Sirius Yıldızı
 • Rüzgar Karakuz
 • 0 Yorum
 • 06 Temmuz 2022
 • 3299

Sirius Yıldızı

Özellikle son günlerde sık duyduğumuz Sirius Yıldızı hakkında pek çok kişi araştırma yapıyor. Peki, Sirius Yıldızı etkileri nelerdir?


Özellikle son günlerde sık duyduğumuz Sirius Yıldızı hakkında pek çok kişi araştırma yapıyor. Peki, Sirius Yıldızı etkileri nelerdir?

Sirius Yıldızı hakkında pek çok kişi araştırma yapıyor. Peki, Sirius Yıldızı nelere etki eder?

Sirius, gökyüzünün en parlak yıldızıdır. Büyük köpek adıyla da anılmaktadır. Pek çoğumuzun ünlü fantastik seri Harry Potter içerisindeki bir karakter aracılığıyla bilir. Sistemin en parlak yıldızı olan Sirius, Güneş'le olan kavuşumu üzerinden pek çok araştırmanın konusu oluyor.

Takım yıldız kümeleri içerisinde yer alan en parlak yıldız kümesi Sirius olarak biliniyor. Dünya’dan ışık yolu uzaklıkta yer alan bu yıldızın özellikle astroloji alanında büyük bir önemi bulunuyor. Sirius yıldızı kuranı kerim’de dahi geçen bir yıldız büyük bir önem arz ediyor. 

Bu yıldızın hakkında daha fazla detaya hâkim olmak isteyen kişiler araştırma süreci içerisine giriyor. Peki, Sirius Yıldızı’nın gizemi nedir?

 

Sirius Yıldızı’nın Gizemi

Sirius Yıldızı, Orion Takımyıldızı’nın yanında çıplak gözle dahi rahatlıkla görülebilen bir yıldız. Birçok uygarlık Sirius Yıldızı’nı kutsal bir yıldız olarak kabul ediyor. Eski uygarlıklarda bu yıldıza tapan kişiler dahi olduğu bilinmekte.

Dünyadan 8,6 ışık yılı uzakta bulunutoy. Bu takımyıldızın yer aldığı konumun değişiklik göstermesi yeryüzündeki insanlara da astrolojik anlamda etki edebiliyor. 

Yıldızın dünyaya olan uzaklığındaki değişimler ve yıldızın hereketleri asıl gizemi doğuruyor. Sirius Yıldızı, Kuran içerisinde Şira Yıldızı olarak geçiyor. Yıldızın Rabb'inin de Allah olduğu bilgisinin kuran içerisinde geçmesi nedeniyle yıldız tılsımlı ve kutsal olarak görülebiliyor. Görünür durumdaki en büyük ve parlak yıldız olan Şira Yıldızı, Canis Major Takımyıldızı içerisinde yer alıyor. 

Bu yıldızın en büyük gizemi, aslında tek bir yıldız olmayışı olarak 2005 yılında ortaya çıkartılıyor. Şaşırtıcı öyle değil mi?

 

Sirius Yıldızı’nın Astrolojideki Yeri

Sirius Yıldızı, astroloji içerisinde de bütün bu hikayelerle birlikte önemli bir yere sahip. Gezegenlerin hareketlerinin ve konumlarının yanı sıra yıldızların da astrolojik yorumlamalar ve açıklamalar üzerinde etkili olduğu biliniyor. Bu noktada en önemli yıldızlardan bir tanesi de Sirius olarak öne çıkıyor. 

Astrologlar, Büyük Köpek Takımyıldızı ndaki en büyük ve parlak yıldız olan Sirius'un kaderi belirlemede önemli olduğunu söylüyor. Sirius Yıldızı, gelecek yılın olaylarını ve karma ile ilgili konuları etkiler ve gelecek yılın kaderini belirler. 

Astrolojide Sirius Yıldızı’nın özellikle karma ve gelecek belirleme, manifest alanlarında etkileri bulunuyor. Sirius'un Güneş'le buluşması, yılda bir kez olan bir olaydır. Ve popüler manifest tekniklerinin kullanıldığı büyük bir zaman dilimidir.

Bu süreç dilek dilemek, dua etmek ve manifest yapmak için son derece uygun ve pozitif zamanlardır. Burada dikkat edilmesi gereken asıl nokta dilekleri pozitif şeyler için ve başkasını etkilemeyecek şekilde dilemektir.

Sirius’un kavuşum sürecinde, bir başkası için kötü dileklerde bulunmak veya kişileri büyük ölçüde etkileyecek niyetler barındırmayın. Karma etkisi yaratarak sizlere olumsuz şekillerde dönüş yapacaktır.

Siz de astroloji dünyasında uzmanlaşmak için Astroloji Eğitimi’mize veya Astroloji Eğitmenliği Eğitimi’ni satın alabilirsiniz. Bu sayede alanda yetkinlik sağlamanız mümkün olacaktır. Acele edin ve fırsatı kaçırmayın!


Sirius Takım Yıldızı ile İlgili ilginç Bilgiler

Sirius yıldızı anlamı, Sirius Yıldızı hikayesi, Sirius Yıldızı ve Türkler...

Sirius, astroloji ve mitoloji dünyasında önemli bir yıldız olarak kabul edilir. Doğum haritasında Sirius yıldızının konumu, kişinin karakteristik özelliklerini etkileyebilir.

Antik Mısır'da Sirius, Nil Nehri'nin taşmasına sebep olan bir yıldızdır. Türk kültüründe liderlik ve savaşçılıkla bağlantılıdır.

Kuranda Sirius Yıldızı özel bir bahsi olmasa da İslam da Sirius yıldızının rolü olduğu düşünülür. 2022'de de Sirius yıldızı görülebilir, ancak kesin tarih vermek zor.

Sirius, sabit bir yıldız olarak gökyüzünde yer değiştirmez. Doğum haritasında Sirius yıldızını bulmak için astrologlar hesaplamalar ve astronomik veriler kullanır. Sirius yıldızı ve güneşin kavuşması, kişisel dönüşüm ve büyüme süreçlerini simgeler.

Sirius yıldızının gizemi ise birçok araştırmacıyı ve mistiği meraklandırır. Peki Sirius yıldızı ne zaman görülür? 5 6 7 Temmuz Sirius yıldızını gözlemlemek mümkün olabilir. Bu süreçte Sirius'un parlaklığı gökyüzünde dikkat çekebilir.

Özellikler Sirius Yıldızı 2021 itibariyle çok fazla ilgi odağı olmuştur. Sirius yıldızı sembolü gibi internet aramaları çokça yapılmıştır.

Aynı Zamanda Sirius Yıldızı 2022, Temmuz 2022 itibariyle asıl ününe kavuşmuştur. Sirius Yıldızı kolye gibi ürünlerin satışları bir anda artmıştır.


Sirius Yıldızı Güneş Kavuşumu!

Sirius Yıldızı Güneş’le yılda bir kez olmak üzere kavuşum yaşamaktadır. Bu kavuşum, gökyüzünde görülen bazı ilahi ve kadersel durumlar arasında yer almaktadır. Hatta bütün bu kavuşumlar içerisinde en önemlisi Sirius’un Güneş’le kavuşmasıdır dahi denilir. 

Güneş ve Sirius kavuşumu sırasında ilahi ve kadersel etkiler bulunduğu söylenmektedir. Bu süreç içerisinde dilenen dilekler, edilen dualar ve yapılan manifestler olumlu şekillerde dönüş alınmasına yardımcı olabilmektedir. Bir sonraki yılda yaşanacaklar, bu süreçte yapılanlara bağlı olarak kişinin kaderini etkiler. Peki, Güneş ve Sirius kavuşumunda neler yapılmalı?

Güneş kavuşumu ne zaman? Araştırmalara göre Sirius güneş kavuşumu 3 ve 7 Temmuz tarihleri arasında olacak.


Sirius Ve Güneş Kavuşumunda Neler Yapılmalı?

Bu süreçte yapılması gerekenler şu şekildedir:

 • • Dileklerde bulunmak.
 • • Dilekleri yazılı veya çizilmiş bir şekilde listelemek ve saklamak.
 • • Manifest teknikleri uygulamak ve çeşitli manifestler uygulamak.
 • • Meditasyon Eğitimi’mizi alarak meditasyon yapmak ve ruhunuzu dinlendirmek.

Siz de önerilerimizi dikkate alarak ışık yılı uzaklıkta bulunan Sirius’un mucizelerini hissedersiniz. Kavuşumun bir gün olarak düşünülmemesi gerekir. Bir ay boyunca gölge süreci olarak adlandırılan zamanlarda kavuşumun etkileri görülür.

Bu süreçte Ho’oponopono Eğitimi’miz de çok daha enerjik ve pozitif bir kavuşum süreci geçirmenizi sağlar. Sizler de bu eğitimleri alarak Sirius’un bu sürecini çok daha rahat yönetirsiniz.

Dileklerinizin birer birer gerçekleştiğini düşünün, bu sizi mutlu etmez miydi? Bu mutluluğu yaşayabilmek ve Sirius etkilerini pozitif bir şekilde hissetmek için vermekte olduğumuz eğitimleri alabilirsiniz. Sirius Güneş kavuşumu dilek günüdür ve size bir yıl boyunca olumlu etkiler sağlar. Siz de hemen eğitimleri alın ve bu fırsatları kaçırmayın!

 

Sosyal Medyada Paylaşın

0 Yorum

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için oturum açmanız gerekmektedir.

Sizlere Öneriyoruz

Bu blog yazısını okuyanlar aşağıdaki eğitimleri tercih ettiler!

 • 5132 Kişi
 • 4 Modül
 • 22 Ders
1672 ₺ yerine 795 ₺
 • 4474 Kişi
 • 1 Modül
 • 8 Ders
224 ₺ yerine 163 ₺
 • 2337 Kişi
 • 1 Modül
 • 5 Ders
285 ₺ yerine 203 ₺