Venüs Yay Burcuna Geçiyor
  • Mert Aylanç
  • 0 Yorum
  • 17 Kasım 2022
  • 816

Venüs Yay Burcuna Geçiyor

Tam biraz sakinleştik derken 16 Kasım ile birlikte Venüs yay burcuna geçiş yaptı. Peki, bu geçişle birlikte neler olacak?


8 Kasım’da yaşanmış olan Ay Tutulması sonrasında astroloji dünyasının bir süreliğine durulduğu düşünülmüştü. Tam biraz sakinleştik derken 16 Kasım ile birlikte yeni bir döngü açıldı ve Venüs yay burcuna geçiş yaptı. Bu noktada akıllara bu geçişin etkilerinin olumlu mu yoksa olumsuz mu olacağı sorusu geldi. Peki, Venüs’ün yay burcuna geçmesi ile birlikte neler olacak?

Venüs yay burcunda, aslında son derece olumlu etkiler vermektedir. Bu geçişin Ay tutulmasının sert etkilerini yumuşatacağı bilgisini de eklemeden geçmemek gerekir. Venüs ün yay burcunda olması, yakın çevre ve seyahatler, yurtdışı planları gibi konuları gündeme getirebilir. İkili ilişkilerde de bir hareketlenme sürecinin olması muhtemel göründüğü için bu süreci aşkta ve ilişkilerde güzel etkiler altında olmak isteyen kişiler için tam bir dönüm noktası yaşanacak denebilir. 

Aşk gezegeni Venüs yay burcuna geçtikten sonra bol bol seyahat planlarının konuşulması da muhtemel olacak. Uzun zamandır sıkıntılı veya durağan olabilen aşk hayatımız için ise son derece renkli bir dönem olacak. İlgili konularda iyi haberler alma, kendini daha pozitif veya rahat hissetme gibi etkileri de beraberinde getiren bu astroloji olayı sayesinde ikili ilişkiler gibi konularda güzel gelişmelerin meydana gelmesi beklenmekte. 

Venüs, 16 Kasım itibari ile yay burcuna geçecek. Bu geçiş sonrası ise bizleri çok daha rahat ve pozitif bir dönem bekleyecek diyebiliriz. 


Venüs Yay Burcunda Ne Anlama Gelir?

Bu dönemde aşk gezegeni Venüs’ün genellikle olumlu imgeler barındıran ve şansı temsil eden yay burcuna geçmesi ile aşk ve para konuları ön planda olacak. Bu noktalarda devamlı olarak güzel gelişmeler meydana gelebilir. 

Venüs yay burcunda eğlence, şans ve bolluk demektir. Aşkın gezegeninin, burç kuşağının eğlenceli burcu yay ile birleşmesi ile birlikte özellikle para noktasında bolluk gündeme gelebilir. Maddi alanda gelişmek isteyen kişiler için bol kazanç kapıları aralanırken aynı zamanda seyahat ve eğlence alanı özelinde harcanacak maddi miktarların da artış göstereceği görülmekte. 

Venüs yay burcunda, özellikle de eğlenceyi çağrıştırmaktadır. Bu süreçte aşk hayatımız, maddi kazançlarımız ve sosyal yaşantımız son derece eğlenceli bir hal alacaktır. Kazancın bol olacağı bu dönemde harcamaların da bir hayli bol olacağına dikkat çekmekte fayda var. Eğlence temalı pek çok şeye para harcamaya son derece açık olacağız. Bu nedenle bu dönemde birikim yapmak gibi bir düşüncesi olanların bu noktaya dikkat etmesi gerekmekte. 


Venüs Yay Burcu Etkileri Nelerdir?

Aşkın gezegeni olan Venüs burcunun eğlencenin burcu olan yay ile birleşmesi sayesinde aslında son derece şanslı, eğlenceli ve aşk dolu dönemlerin geldiğini görebilmek mümkün. Hayatımızın pek çok alanında bolluk, bereket ve heyecanın baş göstereceği bir dönemin başlangıcı olan Venüs yay konumunda, özellikle de son aylarda tutulmalar ile almış olduğumuz sert ve olumsuz etkileri yumuşatmamız mümkün olacak.

Yay burcunun yer yer vurdumduymaz tavırlarının da baş gösterebileceği bu dönemde pervasız olmamaya ve dikkatli konuşmaya da dikkat etmek gerek. Ayrıca hava durumu kadar hızlı değişen ruh hallerine sahip olan yaylar gibi bizler de hızlı duygu değişimleri yaşayabiliriz. Astrologlar bu konuda da bizleri uyarmakta.

Yay burcunun dengesiz hallerini aşk dünyamıza yansıtmamamızda da fayda bulunmakta. Bu dönemde en azından emin olmadığımız şeyleri dile getirmeden önce en azından bir iki kez düşünmemiz ve ikili ilişkiler bazında dengesiz davranmamaya özen göstermemiz büyük öneme sahip. Bu nedenle de Venüs yay burcunda iken neleri söyleyip neleri söylemediğimize dikkat etmemizin önemi de bir hayli büyük.

Siz de bütün bu gökyüzü olayları, astroloji gibi alanlara hakim olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Astroloji Eğitimi’mizi almak. Durmayın ve siz de eğitimimizi alarak kendinizi geliştirme imkanı edinin, astrolojiye hakim olun!


Sosyal Medyada Paylaşın

0 Yorum

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için oturum açmanız gerekmektedir.