Deniz Gören

Deniz Gören

Eğitmen
Eğitim Ücreti

199 ₺ 99 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Sertifikası+110 ₺
 • Üniversite Sertifikası+110 ₺
 • Tüm Sertifikalar+220 ₺
 • Eğitim Dijital Sertifikası+29 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001 İstanbul Topkapı Üniversitesi

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Video Eğitim
 • Kategorisi:Koçluk Eğitimleri
 • Kayıtlı Kişi:1915 Kişi
 • Modül:1
 • Ders:7
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:3 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Uzmanlık
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet

Eğitim İçeriği

 • Ders 1 :
  Access Consciousness e Giriş ve Tanımı
 • Ders 2 :
  Access Araçları ve Sorular
 • Ders 3 :
  Yargısız Seçim
 • Ders 4 :
  Timüs Bezi ve Timüs Egzersizi
 • Ders 5 :
  Access Bars
 • Ders 6 :
  Başka Neler Mümkün
 • Ders 7 :
  Access Consciousness Eğitimi Final Sınavı

Eğitime Genel Bakış

Access Consciousness! Kendinizi baştan programlamaya ne dersiniz. Zihninizi, bedeninizi, duygularınızı, hayatınızı…


Access Consciousness! Kendinizi baştan programlamaya ne dersiniz. Zihninizi, bedeninizi, duygularınızı, hayatınızı… Hepsini baştan tasarlayacaksınız. Bunun için ihtiyacınız olan araçları, düşünceleri ve teknikleri size sağlamamızı ister misiniz? Öyleyse size Access Consciousness Eğitimimizi tanıtmamıza izin verin. 

Alanında uzman eğitmenimiz, en güncel ve en yeni bilgileri sizler için tasarladı. Access Consciousness Programı ile kendinizi geliştireceksiniz. Sahip olduğunuz sertifikalarla koçluk yapabilecek, başka insanların hayatına dokunacaksınız. Bu fırsatı kaçırmayın!


Access Consciousness Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Access Consciousness Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Access Consciousness Sertifika Programı’nın amacı, hayatınızı baştan tasarlamanızı sağlamaktır. Bununla birlikte koçluk yapabilecek seviyeye gelmenizdir. Access Consciousness tarafından yürütülen çalışmalarla, katılımcıların bilinçsel düzeyde sorunlarını aşması hedeflenmektedir. 

Ünlü Hollywood filmine gönderme yaparsak var olmanın inanılmaz hafifliğine sahip olacaksınız. Access Consciousness de dâhil olmak üzere tüm koçluklarımıza bu makalenin öneri eğitimler bölümündeki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu sayfada yer alan koçluklarımız alanında uzman koçlarla hazırlanmıştır.


Access Consciousness Eğitimi ile Kazanımlarınız

Access Consciousness Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Yenilenme tekniklerini öğreneceksiniz.
 • Access Consciousness yolunu keşfedeceksiniz.
 • Daha mutlu, daha huzurlu olacaksınız.
 • Sahip olduğunuz sertifikalarla koçluk yapacaksınız.
 • Hepsi ve daha fazlası Access Consciousness Kursumuzda!


Access Consciousness Eğitimi’nde Farkımız

Access Consciousness Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Access Consciousness Kursu’nu sunuyoruz.
 • Alanında uzman Access Consciousness eğitmeni ile çalışıyoruz.
 • Access Consciousness Sertifika Programı’na 7/24 erişim sağlıyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak Access Consciousness Kursu’nda güncelleme yapıyoruz.
 • Access Consciousness eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.
 • Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Access Consciousness Kursu sertifikaları veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Access Consciousness Sertifika Programı Yanında Önereceğimiz Diğer Eğitimler

Access Consciousness Sertifika Programı yanında önereceğimiz diğer eğitimler hakkında konuşalım. Özellikle kendinizi meditasyon alanında geliştirmek için Meditasyon Eğitimi edinebilirsiniz. Böylece komplike bir eğitim almış ve kendinizi geliştirmiş olursunuz. Bunun yanında son dönemde tanınmaya başlayan Ho’oponopono ile sizleri tanıştırmak isteriz. 

Yeteneklerinizi ve bilginizi üst seviyeye çıkarmak için Ho’oponopono Eğitimi’ne katılım sağlayabilirsiniz. Bunların dışında tüm koçluk eğitimleri için linki tıklayabilir, koçluk programlarımızı inceleyebilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte bütüncül bir koçluk eğitimi almış ve donanımlı hale gelmiş olacaksınız.


Access Consciousness Eğitimi Nedir?

Access Consciousness Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Access Consciousness Sertifika Programı, katılımcılarının değiştirmeyi istedikleri ancak başaramadıkları her şeyi başarmalarına yardımcı olmaktadır. Bunun için ihtiyaç duydukları yöntemleri katılımcılarına iletmektedir. Access Consciousness Dr Dain Heer tarafından geliştirilmiştir ve Gary Douglas tarafından kurulmuştur. 

Access Consciousness, beyin dalgalarının kontrol noktası olan 32 noktadan giriş yaparak beyni yeniden programlamadır. Bu tedaviyle kişiyi sahip olduğu anksiyeteden kurtulmayı amaçlamaktadır. 

Access Consciousness Sertifika Programı The Bars yani Türkçesiyle bars seansı uygulamalarını da içermektedir. Bars seansları ileri düzeyde birebir verildiği için Access Consciousness Kursu’nda temel seviyede tutulacaktır. Access bars tanıtım seansı gibi de düşünebilirsiniz.

Access Consciousness Eğitim Kutusu ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca eğitmenden birebir rehberlik için de sistemimizden danışmanlık al butonuyla başvuruda bulunabilirsiniz.


Access Consciousness Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Access Consciousness Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video online Access Consciousness Sertifika Programı’nda akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Access Consciousness Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Access Consciousness Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Access Consciousness Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Dileyen herkes, hiçbir ön şart olmaksızın Access Consciousness Kursu’na katılım sağlayabilir. Özellikle hayatında baş edemediği zorluklar yaşayan kişilere Access Consciousness tavsiye edilmektedir. 

Bunun dışında hayatında değiştirmek isteği şeyler olan kimselere Access Consciousness Sertifika Programı tavsiye edilmektedir. Bunların da dışında Access Consciousness koçluğu yapmak isteyenler kursa katılım sağlayabilirler.


Access Consciousness Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Access Consciousness Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Access Consciousness Kursu’nu tamamladıktan sonra sahip olduğunuz sertifikalarla kendi Access Consciousness merkezinizi açabilirsiniz. Dilerseniz bireysel olarak Access Consciousness koçluğu yapabilir, öğrenci alabilirsiniz.


Access Consciousness Eğitimi Online Sertifika

Access Consciousness Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Access Consciousness Kursu derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girebilirsiniz. Sınavdan sonra online Access Consciousness Sertifika Programı sertifikalarınızı alabilirsiniz. 

Access Consciousness Kursu basılı sertifikalarınız, kargo ile adresinize teslim edilecektir.


Access Consciousness Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Access Consciousness Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Access Consciousness Kursu sertifikası, sizin Access Consciousness konusunda uzman olduğunuzu belgelendirmektedir.


Access Consciousness Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Access Consciousness Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Access Consciousness Sertifika Programı’nı tamamladıktan sonra sahip olduğunuz sertifikalarla yurtiçinde ve yurtdışında kendi Access Consciousness merkezinizi açabilirsiniz. Dilerseniz ister yurtiçinde ister yurtdışında bireysel olarak Access Consciousness koçluğu yapabilir, öğrenci alabilirsiniz.


Video Online Access Consciousness Eğitimi

Video Online Access Consciousness Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Access Consciousness Kursu videolarını izleyebilirler. Access Consciousness Sertifika Programı videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. 

Video online Access Consciousness Sertifika Programı’nın bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Access Consciousness Kursu videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Access Consciousness Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Access Consciousness Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Access Consciousness Sertifika Programı’nın kurumlara faydası şunlardır:

 • Değiştirmekte zorlandığınız her şeyi Access Consciousness ile değiştireceksiniz.
 • Kurum çalışanlarınızı ve dolayısıyla kurumunuzu yeniden yapılandırabileceksiniz.
 • Rahatlama ve huzurlu bir ortamda çalışma yapabileceksiniz.


Access Consciousness Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Access Consciousness Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Access Consciousness Sertifika Programı’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Access Consciousness Sertifika Programı başvuru formu açılacaktır. 

Access Consciousness Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Access Consciousness Sertifika Programı için size ulaşacaktır.


Access Consciousness Eğitimi Fiyatları

Access Consciousness Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Access Consciousness eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Access Consciousness Sertifika Programı ücretini etkilemektedir. Access Consciousness Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Access Consciousness Eğitimi Sınavı

Access Consciousness Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Access Consciousness Kursu sınavını geçmek için soruların yüzde ellisine, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Access Consciousness Sertifika Programı sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Access Consciousness Kursu sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Access Consciousness Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Deniz Gören

Deniz Gören

 • 1 Eğitim
 • 25 Mart 2022 13:49 tarihinden bu yana üye

Orta Doğu Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Endüstri Mühendisi olarak sürekli iyileştirme ve planlama ile ilgili projelerde çalıştım. Kalite güvence modelini planlamayı ve sistemsel yaklaşımı uyguladım. Öğrendiklerimi öğretebilmek adına Marmara Üniversitesi’nden Pedagojik formasyon aldım. Milli Eğitime bağlı özel eğitim merkezinde müdürlük ve anaokulunda kurucu müdürlüğü yaptım. Eğitim kurumunda C sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak görev aldım. Aile eğitimleri ve şirket çalışanlarına yönelik eğitimler verdim.

Kadın girişimcilere iş planlarını hazırlamaları konusunda destek verdim. Kobiler için zaman yönetimi, planlama, verimlilik, iş hukuku, kalite güvence, iş güvenliği konularında danışmanlık yaptım. Sivil toplum kuruluşlarında gönüllü çalıştı. Engellilerin meslek edinmesine ve spor ve sanata yönelmesine yönelik projelerde gönüllü çalıştım. İnsanların hayatına dokunmayı ve onların hayatlarını dönüştürmelerine katkı vermeye çalıştım.

Aile eğitimleri vermemin yanı sıra bireysel olarak Ebeveyn-Çocuk İletişim Koçluğu ve kişisel gelişim alanında Yaşam Koçluğu da yaparak değişim ve dönüşüm yolunda danışanlarımın hayatına ışık tutmayı kendine görev edindim.

Eğitim Kutusu’nda Access Consciousness Eğitimi vermekteyim

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.