• Eğitimler
 • Koçluk Eğitimleri

Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi

 • 5 Saat
 • 20 Ders
 • 3193 Kayıtlı Kişi
0.0 | 0 İnceleme

Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi

 • 5 Saat
 • 20 Ders
 • 3193 Kayıtlı Kişi

632 ₺ 457 ₺

Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi
 • Eğitim Kutusu Eğitmeni
  Eğitmen

  Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • Kategori Koçluk Eğitimleri
 • İnceleme
  0.0

Eğitime Genel Bakış

Access Consciousness Eğitmeni olmak ister misiniz? Hem ruhsal dinginliğe ulaşmak hem de eğitmen olup başkalarına yardımcı olmayı düşünür müsünüz? Sorulara cevabınız “evet” ise sizler için Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi hazırladık.


Access Consciousness Eğitmeni olmak ister misiniz? Hem ruhsal dinginliğe ulaşmak hem de eğitmen olup başkalarına yardımcı olmayı düşünür müsünüz? Sorulara cevabınız “evet” ise sizler için Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi hazırladık.

Alanında uzman eğitmenlerimizin hazırladığı programımız ile bir adım önde olun!


Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Access Consciousness Eğitmenliği Sertifika Programı’nın amacı, Access Consciousness alanında eğitmen olmak isteyen katılımcıları yetiştirmektir.


Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi ile Kazanımlarınız

Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Access bars tanıtım yapabileceksiniz.
 • 32 noktanın yerini keşfedeceksiniz.
 • Bars seansı (the bars) düzenleyebileceksiniz.
 • Eğiticinin eğitimini edinecek ve eğitmenlik yapabileceksiniz.
 • Sahip olduğunuz sertifikalar sizi bir adım öne çıkaracak.
 • Hepsi ve daha fazlası Access Consciousness Eğitmenliği Kursumuzda!


Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi’nde Farkımız

Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Access Consciousness Eğitmenliği Sertifika Programı’nı sunuyoruz.
 • Alanında uzman Access Consciousness Eğitmenliği eğitmeni ile çalışıyoruz.
 • Access Consciousness Eğitmenliği Sertifika Programı’na 7/24 erişim sağlıyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak Access Consciousness Eğitmenliği Sertifika Programı’nda güncelleme yapıyoruz.
 • Access Consciousness Eğitmenliği eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.
 • Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Access Consciousness Eğitmenliği Kursu sertifikaları veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi’nin Yanında Önereceğimiz Eğitimler

Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi’nin yanında önereceğimiz eğitimler hakkında konuşalım. Access Consciousness Eğitmeni olarak iletişim gücünüzü artırmak isterseniz iletişim eğitimlerimizi link üzerinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca yine kişisel gelişim eğitimlerimiz bir Access Consciousness Eğitmeni adayı olarak kendinizi geliştirmenize yardımcı olabilir. Access Consciousness Eğitmenliği ve eğitimlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinmek isterseniz iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi Nedir?

Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Access Consciousness Eğitmenliği Sertifika Programı, Access Consciousness Eğitmeni olmak isteyen katılımcıları eğitmektedir. 

Access Consciousness Gary Douglas tarafından kurulmuştur. Access Consciousness kurucusu Gary Douglas ilk olarak tele konferanslarının yardımıyla Access Consciousness’in yayılmasını sağlamıştır. Ardından Access Consciousness’in yayılmasıyla başvuru ücreti ve hediyelendirme günleri gibi uygulamalarla Access Consciousness iyice yayılmıştır. 

Access Consciousness tarafından iyileştirilen bireylerin yoğunluğu da Access Consciousness’in yayılmasında önemli etkenlerden biri olmuştur. Access bars seansları olarak yer edinen uygulama günümüze kadar gelmiştir. 

Access Consciousness merkezine olan bu ilgi, bars seansi uygulamalarının dünyaya yayılmasına sebep olmuştur. Ülkemizde de yer alan bars seansi uygulamalarına toplu ya da bireysel olarak katılım sağlanabilmektedir. Aynı zamanda programımız sayesinde eğitmen olarak da bu uygulamalarda yerinizi alabilir, var olmanın dayanılmaz hafifliğini hissedebilirsiniz.


Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video Access Consciousness Eğitmenliği Sertifika Programı’nda akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Access Consciousness Eğitmenliği Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Access Consciousness Eğitimi almış ya da almak isteyen herkes, herhangi bir ön şart olmaksızın Access Consciousness Eğitmenliği Kursu’na katılım sağlayabilir.


Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Access Consciousness Eğitmenliği Sertifika Programı’nı tamamlayan katılımcılar Access Consciousness Eğitmeni olarak çalışabilirler.


Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi Online Sertifika

Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Access Consciousness Eğitmenliği Kursu derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girebilirsiniz. Sınavdan sonra online Access Consciousness Eğitmenliği Kursu sertifikalarınızı alabilirsiniz. 

Access Consciousness Eğitmenliği Kursu basılı sertifikalarınız, kargo ile adresinize teslim edilecektir.


Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Access Consciousness Eğitmenliği Kursu sertifikası, Access Consciousness Eğitmenliği yapabileceğinizi belgelendirmektedir.


Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Access Consciousness Eğitmenliği Kursu sertifikasıyla Access Consciousness Eğitmeni olarak özel kurumlarda çalışabilir ya da bireysel olarak öğrenci alabilirsiniz.


Video Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi

Video Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Access Consciousness Eğitmenliği Kursu videolarını izleyebilirler. Access Consciousness Eğitmenliği Kursu videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. 

Video Access Consciousness Eğitmenliği Sertifika Programı’nın bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Access Consciousness Eğitmenliği Kursu videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Access Consciousness Eğitmenliği Sertifika Programı’nın kurumlara faydası, programı tamamlayan katılımcıların özgeçmişlerine sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.


Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Access Consciousness Eğitmenliği Sertifika Programı’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Access Consciousness Eğitmenliği Kursu başvuru formu açılacaktır. 

Access Consciousness Eğitmenliği Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Access Consciousness Eğitmenliği Sertifika Programı için size ulaşacaktır.


Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi Fiyatları

Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Access Consciousness Eğitmenliği eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Access Consciousness Eğitmenliği Sertifika Programı ücretini etkilemektedir. Access Consciousness Eğitmenliği Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi Sınavı

Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Access Consciousness Eğitmenliği Sertifika Programı sınavını geçmek için soruların yüzde ellisine, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Access Consciousness Eğitmenliği Sertifika Programı sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Access Consciousness Eğitmenliği Sertifika Programı sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Access Consciousness Eğitmenliği Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Access Consciousness e Giriş ve Tanımı
 • Ders 2 :
  Access Araçları ve Sorular
 • Ders 3 :
  Yargısız Seçim
 • Ders 4 :
  Timüs Bezi ve Timüs Egzersizi
 • Ders 5 :
  Access Bars
 • Ders 6 :
  Başka Neler Mümkün
 • Ders 1 :
  Eğitim Nedir Eğitim Türleri Nelerdir?
 • Ders 2 :
  Eğitim Sistemi ve Kültürel Eğitim
 • Ders 3 :
  Eğitimde Çeşitli Kavramlar
 • Ders 4 :
  Kurumsal Eğitimin Faydaları ve Kavramları
 • Ders 5 :
  Eğitim Yönetimi Oluşturma
 • Ders 6 :
  Eğitim İhtiyaç Analizi ve Eğitim Planlaması
 • Ders 7 :
  Eğitim Dokümanları ve Eğitimci Kimdir?
 • Ders 8 :
  Eğitimcinin Etkileri Beklenenler ve Öğretim İlkeleri
 • Ders 9 :
  Öğretim İlkeleri
 • Ders 10 :
  Öğretim İlkeleri ve Öğretim Stratejileri
 • Ders 11 :
  Öğretim Yöntemleri
 • Ders 12 :
  Eğitmenin Yol Haritası
 • Ders 13 :
  Eğitim Yönetimi
 • Ders 14 :
  Access Consciousness Eğitmenliği Eğitimi Final Sınavı

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 160 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitmen
Eğitim Ücreti

632 ₺ 457 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Dijital Sertifikası+632 ₺
 • Eğitim Sertifikası+164 ₺
 • Üniversite Sertifikası+261 ₺
 • Tüm Sertifikalar+490 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:Koçluk Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:3193 Kişi
 • Modül:2
 • Ders:20
 • Sınav:1
 • Toplam Süre:5 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet

Sizlere Öneriyoruz

Bu eğitimi alan kullanıcılar aşağıdaki eğitimleri de tercih ettiler!

Yaşam Koçluğu Eğitimi
1050 ₺
 • 35 Ders
 • 80 Saat
 • 5.00 Puan
Meditasyon Eğitimi
163 ₺
 • 8 Ders
 • 10 Saat
 • 0.00 Puan
Hooponopono Eğitimi
203 ₺
 • 5 Ders
 • 3 Saat
 • 0.00 Puan
Numeroloji Eğitimi
326 ₺
 • 19 Ders
 • 3 Saat
 • 0.00 Puan