Zamlar Öncesi Uygun Fiyata 9 Eğitim Önerisi
  • Mert Aylanç
  • 0 Yorum
  • 23 Aralık 2022
  • 480

Zamlar Öncesi Uygun Fiyata 9 Eğitim Önerisi

Zamlar öncesi uygun fiyatlı eğitimler almak istiyorsanız, daha ne bekliyorsunuz?


Bilindiği gibi asgari ücretleri dün itibariyle artış gösterdi. Bunun üzerine herkesin en büyük telaşı da yılbaşı sonrası gelecek zamlar oldu. Bu noktada hazır bir artış yaşanmışken almak istediği şeyleri alan ve bu şekilde rahatlıkla zamlar öncesi isteklerini tamamlamış olan kişilerin de artış gösterdiği görüldü. Peki, o insanlardan biri neden siz olmayasınız?

İşte Eğitim Kutusu olarak zamlar gelmeden önce uygun fiyata alabileceğiniz 9 özel eğitimimizi listeledik. Bu eğitimlerin içeriklerini incelemek ve kolay bir şekilde eğitiminizi alarak kendinizi mutlu etmek ve geliştirmek için sizler de durmayın ve muhakkak listemizi inceleyin!


Tıbbi Sekreterlik Eğitimi

İlk sırada elbette ki en popüler ve en sık tercih edilen eğitimimiz, Tıbbi Sekreterlik Eğitimi yer alıyor! Bu eğitimi alarak hasta kabul danışmanlığı yapabilmek ve aynı zamanda edinilen sertifika ile kolaylıkla iş sahibi olabilmek mümkün oluyor. Üstelik Sağlık Bakanlığı'nın yapmış olduğu açıklama sonrasında bu alanda çalışmak için pek çok alım yapılacağı da duyurulmuştu. Bu duyuru sonrası sen de yeni yıla meslek sahibi olarak girmek için durma ve bu eğitimi alarak geleceğine yatırım yap!


Astroloji Eğitimi

Hepimizin merak edip en az bir kez doğum haritasına baktığı olmuştur; doğum saatini bilmeyenler hariç! Doğum haritası yorumlayabilmeniz, doğum sırasındaki gezegenlerin konumlarını keşfederek keyifli vakit geçirmeniz ve yaşantınız, karakteriniz hakkında daha fazla bilgi edinmeniz bu eğitim sayesinde mümkün! Siz de durmayın ve muhakkak Astroloji Eğitimi'mizi yılbaşından önce alarak zamlı fiyattan kıl payı kurtulma imkanı edinin!


Sağlık Eğitimleri Paketi

Sağlık alanında devamlı istihdamın sağlanması ve her daim ihtiyaç duyulacak olan mesleklerin bu alanda yer alması nedeniyle yılbaşı öncesi yapılabilecek en mantıklı hareketlerden biri de Sağlık Eğitimleri Paket Programı'mızı almak! Meslek edinmek ve dilediğiniz gibi gelişmek için durmayın ve siz de eğitim paketimizi alarak meslek edinebileceğiniz 4 alanda sertifika edinme imkanına sahip olun. Bu sayede herkesin kolunda bir altın bileziği olurken, sizin dört tane olsun!


Diksiyon Eğitimi

Düzgün iletişim kurmak v doğru bir şekilde kendini ifade edebilmek ne kadar önemli öyle değil mi? Diksiyon Eğitimi sayesinde bu noktada gelişmek ve çok daha etkili bir şekilde kendini ifade edebilmek mümkün! Siz de daha etkili konuşmanın yollarını keşfetmek istiyorsanız, Diksiyon Eğitimi tam size göre!

Cüneyt İngiz tarafından verilmekte olan bu eğitim sayesinde sizler de doğru bir şekilde konuşmanın anahtarlarını keşfedecek ve iletişimin kilitlendiği her anda anahtarınızla her kapıyı açabileceksiniz!


Beden Dili Eğitimi

Karşınızdaki kişinin potansiyel bir yalancı olup olmadığını nasıl anlarsınız? Biz bunu Beden Dili Eğitimi'miz sayesinde öğrendik! Sen de karşındaki kişilerin ne düşündüğünü, doğruyu anlatıp anlatmadığını, bir şeyler gizlediğini veya gizlemediğini, kimden hoşlandığını ve daha pek çok şeyi insanların yalnızca dış görünüşlerine bakarak anlamak istiyorsan durma ve Beden Dili Eğitimi'mizi al!

Beden diline bakarak bir insanın size aşık olup olmadığını öğrenebileceğinizi de biliyor muydunuz? işte bütün bunlar ve daha fazlası Beden Dili Eğitimi'mizde. Üstelik eğitimimiz zamlar öncesi sizlere özel fiyatıyla! Bu fırsatı kaçırmayın!


İkna Edici Konuşma Eğitimi

Çevrenizdeki herkesi her şeye ikna etmek ve içerisine girdiğiniz bütün müzakerelerden başarı ile ayrılmak ister miydiniz? Bunu başarmak İkna Edici Konuşma Eğitimi'miz sayesinde oldukça kolay! Karşınızdaki kişileri en zor durumlarda dahi ikna ederek kolaylıkla fikirlerinizi kabullendirebilmek amacıyla sizler de bu eğitimimizi alabilirsiniz.

Gelecek olan zamlardan etkilenmeden eğitiminizi alabilmek için son fırsat. Muhakkak bu eğitimden faydalanın!


Hijyen Eğitimi

Özellikle hizmet sektörü içerisinde çalışabilmek için farklı pek çok alanda alınması gerekli görülen Hijyen Eğitimi'ni alarak sizler de bu alanda kolaylıkla iş başvurularında bulunabilirsiniz. Özellikle gıda ve hizmet sektörlerinde gereksinim duyulan bu belge ile iş yerlerinde rahatça çalışma imkanları edinmeniz mümkündür.

Hijyen Eğitimi ile sizler de kolaylıkla iş imkanları edinebilir ve ilgili hizmet sektörü içerisinde çalışma imkanları edinebilirsiniz.


Sosyal Medya Yönetimi Eğitimi

Sosyal medya hepimizin hayatının ayrılmaz bir parçası olmuş durumda. Öyle ki hayatımızdaki pek çok kriz noktasının dahi artık sosyal medya üzerinde oluştuğunu görebilmekteyiz. Bu noktada yapılabilecek en iyi şey ise krizi fırsata çevirmek. Sizler de sizi içerisine bu denli hapseden sosyal medyayı yenebilmek ve şans elde ederek kendinizi bu alanda geliştirip meslek edinebilmek için durmayın ve Sosyal Medya Yönetimi Eğitimi'mizi alın!


Go Programlama Dili Eğitimi

Yazılım alanında gelişmek hemen hepimizin hayali diyebiliriz. Bu noktada geleceğin dijital evrenler üzerine kurulmuş olması ve her işimizi dijital kanallar üzerinden sürdürmeye başlamış olmamız dolayısıyla hepimizin aklındaki şeylerden biri de yazılım dilleri öğrenerek bu dünya içerisinde kendimize yer edinmek. Geleceğin de günümüzün de en favori mesleklerinden bir tanesi olan programlama uzmanlığı noktasında önemli olan farklı yazılım dillerini bilmek. Bu noktada ise elbette yapılması gereken en önemli yeni dilleri keşfetmek. Siz de bu kişiler arasında yer alıyorsanız ve programlama alanında uzmanlaşmanın hayallerini kuruyorsanız, yapabileceğiniz şeylerden bir tanesi de Go Programlama Dili hakkında bilgi edinmek. 

Yeni bir programlama dilini öğrenip iş hayatında önemli bir avantaj elde etmek için durmayın ve siz de programlama dili ile ilgili bu eğitimimizi alın!


Bonus: Excel Eğitimi

Eğitim Kutusu'nda fırsatlar hiç bitmez. Bahsettiğimiz bu eğitimleri veya başka bir eğitimi yılbaşından önce alan bütün üyelerimize Excel Eğitimi hediye ediyoruz! Siz de zamlar öncesi hem dilediğiniz eğitimi alabilir hem de hediye ettiğimiz ikinci bir eğitimle kendinizi çok daha fazla geliştirme imkanı edinebilirsiniz. Durmayın ve muhakkak zamlar öncesi bu fırsatlardan faydalanarak en çok önerilen bu eğitimlerimizi alın!

Alacağınız eğitimlerle sizler de hem geleceğinize önemli bir yatırım yapabilir hem de kendinizi çok daha iyi bir noktaya getirerek kaliteli eğitimlerinizle kişisel gelişiminizi destekleyebilirsiniz. Üstelik hediye eğitimimiz sayesinde sizler de farklı pek çok alanda gelişim imkanı edineceksiniz. Excel Eğitiminizi başarı ile tamamlayıp sertifikalandırmanız halinde ise özgeçmişinizi çok daha etkili bir hale getirerek iş başvurularında öne çıkma imkanı edinebileceksiniz. 

Sizlere çok yönlü gelişim imkanları sunmuş olduğumuz bu yılbaşında sizler de harekete geçin ve kendinizi çok daha iyi bir noktaya getirerek zamlar öncesinde geleceğinize önemli bir yatırımda bulunun!

Sosyal Medyada Paylaşın

0 Yorum

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için oturum açmanız gerekmektedir.