Derya Duman
Danışman
599 gündür Eğitim Kutusu'nda

Derya Duman

Danışman
  • 0 Danışmanlık

Biyografi

Merhaba, ben ORSCC, ACC, Eğitmen, Danışman Derya Duman!

Marmara ve Regensburg Üniversitelerinde Siyaset Bilimi & Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde lisans eğitimimi tamamladım. 

Kariyerime başladığım günden bugüne, 13 yıl boyunca uluslararası firmalarda insan kaynakları uçtan uca yönetiminde farklı görevler üstlendim. Üretim, FMCG, İlaç ve Telekomünikasyon gibi farklı sektörlerde İK İş Ortaklığı ve İK Müdürü görevlerini yürüttüm. 2017 yılından beri uluslararası bir firmada Kıdemli Danışman olarak değerlendirme ve gelişim merkezi çalışmaları, 360 derece değerlendirmeleri ve Kişilik Envanterleri geribildirimi ile bireysel koçluk ve takım koçluğu alanlarında çalışmalar yürütmekteyim.

2012 Gestalt Psikolojisi üzerine çalışmaya başladım. Gestalt Psikolojisi temel eğitim programını tamamladım. 2013 yılında ORSC (Organization & Relationship Systems Coaching), Organizayon & İlişki Sistemleri Koçluğu eğitimlerini tamamladı. ABD’deki CRR Global (Center for Right Relationships)’da 1 yıl süren ilişki ve takım koçluğu sertifikasyonu yaparak ICF akredite bir koç oldum. Coaches Training Institute (CTI) Koçluk Eğitimlerini tamamladım. 

360 derece değerlendirmeler ve geribildirimleri ile kişilik envanterleri ile duygusal zekâ araçlarını uygulama konusunda eğitim vermekteyim.  Bunun yanında liderlik, etkili iletişim, geribildirim temelleri, performans diyalogu, çatışma yönetimi ve takım olma gibi birçok farklı alanda da eğitimler vermekteyim.

Üzgünüz, bu danışman için henüz yorum girilmedi.