika Programı, aileler arası problemleri çözmek ve aile bireylerinin ilişkilerini güçlendirmek amacıyla terapi yapma sistemlerini katılımcılarına öğreten bir eğitim programıdır. Programı tamamlayan katılımcılar, Aile Danışmanı olarak kariyerlerine başlayabilmektedirler.


Aile Danışmanlığı Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Aile Danışmanlığı Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Aile Danışmanlığı Kursu’nun gereksinimleri derslerin canlı, online ve örgün olmasına göre değişiklik göstermektedir. 

Aile Danışmanlığı Sertifika Programı’nın ders modelleri şöyledir:

 • Aile Danışmanlığı Sertifika Programı canlı dersler
 • Aile Danışmanlığı Sertifika Programı video dersler
 • Aile Danışmanlığı Sertifika Programı dersler


Aile Danışmanlığı Kursu canlı web yayınına katılmak için akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlardan birine ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Aile Danışmanlığı Kursu canlı derslerin yayın günü, saati, katılım linki gibi bilgiler size bildirilecek ve size bildirilecektir.

Aile Danışmanlığı Kursu video dersleri için ise yine akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Canlı dersler başlamadan önce video derslerin tamamlanması gerekmektedir. Aile Danışmanlığı Kursu videolarını öğrenci portalında takip edebilirsiniz.

Aile Danışmanlığı Sertifika Programı örgün süpervizyon süreci için ise süpervizyonun verileceği adrese ulaşım sağlamanız yeterli olacaktır. Aile Danışmanlığı Sertifika Programı örgün süpervizyon tercih eden katılımcılarımıza; adres, gün ve saat bilgileri iletilecektir.


Aile Danışmanlığı Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Aile Danışmanlığı Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım.

 • Çocuk Gelişim Uzmanları,
 • Uzman, Asistan ve Pratisyen Hekimler,
 • Psikologlar,
 • Psikolojik Danışmanlar,
 • Sosyal Hizmet Uzmanları,
 • Psikoloji ve PDR mezunu olanlar,
 • Sosyologlar,
 • Hemşireler,
 • Sosyal hizmet, çocuk gelişimi, psikoloji, sosyoloji, PDR, Tıp, Hemşirelik gibi bölümlerde lisans eğitimini tamamlayanlar ve lisans eğitimine devam edenler Aile Danışmanlığı Kursu’na katılım sağlayabilirler ve ardından mesleklerini icra edebilirler.


Aile Danışmanlığı Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Aile Danışmanlığı Eğitimi iş olanakları nelerdir öğrenelim. Aile Danışmanlığı Kursu’nu tamamlayan katılımcılar kamu kurum ve kuruluşlarında Aile Danışmanı olarak çalışabilirler. Katılımcılar isterlerse, sahip oldukları sertifikalar ile Aile Danışmanlığı Merkezi kurabilirler. Dileyen katılımcılar istedikleri aile danışmanlık merkezinde görev alabilirler.

Bunun dışında bireysel olarak da danışan aile alabilirler. Aile Danışmanlığı Sertifika Programı’nı tamamlayan katılımcılar, sahip oldukları sertifikalar ile istedikleri gibi çalışabilirler. Ayrıca sahip oldukları Aile Danışmanı sertifikası uluslararası geçerli olacağı için yurtdışında da çalışabilirler. Yabancı ülkelerdeki Aile Danışmanlığı Merkezlerinde iş imkânı bulabilirler. 


Aile Danışmanlığı Eğitimi Online Sertifika

Aile Danışmanlığı Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Aile Danışmanlığı Kursu derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girebilirsiniz. Sınavdan sonra online Aile Danışmanlığı Eğitimi sertifikalarınızı alabilirsiniz. Aile Danışmanlığı Eğitimi sertifikanız, kargo ile sistemde belirlediğiniz adresinize teslim edilecektir.


Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Aile Danışmanlığı Eğitimi sertifikası ne işe yarar şimdi de bu soruyu cevaplandıralım. Aile Danışmanlığı Sertifika Programı sertifikası sizin Aile Danışmanı olduğunuzu belgelendirmektedir. Aynı zamanda Aile Danışmanlığı Sertifika Programı sertifikası uluslararası geçerli olduğu için yurtdışında da geçerlidir. 


Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Aile Danışmanlığı Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz şimdi de bu soruyu cevaplandıralım.

 • Aile Danışmanlığı Eğitim programımızı tamamlayanlar kendi Aile Danışmanlığı Merkezlerini açabilirler.
 • Aile Danışmanlığı Eğitimimizi tamamlayanlar alacakları sertifika ile Aile Danışmanlığı Merkezlerinde Aile Danışmanı olarak görev alabilirler.
 • Aile Danışmanlığı Eğitimimizi tamamlayan katılımcılarımız, alacakları sertifika ile resmi kurum ve kuruluşların Aile Danışmanlığı birimlerinde Aile Danışmanı olarak görev alabilirler.
 • Aile Danışmanlığı Eğitimimizi tamamlayanlar alacakları sertifika ile adalet Bakanlığında, Aile ve Çocuk Mahkemelerinde bilirkişi olarak görev alabilirler.
 • Aile Danışmanlığı Eğitimimizi tamamlayanlar alacakları sertifika ile özel okullarda ve kolejlerde rehber öğretmenlik yapabilirler.
 • Aile Danışmanlığı Eğitimimizi tamamlayanlar alacakları sertifika ile kreşlerde danışmanlık hizmeti verebilir, okul öncesi eğitimde danışmanlık yapabilirler.
 • Aile Danışmanlığı Eğitimimizi tamamlayanlar alacakları sertifika ile çocuk Esirgeme Kurumu ve Kızılay gibi çocuklarla yoğun iletişim kurarak hizmet veren kamu ve özel kurumlarda görev alabilirler.
 • Aile Danışmanlığı Eğitimimizi tamamlayanlar alacakları sertifika ile belediyelerde Aile Danışmanlığı hizmetleri verebilirler, belediyeler ile projeler yürütebilirler.
 • Aile Danışmanlığı eğitmenliği yapmak için eğiticinin eğitimi sertifikası alarak eğitmen olabilirler.
 • Aile Danışmanlığı Eğitimimizi tamamlayanlar alacakları sertifika ile kamuda görev yapan kişiler bu belge ile bölümler arası geçiş yapabilirler, yeni bir kariyer hedefleyebilirler.
 • Aile Danışmanlığı Eğitimimizi tamamlayanlar alacakları sertifika ile pilot bölge çalışması yapılmakta olan bölgelerin dışında da Aile Hekimlerinin yanında Aile Danışmanlığı Uzmanlığı kadroları açılması planlandığı için buralarda görev alma şansı yakalayabilirler.


Aile Danışmanlığı Canlı Eğitimi’ne Katılım

Aile Danışmanlığı Canlı Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Aile Danışmanlığı Canlı Eğitimi web üzerinden canlı yayınlanır. Bu nedenle Aile Danışmanlığı Kursu yayını başladığı anda hazırlıklarınızı tamamlamış ve eğitime katılmış olmanız gerekmektedir. 

Aile Danışmanlığı Canlı Eğitimi’ne, sahip olduğunuz telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı cihazlarla katılım sağlayabilirsiniz. Aile Danışmanlığı Canlı Kursu’na, istediğiniz her yerden katılabilirsiniz. Aile Danışmanlığı Canlı Eğitimi’ne kayıt yaptığınızda, öğrenci temsilcilerimiz yayının yapılacağı gün ve saati, eğitime katılacağınız link ile birlikte size ileteceklerdir.


Aile Danışmanlığı Video Eğitimi’ne Katılım

Aile Danışmanlığı Video Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Aile Danışmanlığı Video Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi kendiniz yapabileceğiniz bir bölümdür. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda sistemde yer alan Aile Danışmanlığı Kursu videolarını izleyebilirler. Aile Danışmanlığı Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. 

Aile Danışmanlığı Video Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Aile Danışmanlığı Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.

Uzaktan eğitim modelinde olan video ve canlı eğitimler sizlere önemli avantajlar sağlamaktadır. Öncelikle kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen ve konfor alanından ayrılmadan derslere katılmak isteyen katılımcılar video eğitimleri tercih etmektedirler. Yine konfor alanında derslere katılmak isteyen katılımcılar canlı eğitimlere rağbet göstermektedir.

Diğer taraftan sınıf içi eğitim yeme-içme ve yol gibi ekstra maliyetlere katlanmak zorunda kalmaktadır. Oysa video ve canlı eğitimlerde bu ekstra giderlerin karşılanmasına gerek kalmamaktadır.

Yukarıda saydığımız nedenlerle uzaktan eğitime talep oldukça fazladır. Gün içerisinde stres yaşayan, ev, iş, trafik derken yorulan katılımcılarımıza video ve canlı dersleri tavsiye etmekteyiz.

Aile danışmanlık hizmetine verilen veya aile danışmanlığı alanlarından birinde çalışan tüm adaylar, video dersleri ihtiyaç duydukları her an tekrar izleyebilirler. Çünkü video dersler ömür boyu katılımcıya aittir.


Aile Danışmanlığı Örgün Eğitimi’ne Katılım

Aile Danışmanlığı Örgün Eğitimi’ne katılım nasıl olur keşfedelim. Aile Danışmanlığı Örgün Eğitimi, yüz yüze yapılan eğitimlerdir. Eğitmen etkileşimli Aile Danışmanlığı Örgün Eğitimi’ne katılmak için başvuru yapmanız ve eğitim lokasyonuna ulaşım sorununuzun olmaması yeterlidir. Aile Danışmanlığı Örgün Eğitimi’ne başvuru yaptığınızda, öğrenci işleri eğitimin düzenleneceği gün ve saati lokasyon bilgisiyle birlikte sizlere iletecektir.


Aile Danışmanlığı Eğitimi’ne Kurumlar İçin Faydası Nedir?

Aile Danışmanlığı Eğitimi’ne kurumlar için faydası nedir sorusunu cevaplandıralım. Aile Danışmanlığı Kursu’na katılmak isteyen çalışanlarınızı eğitime yönlendirerek sertifika sahibi yapabilirsiniz. Böylece kurumunuzda sertifika sahibi bireyleri çalıştırmış olursunuz. 


Psikolojik tedai ve rehabilitasyon merkezi yönetiyorsanız çalışanlarınızı Aile Danışmanlığı Kursu’na yönlendirerek onları destekleyebilirsiniz. Aile Danışmanlığı Sertifika Programımızı tamamlayan katılımcılılarımıza da ulaşmak için sistemimizden yararlanabilirsiniz.


Kurumlar İçin Aile Danışmanlığı Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Aile Danışmanlığı Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır sorusunu cevaplandıralım. Aile Danışmanlığı Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Aile Danışmanlığı Eğitimi başvuru formu açılacaktır. 

Aile Danışmanlığı Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Aile Danışmanlığı Eğitimi için size ulaşacaktır.


Aile Danışmanlığı Eğitimi Fiyatları

Aile Danışmanlığı Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Aile Danışmanlığı eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Aile Danışmanlığı Eğitimi ücretini etkilemektedir. Aile Danışmanlığı Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Aile Danışmanlığı Eğitimi Sınavı

Aile Danışmanlığı Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Aile Danışmanlığı Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisine, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Aile Danışmanlığı Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Aile Danışmanlığı Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Aile Danışmanlığı Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Habibe Paşalı

 • 21 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:19 tarihinden bu yana üye

Merhaba, Ben Yaşam Koçu, Eğitmen Habibe Paşalı! 


Eğitimci ve Profesyonel Koç’um. Eğitim Kutusu online eğitim portalında Bilinçaltı Temizliği ve EFT Tekniği, Kişilik Tipleri ve Enegram, Stres Yönetimi ve Kurumsal İletişim eğitimleri vermekteyim. 2008 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Bölümü’nden mezun oldum.


Takım Koçluğu, Yönetici Koçluğu, Kobi Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, İlişki Koçluğu yapmaktayım.


2015-2017 yılları arasında bir medikal firmada Satış Müdür’ü olarak çalıştım. 2010-2015 yılları arasında başka bir medikal firmada Eğitim Yöneticisi olarak çalıştım. 2001-2009 yılları arasında yine çeşitli medikal firmalarda Satış Temsilcisi olarak görev aldım.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:  

Eğiticinin Eğitimi

Durumsal Liderlik

Etkin Takım Çalışması

Koçluk, ICF Sola Unitas Coaching Academi

Bilgisayar Programları

Sunum Teknikleri

Toplu Tanıtım Müşteri Odaklı Satış Teknikleri

Elektronik Ortamda Müşteri İlişkileri Yönetimi

Etkili Sunum Teknikleri

Gruplara Satış Becerileri

Temel Satış Becerileri


Aşağıdaki kurs ve seminerlere katıldım: 

Satış Teknikleri Eğitimi, American Academi, Livcon Academi, Kemal İslamoğlu, Mümin Sekman;

Müşteri Odaklı Satış Teknikleri Eğitimi

Sunum Teknikleri Eğitimi

Etkili Vücut Dili Kullanma Eğitimi

Kişilik Analizi Eğitimi

Etkileme ve İkna Eğitimi

Satış ve Pazarlama Eğitimi

Medikal Eğitim

Merkezi Sinir Sistemi Eğitimi


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

Stres Yönetimi Eğitimi

Yaşam Koçluğu (Profesyonel Koçluk) Eğitimi

Öğrenci Koçluğu Eğitimi

Bilinçaltı ve EFT Tekniği Eğitimi

Kişilik ve Enneagram Eğitimi

Kurumsal İletişim

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Habibe Paşalı

Habibe Paşalı

Profesyonel Koç - Uzman Eğitmen
Eğitim Ücreti

3359 ₺ 2399 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim SertifikasıÜcretsiz
 • Üniversite SertifikasıÜcretsiz
 • Tüm SertifikalarÜcretsiz
 • Eğitim Dijital SertifikasıÜcretsiz
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Canlı Eğitim
 • Kategorisi:Koçluk Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:2565 Kişi
 • Modül:6
 • Ders:146
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:450 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Masterclass
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet

Sizlere Öneriyoruz

Bu eğitimi alan kullanıcılar aşağıdaki eğitimleri de tercih ettiler!

Canlı Online Öfke Kontrolü Eğitimi
239 ₺
 • 0 Ders
 • 5 Saat
 • 0.00 Puan