Eğitim Ücreti

4999 ₺ 2500 ₺

Sertifikalar

 • Eğitim Dijital Sertifikası+0 ₺
 • Eğitim Sertifikası+0 ₺
 • Üniversite Sertifikası+0 ₺
 • Tüm Sertifikalar+0 ₺
 • Eğitim Kutusu, eğitim fiyatlarında ve eğitim içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • E-Devlet CardCert ISO 9001 İstanbul Topkapı Üniversitesi

Eğitim Özellikleri

 • Eğitim Türü:Örgün Eğitim
 • Kategorisi:Meslek Kursları
 • Kayıtlı Kişi:4469 Kişi
 • Modül:0
 • Ders:0
 • Sınav:0
 • Toplam Süre:10 Saat
 • Eğitim Düzeyi: Orta
 • Eğitim Dili: Türkçe
 • Sınav:Var
 • Sertifika:Evet

Eğitim Yeri

Meslek Kursları

Eğitim İçeriği

Eğitime Genel Bakış

Eğitim Kutusu olarak en iyi eğitmenlerle 2 Yıldız Dalış Eğitimi’ni sunuyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın!


1 Yıldız Dalış Eğitimi’ni tamamladınız. Profesyonelliğinizi artırmak için sıradaki eğitimimiz 2 Yıldız Dalış Eğitimi’dir. 2 Yıldız Dalış Eğitimi sizi profesyonelliğe bir adım daha yaklaştıracak, dalgıç olarak mesleğinizi yapmanız için sizi sonraki eğitime hazırlayacaktır.

Eğitim Kutusu olarak en iyi eğitmenlerle 2 Yıldız Dalış Eğitimi’ni sunuyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın!

Not: Eğitim ücreti teori dersleri içindir. Dalış dersleri ayrıca ücretlendirilmektedir.


2 Yıldız Dalış Eğitimi’nin Amacı Nedir?

2 Yıldız Dalış Eğitimi’nin amacı nedir hep birlikte inceleyelim. 2 Yıldız Dalış Eğitimi’nin amacı, dalgıç olarak ikinci seviyeye çıkmak isteyen katılımcıları yetiştirmektedir. 2 yıldız dalıcı 1 yıldız dalıcıya göre daha derine dalmakla birlikte en çok 30 metre derinliğe kadar dalış yapabilmektedir. Bunun için az iki yıldız dalıcı olmak gerekmektedir.


2 Yıldız Dalış Eğitimi ile Kazanımlarınız

2 Yıldız Dalış Eğitimi  ile kazanımlarınız 

 • 30 metre derinliğe kadar dalabileceksiniz.
 • Derin dalış yapabileceksiniz.
 • Profesyonelliğinizi artıracaksınız.
 • Hepsi ve daha fazlası 2 Yıldız Dalış Eğitimimizde!


2 Yıldız Dalış Eğitimi’nde Farkımız

2 Yıldız Dalış Eğitimi’nde farkımız 

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı 2 Yıldız Dalış Eğitimi.
 • Alanında uzman 2 Yıldız Dalış eğitmeni.
 • 2 Yıldız Dalış canlı, videolu ve örgün eğitimleri arz ediyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak 2 Yıldız Dalış Eğitimi’nde güncelleme yapmaktayız.
 • 2 Yıldız Dalış eğitmeninden danışmanlık al.
 • Üniversite onaylı ve uluslararası akredite 2 Yıldız Dalış Kursu sertifikaları.


2 Yıldız Dalış Eğitimi Nedir?

2 Yıldız Dalış Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. 2 Yıldız Dalış Eğitimi, 2. Seviye dalgıç yetiştirme programıdır. Programımız TSSF CMAS onaylıdır ve tüm dalışlar dalış kayıt defterine işlenmektedir. Katılımcının, bunun yaninda en az 1 yıldız dalış eşdeğer bir belgesi olmak zorundadır. 2 yıldız dalıcı 30 metre derinliğe kadar dalış yapabilir. 30 metre derinliğe kadar dalış yapabilen 2 yıldız dalıcı kabul edilir. Katılımcının belgeli 1 yıldız dalıcı ya da federasyonca denkliği onaylanmış 1 yıldız dalıcı olması gerekmektedir.


2 Yıldız Dalış Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

2 Yıldız Dalış Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim.  Örgün 2 Yıldız Dalış Eğitim’e katılmak için eğitimin verileceği dersliğe ulaşım sorununuzun olmaması gerekmektedir. Programa katılmak için Türkiye Sualtı Sporları Federasyonca denkliği onaylanmış eşdeğer 1 Yıldız Dalış belgesine gereksinim duyulmaktadır. Katılımcılar 1 Yıldız Dalıcı belgesini ibra etmek zorundadır. Onaylanmış eşdeğer bir belgesi olan katılımcılar, 2 Yıldız Dalıcı Eğitimi alabilirler.

Bunun dışında 18 yaşından küçükler için velisinin onayı gerekir ve gece dalışının yapılabilmesi için de veliden ayrıca izin almak gerekmektedir. 

 

2 Yıldız Dalış Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

2 Yıldız Dalış Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. 1 Yıldız Dalıcı belgesine sahip herkes eğitime katılım sağlayabilir.

 

2 Yıldız Dalış Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

2 Yıldız Dalış Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. 2 Yıldız Dalış Eğitimi doğrudan bir iş olanağı sağlamaz fakat profesyonel seviye olan ve meslek edindiren 3 Yıldız Dalıcı seviyesine giden bir önceki seviye olması dolayısıyla önemlidir.

 

2 Yıldız Dalış Eğitimi Online Sertifika

2 Yıldız Dalış Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitiminizi tamamlamanız gerekmektedir. 2 Yıldız Dalış Kursu’nu tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girmelisiniz. 2 Yıldız Dalış Sertifika Programı sertifikalarınız, talep ettiğinizde kargo ile tarafımızca gönderilmektedir. Kargo, sisteme kayıt olurken belirtmiş olduğunuz adrese iletilmektedir.

 

2 Yıldız Dalış Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

2 Yıldız Dalış Eğitimi sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. 2 Yıldız Dalış Eğitimi sertifikası, 2 Yıldız Dalıcı olduğunuzu belgelendirir.

 

2 Yıldız Dalış Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

2 Yıldız Dalış Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. 2 Yıldız Dalış Eğitimi sertifikasıyla daha çok hobi olarak sualtı sporu yapabilirsiniz. Profesyonel meslek olarak dalıcı olmak için 3 Yıldız Dalıcı seviyesinde olmanız gerekmektedir.

 

Örgün 2 Yıldız Dalış Eğitimi

Örgün 2 Yıldız Dalış Eğitimi, yüz yüze yapılan eğitimlerdir. Eğitmen etkileşimli Örgün 2 Yıldız Dalış Eğitimi’ne katılmak için başvuru yapmanız ve eğitim lokasyonuna ulaşım sorununuzun olmaması yeterlidir. Örgün 2 Yıldız Dalış Eğitimi’ne başvuru yaptığınızda, öğrenci işleri eğitimin düzenleneceği gün ve saati lokasyon bilgisiyle birlikte sizlere iletecektir.

  

2 Yıldız Dalış Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

2 Yıldız Dalış Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Sualtı sporları stres atmak ve eğlenmek için mükemmel aktivitelerden biridir.

 

2 Yıldız Dalış Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

2 Yıldız Dalış Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. 2 Yıldız Dalış Eğitim’e başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda 2 Yıldız Dalış Eğitimi başvuru formu açılacaktır. 2 Yıldız Dalış Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından 2 Yıldız Dalış Eğitimi için size ulaşacaktır.

 

2 Yıldız Dalış Eğitimi Fiyatları

2 Yıldız Dalış Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan 2 Yıldız Dalış eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da 2 Yıldız Dalış Eğitimi ücretini etkilemektedir. 2 Yıldız Dalış Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.

 

2 Yıldız Dalış Eğitimi Sınavı

2 Yıldız Dalış Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. 2 Yıldız Dalış Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda 2 Yıldız Dalış Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra 2 Yıldız Dalış Eğitimi sertifikalarınız için pratik beceri sınavına gireceksiniz. Pratik beceri sınavından da geçtikten sonra 2 Yıldız Dalış Eğitimi sertifikası almaya hak kazanacaksınız. 2 Yıldız Dalış Kursu sertifikalarınız eğitim sonunda birer bir tebliğ edilir ya da kargo ile adresinize iletilir.

Eğitim Kutusu Eğitmeni

Eğitim Kutusu Eğitmeni

 • 73 Eğitim
 • 15 Aralık 2021 09:52 tarihinden bu yana üye

0.00 5.0 üzerinden
5 Puan % 0
4 Puan % 0
3 Puan % 0
2 ve 1 Puan % 0

Eğitim Yorumları (0)

Üzgünüz, bu eğitim için henüz yorum girilmedi.

Yorum Gönder

Yorum göndermek için giriş yapmış ve bu dersten mezun olmanız gerekmektedir.