Gelişmiş Ayarlar

Kapat

Aradığınız Danışmanlığı Bulamadınız Mı?

Eğitim Kutusu kurumunuza özel danışmanlık paketleri sunmaktan mutluluk duyuyor. Eğer aradığınız danışmanlık hizmetini bulamıyorsanız aşağıdaki formu doldurabilir, size özel hazırlayacağımız danışmanlık için teklif alabilirsiniz.

  Danışmanlık Talep Et
Sizler için 1 sonuç bulduk
Yönetim Danışmanlığı Nedir?
1 Danışman

Bilişim Danışmanlığı, güncel teknolojiye erişmek ve kullanmak adına kurumlara rehberlik yapmayı amaçlamaktadır. Çünkü teknoloji ve dolayısıyla bilişim gün geçtikçe gelişmekte ve değişmektedir. Kurumların güncel teknolojiye erişimi ve kullanılabilirliği yakalamaları artık çağımızın konusu olmuştur. 

Peki, kurumların güncel bilişim unsurlarını üst seviyede kullanmaları için neler yapmaları gerekmektedir?  Kurumlar çözümü danışmanlıklarda bulmaktadırlar. Çünkü danışmanlıklar hem son teknoloji ürünler hakkında bilgi vermekte hem de kullanılabilirlik için yönlendirme yapmaktadır.


Online Bilişim Danışmanlığı İçin Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bilişim Danışmanlığı için nelere dikkat edilmelidir inceleyelim. Şüphesiz ki her danışmanlık firmasının kendine has özellikleri ve sağladığı avantajlar vardır. Verimli bir danışmanlık süreci geçirmek için danışmanlığı aldığınız kişilerin alanında uzman olup olmadığını incelemelisiniz. 

Danışmanlığın en yeni ve en güncel konulara ve bilgilere hâkim olup olmadığını sorgulamalısınız. İyi bir danışmanlığın, sizi ön plana çıkaracağını unutmamalısınız.


Bilişim Danışmanlığı Hakkında Detaylı İnceleme

Bilişim Danışmanlığı hakkında detaylı inceleme yapalım. Bilişim Danışmanlığı, her biri alanında uzman olan danışmanlarımız tarafında hazırlanmaktadır. Danışmanlığımızın en yeni ve en güncel gelişmeleri ve bilgileri arz etmesi noktasında hassas olduğumuzu belirtmek isteriz. 

Bilişim Danışmanlıklarımız şunlardır:

  • Yazılım Danışmanlığı
  • Dijital Dönüşüm Danışmanlığı
  • İçerik - Senaryo - 3D Eğitim Danışmanlığı
  • Eğitim Yönetim Sistemi (LMS) Danışmanlığı


Bilişim Danışmanlığının Katılımcılara Faydaları Nelerdir?

Bilişim Danışmanlığının katılımcılara faydaları nelerdir tek tek incelemeye devam edelim. Bilişim Danışmanlığı kategorimizin bir eğitim merkezi gibi olduğunu düşünerek tek tek kurslarımızı inceleyebilirsiniz. 

İstediğiniz kursu ya da kursları sizlere tanımlayabiliriz. Danışmanlarımızın her biri aynı zamanda birer eğitmendir. Bilişim Danışmanlıklarımızı yakında inceleyelim.


Yazılım Danışmanlığı

Yazılım Danışmanlığı, bilgi teknolojilerinde yaşanan gelişmeleri ve nasıl yol alınabileceğini aktaran danışmanlığımızdır. Özellikle bilişim alanında hizmet veren ya da vermek isteyen şirketlere yönelik iş süreçlerini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Şirketlerin web sitelerine yönelik geliştirme yapmak için danışman olarak hizmet sunuyoruz. Bilişim süreçlerinizi yönetmek ve şirket içi teknik personel yetiştirmek için ihtiyacınız olan süreçler için sizlere destek oluyoruz.

Bilişim danışmanlığı hizmeti ile yazılım geliştirme, uygun donanım yazılım ve sistemleri geliştirme, web sitesi kurma, bilgi teknolojisi sistemleri geliştirme, bilişim teknolojileri sorunları ile ilgilenme ve bilişim teknolojileri konusunda bilişim danışmanından faydalanmanızı sağlıyoruz. Bilişim departmanında görev alan bir personelle iş yapmanın tüyolarını sizlere veriyoruz. Bilişim teknolojileri danışmanında ve programında olması gereken müfredatı sizinle kararlaştıracağımızı bilmenizi isteriz. 


Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı, işlerinizin dijital ortama aktarılması ve bunun sizler için önemini noktasında sizleri desteklemektedir. Özellikle sosyal medya kullanımı, dijital pazarlama noktasında ihtiyacınız olan bilgileri size sunmaktadır. Danışmanlık sonunda geçirmiş olacağınız dijital dönüşüm ile kârlılığınız, tanınırlığınız artacaktır.


İçerik - Senaryo - 3D Eğitim Danışmanlığı

İçerik - Senaryo - 3D Eğitim Danışmanlığı, size özel eğitimlerin üretilmesidir. Sizin içeriklerinizin ya da teknik dokümanların, Eğitim Teknoloğu gözleminde uzman metin yazarlarınca senaryolaştırılmasıdır. Senaryolar 3D animasyon programlarıyla animasyon eğitime dönüştürülmektedir. İçerik - Senaryo - 3D Eğitim Danışmanlığı, tamamen size özel eğitim içeriklerinin hazırlanması ve size fayda sağlaması noktasında animasyon eğitim hizmetleri sunar


Eğitim Yönetim Sistemi (LMS) Danışmanlığı

Eğitim Yönetim Sistemi (LMS) Danışmanlığı, kurumunuza özel eğitim yönetim sistemi (LMS) nasıl oluşturulması gerektiği ile ilgili olarak hizmet sağladığımız bir danışmalığımızdır. Bu noktada iş birliği yapmak oldukça önemlidir. Çünkü iş hedefleri gerçekleştirmek için uygun eğitimlerin alınması gerekmektedir. 

Ürün ve hizmetleri çalışanlara doğru aktarmak gerekmektedir. Bu da kurumunuza özel eğitimle mümkündür. İş süreçlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmeniz açısından sizlere Eğitim Yönetim Sistemi (LMS) Danışmanlığı vermekteyiz.


Bilişim Danışmanlığının Kurumlara Faydaları

Bilişim Danışmanlığının kurumlara faydaları nelerdir inceleyelim. Bilişim Danışmanlığı, programı talep eden kurumun kültürüne uygun olarak geliştirilmektedir. Bilişim alanındaki yatırımlarınız, eğitim yönetim sisteminiz ve dijital dönüşümünüzde sizlere rehberlik etmek temel amacımızdır. 

Tüm bunlarla kârlılığınız artacaktır. Bilişim açısından bakılırsa, teknolojinin gelişmesi birçok yenilik getirmiştir. Kurumların hızla bu yeniliklere uyum sağlaması gerekmektedir. Eğitim yönetimi ise kurum çalışanlarının ihtiyacı olan eğitimlerin tespit edilmesi ve ihtiyacın giderilmesidir. 

Dijital dönüşüm ise başlı başına gelirin artmasına vesile olan uygulamalardandır. Sonuç olarak bilişim danışmanlığı ile kârlılığınız artacaktır. İşleriniz düzene girecektir.