• Eğitimler
 • İnsan Kaynakları Eğitimleri

Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

 • 3 Saat
 • 5 Ders
 • 1977 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

 • 3 Saat
 • 5 Ders
 • 1977 Kayıtlı Kişi

244 ₺ 173 ₺

Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi
 • Selin Tezel
  Eğitmen

  Selin Tezel

 • Kategori İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Başvuru yaptığınız iş doğrultusunda mülakata çağrıldınız. İşverenle görüşmeye bizzat gittiniz. Elleriniz titriyor. Olumsuz düşünceler silsilesiyle yanıp tutuşuyorsunuz! Bu ilk seçenekti. Bir de diğer seçeneğe göz atalım. Aynı şekilde mülakata gittiniz. Kendinize güveniniz sonsuz. Bu işi kapacağınıza adınız kadar eminsiniz! Peki, nasıl?


 • Başvuru yaptığınız iş doğrultusunda mülakata çağrıldınız. İşverenle görüşmeye bizzat gittiniz. Elleriniz titriyor. Olumsuz düşünceler silsilesiyle yanıp tutuşuyorsunuz! Bu ilk seçenekti. Bir de diğer seçeneğe göz atalım. Aynı şekilde mülakata gittiniz. Kendinize güveniniz sonsuz. Bu işi kapacağınıza adınız kadar eminsiniz! Peki, nasıl? Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi sayesinde! Mülakat sürecinizi sağlıklı yönetebilmeniz adına size özel Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimini hazırladık! Eğer siz de işe alım sürecinizde iplerin elinizde olmasını istiyorsanız, Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimimize bekleriz.


  Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’nin Amacı Nedir?

  Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’nin amacı nedir? Birlikte inceleyelim. Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi, sizlerin mülakat süreçlerini sağlıklı bir şekilde yönetmenizi amaçlar.


  Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi ile Kazanımlarınız

  Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

  Mülakat süreçlerini kolaylıkla yürüteceksiniz.

  Karşılaşacağınız soru ve sorunları öngöreceksiniz.

  İşi siz alacaksınız.

  Eğitim sonunda aldığınız sertifika vesilesiyle başarınızın somut belgesini sunacaksınız.

  Çok daha fazlası Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimimizde!


  Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’nde Farkımız

  Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’nde farkımız şunlardır:
  • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’ni sunuyoruz.
   Alanında uzman Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri eğitmeni ile çalışıyoruz.
   Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.
   Gelişmelere uygun olarak Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.
   Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.
 • Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi sertifikası veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi Nedir?

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi nedir? Sorusunu cevaplandıralım. Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi, mülakat süreçlerinizde uygulamanız gereken taktikleri sizlere sunan bir modüldür.


Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne kimler katılmalı? Sorusunu cevaplandıralım.

Kendini geliştirmek isteyenler,

Mülakat sürecini yönetmek isteyenler bu eğitime katılabilir.


Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi iş olanakları nelerdir? Hep birlikte keşfedelim. Eğitim sonunda edindiğiniz bilgiler ışığında, başvurduğunuz işte başarılı bir mülakat süreci yöneteceksiniz.


Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi Online Sertifika

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Kursu derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girebilirsiniz. Sınavdan sonra online Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi sertifikalarınızı alabilirsiniz. 


Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi basılı sertifikalarınız, kargo ile adresinize teslim edilecektir.


Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi sertifikası ne işe yarar? Hep birlikte inceleyelim. Eğitim sonunda aldığınız sertifika, başarınızın belgesidir. İş başvurularında sizlere kolaylık sağlayacaktır.


Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz? Sorusunu cevaplandıralım. Bu sertifikayla birlikte işe giriş sürecinin iplerini elinizde tutarsınız.


Video Online Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

Video Online Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Kursu videolarını izleyebilirler. Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Kurumlar İçin Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir? 

Kurumlar için Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’nin faydaları nelerdir? sorusunu cevaplandıralım. Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri kurumlara faydası şunlardır:

İşe giriş sürecini siz yönetirsiniz.

Sağlıklı bir mülakat süreci yaşarsınız.


Kurumlar İçin Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi için size ulaşacaktır.


Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi Fiyatları

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi ücretini etkilemektedir. Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi Sınavı

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisine, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  İş Arama Süreci
 • Ders 2 :
  İş Görüşmesine Hazırlık
 • Ders 3 :
  Görüşme
 • Ders 4 :
  Görüşme Sonrası
 • Ders 5 :
  Adaylar İçin Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi Final Sınavı

Selin Tezel

 • 28 Eğitim
 • 14 Aralık 2021 17:26 tarihinden bu yana üye

Merhaba, ben İK Uzmanı, Profesyonel Koç, Eğitmen Selin Tezel!


2009 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nden mezun oldum. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü tamamladım. 2018’de başladığım İstanbul Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü’ne devam etmekteyim.


2009–2011 yılları arasında Şekerbank, İstanbul Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Departmanı’nda, İşe Alım Uzman Yardımcısı olarak çalıştım.


Kurum Müdürü, İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitim Uzmanı, Eğitim Şefi (Training Supervisor), Eğitim Şefi (Training Manager), İşe Alım ve Eğitim Uzmanı ve Profesyonel Koç gibi pozisyonlarda çalıştım.


Eğitmen, Profesyonel Koç ve Danışman olarak üst düzey firmalara hizmet vermekteyim.


Aşağıdaki sertifikalara sahibim:

Eğiticinin Eğitimi (MEB Sertifikalı) - ANDEM

Profesyonel Koçluk - Association For Coaching

Öğrenci Koçluğu - Association For Coaching

NLP Prac. - Team Coaching

Sistematik Takım Koçluğu - Anka Koçluk

Koçluk Oyunları - Senin Sistemin


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki eğitimleri vermekteyim:

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynakları Eğitim Planlaması Eğitimi

Kariyer Planlama Yedekleme ve Rotasyon Eğitimi

Kariyer Planlaması Eğitimi

Kariyer Performansı ve Koçluğu Eğitimi

Kariyer Planlama, Yedekleme ve Rotasyon Yönetimi Eğitimi

İş Hayatında Kişisel Farkındalık ve Duygusal Zekâ

Aramızda Kuşak Farkı Var 

Profesyonel Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Programı


Eğitim Kutusu’nda aşağıdaki 3D Animasyon eğitimlerin içeriklerini hazırladım.

Adaylar için Etkili Mülakat Teknikleri Eğitimi

Etkili Özgeçmiş Hazırlama

İş-Yaşam Dengesi Eğitimi

Yaşamın Kuralları Eğitimi

Sınav Kaygısı Eğitimi


0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Selin Tezel

Selin Tezel

İk Uzmanı, Profesyonel Koç - İk Eğitmeni
Eğitim Ücreti

244 ₺ 173 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+65 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:İnsan Kaynakları Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:1977 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:5
 • Sınav:1
 • Toplam Süre:3 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet