Yazın Yapılacaklar Listesi
 • Rüzgar Karakuz
 • 0 Yorum
 • 01 Temmuz 2022
 • 809

Yazın Yapılacaklar Listesi

Bütün kış yazı beklemiş olan fakat yaz geldiğinde yapacak bir şey bulamayan kişiler için işte yaz tatilinde yapılacaklar listesi!


Yaz tatilinde en sık karşılaşılan sorun, yazın yapılacak bir şey bulunamaması veya yaz planlarının hayata geçirilmemiş olmasıdır. Bütün kış yazı beklemiş olan fakat yaz geldiğinde yapacak bir şey bulamayan kişilerin, hazırlamış olduğumuz yazın yapılacaklar listesinden faydalanması mümkündür. 

İşte yaz tatilinde yapılacaklar listesi!


 • 1. Kamp Yapın 

Yazın yapılabilecek en keyifli aktivitelerden bir tanesi kamp yapmaktır. Keyifli bir şekilde kamp yaparak doğayla iç içe vakit geçirmek ve şehrin karmaşasından kurtulmanız mümkün. Siz de yazın kamp yapmak istiyorsanız fakat nerede kamp yapabileceğiniz hakkında fikir sahibi değilseniz İstanbul Kamp Alanları başlıklı blog yazımızı okuyabilirsiniz. 

Kamp alanı olarak isteğinize bağlı olarak ormanlık alanları, deniz kıyılarını veya tarihi yerlere yakın bölgeleri tercih edebilirsiniz. Kamp yapmaya izin verilen her bölgede kamp yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz. 


 • 2. Müze Gezisi, Tiyatro Gibi Sanatsal Aktivitelere Katılın 

Kış boyunca kültürel ve sanatsal aktivitelerden uzak duran kişiler için yazı bu alanları gezerek geçirmek son derece faydalı olacaktır. Müze ve tiyatro gibi faaliyetlere katılım sağlarken yolda geçirilen vakti verimli geçirebilmek adına ayrıca eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Müze gezisi yaparken büstlerin, heykellerin, sanat eserlerinin veya tiyatroda iken oyuncuların yüz ifadelerini çözümleyebilmek, oyunu veya eserleri çok daha rahat kavrayabilmek için ise Kişilik Tipleri ve Eneagram Eğitimi’mizi alabilirsiniz. Gezebileceğiniz müzelere dair fikir sahibi olmak için ise İstanbul’daki Müzeler başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. 


 • 3. Gelişim Sağlamak İstediğiniz Konuların Üzerinde Durun

Gelişim sağlamak istediğiniz konularda ilerleme kaydedebilmek için yaz tatili kaçırılmayacak bir fırsattır. Siz de yaz tatilinizi verimli bir şekilde geçirebilmek ve aynı zamanda gelişim sağlayarak bu süreci en doğru şekillerde yönetmek istiyorsanız, yaz boyu dilediğiniz konu üzerinde durabilirsiniz. 

Eğitimi Kutusu olarak sizlere sunmuş olduğumuz çeşitli eğitimlerimizden faydalanarak da farklı pek çok alanda gelişim sağlayabilir ve bu alanlarda sertifika edinerek yeterliliğinizi kanıtlayabilirsiniz. Gelişim sağlamak isteyebileceğiniz farklı pek çok alandaki eğitimi sizlere özel olarak ve son derece hızlı bir şekilde hazırlıyoruz. 

Her geçen gün artış gösteren eğitimlerimiz ve sağlamış olduğumuz çok yönlülük sayesinde sizler de gelişim sağlamak istediğiniz konulardaki eğitimlerimizi tercih edebilirsiniz. Bu süreçte özellikle Kişisel Gelişim kategorisi içerisinde bulunan eğitimlerimizden faydalanabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. 


 • 4. Yüzmeye Gidin

Yaz sıcağından kurtulmak ve keyifli vakit geçirmek için yüzmeye gidebilirsiniz. Hem serinlemenize katkı sağlayacak hem vücut kaslarınızı çalıştıracak hem de kişisel gelişiminizi destekleyecek bir aktivite olan yüzme, yazın yapılabilecek en avantajlı aktivitelerden bir tanesi olarak görülüyor. Peki, yüzerken aynı zamanda denizin derinliklerindeki güzellikleri keşfetmeyi ister miydiniz?

Bunun için sizlere özel hazırlamış olduğumuz 1 Yıldız Dalış Eğitimi’mizi alabilirsiniz. Bu sayede hem denizin derinliklerini keşfedebilir hem de dalış alanında uzmanlaşabilirsiniz. Bu eğitimin devamı olan 2 Yıldız Dalış Eğitimi ve 3 Yıldız Dalış Eğitimi ile de yaz sonuna kadar dalış alanında profesyonelleşebilirsiniz. 


 • 5. Yeni Tarifler Deneyin

Yeni tarifler denemek ve mutfakta vakit geçirmek son derece keyifli olabilecek ve zamanınızı verimli geçirmenize katkı sağlayacak bir aktivitedir. Yeni tarifler deneyerek yaz tatilinizi çok daha keyifli bir hâle getirebilirsiniz. Yeni tarifler denerken meslek sahibi olma imkanınızın bulunduğunu biliyor muydunuz? Barista Eğitimi’mizi alarak sizler de hem yeni tarifleri ve kahve yapmanın inceliklerini öğrenebilir hem de meslek sahibi olabilirsiniz!

Sizler için özel hazırlanmış olan içeriğiyle Barista Eğitimi'nizi aldıktan sonra sertifika sahibi olmanız da mümkün. Hem eğlenmek hem de öğrenmek istiyorsanız eğitimimize Eğitim Kutusu içerisinden erişim sağlayabilir ve satın aldıktan sonra başlayabilirsiniz. 


 • 6. Yeni Yerler Keşfedin

Farklı yerleri keşfetmek ve rutin hayattan uzaklaşmak da yaz tatilinde yapılabilecek en kaliteli aktiviteler arasında yer almaktadır. Sizler de yaz tatilinizi yeni yerler görmek ve keşfetmekle geçirebilirsiniz. Yeni yerler keşfederken yolda geçireceğiniz süreyi de verimli bir şekilde geçirmek isterseniz, sitemiz içerisinde bulunan çeşitli kategoriler bünyesindeki eğitimlerimizi inceleyebilir ve dilediğinizi tercih edebilirsiniz. 

Astrolojiden stres yönetimine kadar farklı pek çok alandaki eğitimlerimiz arasından kendinize uygun bir eğitimi tercih ederek, zaman yönetiminizden maksimum verimi alabilirsiniz. 


 • 7. Müzik Aleti Çalmayı Öğrenin 

Müzik aleti çalmak için en verimli zaman ne zaman? Tabii ki yaz tatili! Siz de yaz boyu enstrüman çalmak üzerine gelişim gösterebilirsiniz. Bu noktada vermekte olduğumuz Basgitar Eğitimi’mizden de faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda Bateri Kursu muzu da tercih edebilirsiniz. Bu sayede yaz tatilinizi müzik alanında yetkinleşerek geçirme imkanına sahip olabilirsiniz. 


 • 8. Uzaktan Eğitimlerle Sertifika Sahibi Olun

Uzaktan eğitim yöntemiyle sizler de sertifika sahibi olabilirsiniz! Eğitim Kutusu olarak vermiş olduğumuz canlı online veya video online eğitimlerimizden faydalanarak uluslararası akredite, e-devlet sorgulanabilir ve üniversite onaylı sertifika edinme imkanına erişebilirsiniz. Eğitimlerimiz sayesinde yazın yapılabilecek aktivitelere dair farklı fikirlere de sahip olabilirsiniz. 


 • 9. Yabancı Dilinizi Geliştirin 

Yabancı dil geliştirmek elbette ki yaz tatilinde yapılabilecek en verimli aktivitelerden biri olarak öne çıkıyor. Zamanınızı verimli bir şekilde geçirmenize yarayacak olan dil geliştirme yöntemleri sayesinde sizler de ana diliniz haricinde yeni bir dile hakim olabilir ve avantaj elde edebilirsiniz. Bu noktada şu eğitimleri sizler için önerebiliriz:

Siz de önerilerimiz sahilinde yaz tatilinizi en kaliteli şekilde planlayabilirsiniz. Bu süreçte bol bol kitap okumayı ve film izlemeyi de ihmal etmeden ilerleyerek en verimli şekilde zaman yönetimi sağlayabilirsiniz. Okuyabileceğiniz kitaplar için de ayrıca En Çok Okunan Kitaplar başlıklı blog yazımızı inceleyebilirsiniz. 


Sosyal Medyada Paylaşın

0 Yorum

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için oturum açmanız gerekmektedir.