Online Sertifika
 • Mert Aylanç
 • 0 Yorum
 • 22 Haziran 2022
 • 936

Online Sertifika

Uzaktan eğitim yoluyla sertifika sahibi olabileceğinizi biliyor muydunuz?


Uzaktan eğitim yoluyla sertifika sahibi olabileceğinizi biliyor muydunuz? Günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılan bu yöntem sayesinde pek çok kişinin özgeçmişlerini çok daha donanımlı bir hâle getirdikleri ve çeşitli alanlarda yetkinleşerek sertifika sahibi oldukları görülmektedir.

Sahip olunan online sertifikalar sayesinde özgeçmişinizi çok daha donanımlı bir hâle getirmenin yanı sıra farklı alanlarda yetkinlik sağlayarak meslek edinme yolunda önemli adımlar da atabilirsiniz. Peki, bütün bu avantajları sağlamanıza imkân tanıyacak olan online sertifika nedir?

Online sertifika, uzaktan eğitim alıp ilgili sınavları geçmeniz durumunda edinebileceğiniz bir sertifika türüdür. Bu sertifikanın geçerlik alanları türe bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Eğitim dahilinde tercih edilen sertifika türü ile birlikte sertifikanızın geçerlilik alanları hakkında bilgi sahibi olmanız da mümkündür. 

Sizler de online sertifika sahibi olabilmek için vermekte olduğumuz çeşitli eğitimlerin arasından bir tercihte bulunabilirsiniz. En güncel eğitimleri almak için Eğitim Kutusu adlı web sitemizi tercih etmeniz yeterlidir. Buradan oldukça kolay bir şekilde, vermekte olduğumuz ve size büyük fayda sağlayacak sertifikalı uzaktan eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz. 

Kendini geliştirmekten hoşlanan ve kişisel gelişimine katkıda bulunmak isteyen kişilerin buna bağlı olarak sertifika eğitimleri alması ve diledikleri şekilde bir gelişim sürecine girmesi mümkün olmaktadır. 


Online Sertifikanın Avantajları Nelerdir?

Online sertifikaların tarafınıza sağlayacağı pek çok avantaj bulunur. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • • Online sertifikanız sayesinde özgeçmişinizi dolgun bir hâle getireceksiniz.
 • • Sertifika edinmiş olduğunuz alana dair gerekli bilgiye ve birikime sahip olacaksınız.
 • • Meslek edindirme sertifikaları sayesinde kalifiye bir eleman olarak bir iş kolunda çalışma fırsatı edineceksiniz. 
 • • Çalışanlarınızın çok daha kalifiye ve donanımlı kişiler olmasını sağlayarak şirket performansını arttırabileceksiniz. 
 • • Aktif olarak çalışma sergilediğiniz sektörde çok daha ileri seviyeye ulaşarak kendi pozisyonunuzu değişme fırsatına sahip olabileceksiniz. 
 • • Uzaktan eğitim metodu sayesinde dilediğiniz zaman ve mekan fark etmeden eğitimlerinizi alarak alanda bilgi sahibi olabileceksiniz. 
 • • Bitirme sınavınızı başarıyla geçtikten sonra oldukça kısa bir süre içerisinde onaylanmış sertifikalarınızı elde edebileceksiniz. 
 • • Sertifika çeşidine bağlı olarak üniversite onaylı ve e-devlet görünürlüğü olan sertifikalarınızla iş başvurularında diğer adayların önüne geçeceksiniz. Özgeçmiş değerlendirmesi yapılırken rakiplerinizi eleyerek işverenlerin gözünde daha öncelikli hâle geleceksiniz.
 • • Farklı pek çok alanda sertifika alabilme imkanına sahip olarak istediğiniz alanda kolaylıkla yetkinleşebileceksiniz. 

Sertifika sahibi olmanın sağladığı avantajlardan ve daha fazla pek çok avantajdan yararlanmak istiyorsanız, siz de dilediğiniz kategorideki eğitimlerimiz arasından bir tercihte bulunabilirsiniz. Bu sayede eğitiminizi tamamladıktan sonra sertifika talebinde bulunabilirsiniz. Talep ettiğiniz sertifikalar kısa süre içerisinde tarafınıza iletilecektir. Üstelik uluslararası geçerliliği bulunan sertifikalarımız sayesinde özgeçmişinizi de zenginleştirebilirsiniz. 

Online sertifikalarınızın hem yurt içi hem de yurt dışı kullanımına uygun olması sayesinde özgeçmişinizi her anlamda dolgun hâle getirebilirsiniz. Yalnızca yurt içinde değil, yurt dışı iş başvurularınızda ve değerlendirmelerinizde de bu sertifikalarınızı özgeçmişinize ekleyerek dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.


Online Sertifika Nasıl Edinilir?

Online sertifika edilebilmek için uzaktan eğitim metodu uygulayan bir sistemden gerekli eğitimleri almanız gerekir. Bu noktada size farklı sertifika seçenekleri sunmakta olan ve hemen hemen her alanda yetkinlik seviyesine ulaştırabilecek en güncel eğitimleri veren Eğitim Kutusu’nu tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz alanda sertifika edinmenizi sağlayacak olan Eğitim Kutusu, sertifikalarının çeşitliliği ve üniversite onaylı oluşuyla da dikkat çekiyor. 

Birbirinden bağımsız pek çok alanda sertifika edinmenizi sağlayabilecek olan Eğitim Kutusu, en güncel bilgileri sizin için özel olarak hazırlıyor. Sizler de sunulan bu fırsatları değerlendirerek kolaylıkla sertifika sahibi olabilirsiniz. 

Edindiğiniz sertifikalar sayesinde pek çok avantaja erişebilir ve hem özgeçmişinizi çeşitlendirebilir hem de farklı alanlarda yetkinlik sağlayarak kendinize yeni çalışma alanlarına dair alternatifler üretebilirsiniz. 

Meslek edinmenin yanı sıra bilgi dağarcığının genişlemesine de katkı sağlayan bu sertifikalar ile birlikte farklı alanlarda edinmiş olduğunuz bilgi birikimlerinizi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Özgeçmişinize eklemeniz hâlinde iş başvurularında rakiplerinizin önüne geçebilir ve bu sayede avantaj elde edebilirsiniz.

Kişiler istediği zaman almış oldukları eğitimin derslerini dinleyerek sertifikalı eğitimler dahilinde ilerleme kaydedebilir ve eğitimlerini en kısa sürede tamamlayarak sertifika talebi oluşturabilirler. Oluşturulan sertifika talebi sonrasında en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayarak sertifikanızı oluşturuyor ve kargoluyoruz. 


Online Sertifika ile Meslek Edinilebilir Mi?

Online sertifika ile meslek edinebilmek için meslek edindirme sertifikaları hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Meslek Edindirme Eğitimleri sayesinde bu tip sertifikalar elde edilerek iş sahibi olunabilir.

Tamamlamış olduğunuz sertifika programları dahilinde farklı sertifika türlerine erişim sağlamanız da mümkün olmaktadır. E-devlet görünürlüğü olan ve üniversite onaylı olan sertifikaları edinmeniz halinde kolaylıkla çalışmak istediğiniz ve yetkinlik sağladığınız sektörde iş bulabilirsiniz. Özellikle sağlık sektörü hiç bitmeyecek bir sektör olarak görüldüğü için bu alanda bir eğitim almış olmanız ve sertifika sahibi olmanız, iş bulma noktasında büyük kolaylık sağlayacaktır.

Ders içeriklerinin son derece zengin olması sebebiyle kişisel gelişimi desteklemek ve iş başvurularında öne çıkmak mümkün olmaktadır. Eğitim içeriklerimizin kalitesi, İnsanların kendisini geliştirmelerine ve aynı zamanda iş hayatıma atılmalarına katkıda bulunmaktadır. Siz de iş başvurularında öne çıkmak için ve sertifika sahibi olmak için vermiş olduğumuz eğitimlerden faydalanabilirsiniz. Bu sayede zaman ve mekân fark etmeden almış olduğunuz eğitimler sonucunda edindiğiniz sertifikalarla kolaylıkla iş sahibi olabilirsiniz. 


Hangi Eğitimlerde Online Sertifika Sahibi Olunabilir?

Farklı pek çok alandaki eğitimde sertifika sahibi olunabilmektedir. İnsan kaynakları dahil sağlık, eğitim, spor, bilişim gibi farklı pek çok sektörde sertifika sahibi olabilirsiniz. Eğitim sonunda edinmiş olduğunuz sertifika ile birlikte sektörlerde farklı iş imkanlarına erişim sağlama imkanınız da bulunur. 

Kişiler eğitimlerinin tamamladıkları ve bitirme sınavlarını başarıyla geçtikleri takdirde sertifika sahibi olabilirler. Bu sertifika dahilinde iş imkanlarına erişebiliyor olmak da büyük bir avantajdır. Takip edilen sertifika programı sayesinde bir alanda etkinleşmek ve o alanda diğer adayları geride bırakacak şekilde öne çıkmak mümkün olmaktadır. 

İş başvurularında öne geçmek ve öncelikli olarak tercih edilmek istiyorsanız Eğitim Kutusu tarafından sunulan farklı eğitimleri alabilirsiniz. Dilediğiniz alandaki sertifika programına dahil olarak oldukça kısa bir süre içerisinde ve son derece konforlu bir şekilde sertifikanızı edinebilirsiniz.


En İyi Online Sertifika Programları

Online sertifika sahibi olmak kadar bu sertifikanın nereden alındığı da büyük önem taşımaktadır. Bu bağlamda incelendiğinde kaliteli bir kurumdan sertifika alınmasının özgeçmişe ve kişisel gelişime her açıdan çok daha fazla katkı sağlayacağı görülmektedir. 

Eğitim Kutusu olarak üniversite onaylı, akredite ve e-devlet görünürlüğü bulunan sertifikalarımız ile fark yaratıyoruz. Kaliteli eğitimlerimiz sayesinde size en kaliteli eğitimleri vermeyi hedefliyoruz. Üstelik vermiş olduğumuz sertifikaların yurt içi ve yurt dışı geçerliliği bulunması da sertifika sahibi olduğunuz alanla ilgili olarak hem Türkiye’de hem de globalde yetkinliğinizin bulunduğunu kanıtlamanıza yardımcı oluyor. 

Siz de en iyi online sertifika programlarından yararlanmak ve kendi kişisel gelişiminizi en doğru şekilde desteklemek istiyorsanız, Eğitim Kutusu’nu tercih edebilirsiniz. Alanında uzman eğitmenlerimiz ile birlikte vermekte olduğumuz kaliteli eğitimlerimiz sayesinde, siz de dilediğiniz alanda yetkinlik sağlayarak alandaki donanımınızı arttırarak öne çıkabileceksiniz. 

Üstelik meslek edindirme üzerine programlanmış eğitimlerimizden faydalanmanız hâlinde meslek sahibi olmanız veya mesleğinize destek sağlayacak ek eğitimlerimizi alarak pozisyonunuzu yükseltmeniz de mümkün olmaktadır. Siz de en kaliteli eğitimleri en iyi online sertifika programları dahilinde alabilirsiniz. Eğitimleriniz sonucunda sistemimizden sertifika talebinde bulunarak kısa sürede sertifika sahibi olabilirsiniz. 

 

Online Sertifikalı Kurslar

Sistemimiz içerisinde farklı pek çok kategoride ücretsiz eğitime rastlanmaktadır. Bu eğitim kategorilerini şu şekilde sıralayabiliriz:

Bu kategoriler içerisinden eğitim almak istediğiniz alanı belirleyebilir ve kategoriler içerisinde bulunan çeşitli eğitimlerden kendinize en uygun olduğunun düşündüğünüz eğitimimizi veya eğitim paketimizi satın alabilirsiniz. 

Kategoriler haricinde vermekte olduğumuz kurumsal ve örgün eğitimlerimizi de kontrol ederek kendinize uyumlu bulduğunuz eğitime kayıtlanabilirsiniz. Eğitime kayıt olmak ise son derece basit bir işlemdir. Sistemde üyelik oluşturduktan sonra eğitim satın alma kısmından dilediğiniz eğitimi satın alabilir ve en kısa süre içerisinde eğitiminize başlayabilirsiniz. 

Eğitiminizi tamamlamanız sonrasında bitirme sınavı ile karşılaşacaksınız. Bu bitirme sınavını da başarıyla tamamladıktan sonra sertifika seçeneklerimiz içerisinden dilediğiniz sertifikanızı ya da bütün sertifikaları talep edebilirsiniz. Sertifika ödemelerini de gerçekleştirdikten sonra en kısa süre içerisinde sertifikanız size kargolanacaktır. 


Sosyal Medyada Paylaşın

0 Yorum

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için oturum açmanız gerekmektedir.