İkizler Dolunayının Burçlara Etkisi Nelerdir
  • Rüzgar Karakuz
  • 0 Yorum
  • 09 Aralık 2022
  • 886

İkizler Dolunayının Burçlara Etkisi Nelerdir

İkizler dolunayı, geçtiğimiz gün yani 8 Aralık tarihinde gerçekleşti. Peki, dolunayın burçlar üzerine etkileri nelerdir?


İkizler dolunayı, geçtiğimiz gün yani 8 Aralık tarihinde gerçekleşti. Gökyüzünü yakından takip eden astroloji severlerin de buna bağlı olarak gerçekleşmiş olan dolunayın burçlar üzerine olan etkilerini sıklıkla araştırdığı görüldü. Peki, dolunayın burçlar üzerine etkileri nelerdir? 

Burçların sık sık araştırıldığı ve merak edildiği bilinmektedir. Bu noktada meydana gelen dolunay ile birlikte de burçların bu dolunaydan nasıl etkilendiği araştırılmaya başlandı. Aralık 2022’nin en hareketli günlerinin yaşanmasına neden olan bu dolunayın etkileri ile birlikte de ikizler burcunda dolunay etkileri başlangıç görüldü. Bu dolunayda özellikle de aşk hayatının ön planda olduğu görüldü. Yalanların yakalanabileceği, arkanızdan konuşulanları veya arkanızdan söylenmiş aslı olmayan sözleri öğrenebileceğiniz bu dolunayın kavga etmeye meyilli olduğu da görülmekte. 

8 Aralık’ta meydana geleceği söylenmiş olan ikizler dolunayının etkilerinin özellikle de son günlerde hepimizi çok daha gergin bir hale getirdiği görülebilmekte. Özellikle de ikili ilişkilerde yaşanan krizlerin ortaya çıktığı, birtakım eski defterlerle ilgili pişmanlıkların meydana geldiği, adeta sabrın sınandığı bir dönemi getiren bu süreçte önemli olan sakin kalabilmek.  

İçten geleni söyleyebilmek ve her dile geleni söylememek arasında geçen bu ikizler burcunda gerçekleşecek dolunay sürecinde kişilerin dengeyi bulmak için yola çıkmaları öneriliyor. Etkisi dolunaydan bir hafta önce başlayıp yıl sonuna kadar devam edecek olan bu dolunayın 8 Aralık günü ikizler burcunda gerçekleşmesi dengesizlik temasının ön plana çıkmasını sağladı. 

İkizler burcunun ne istediğini bilmez hallerini her burç grubuna ama iyi ama kötü yansıtan bu dolunay ile birlikte dengelerin değiştiği, karmanın kendisini derinden hissettirdiği de görüldü.  


Dolunay ile Hayatımızda Neler Değişecek? 

Özellikle bu dolunay ile birlikte hayatımızda sürüncemede kalmış ne varsa hepsinin yeniden gündeme geleceği ve keskin bitişlerin yaşanacağı astrologlar tarafından açıklanmış durumda. 16 Ekim’de başlangıcı yapılmış olan dolunay serisinin 6 Nisan’a kadar devam edeceği de bilinmekteydi. Bu duruma göre 2022 yılında aralık ayının sonunda gerçekleşecek olan son dolunayın yükselen burcunuza göre de etkileri olacağı ayrıca duyurulmuştu.  

İkizler burcunda gerçekleşen bu dolunayın yükselen burcunuza olan etkilerinin neler olduğu da elbette önem arz etmekte. Peki, dolunay ile hayatımızda neler değişti ve dolunayın yükselen burçlara etkileri neler? 

Kontrolsüz tepkiler, özgürlük arayışları ve yeni bir dünya kurma arzusu gibi hareketlilik içeren duygusal tepkimeleri gösteren bu dolunayda yay, balık, ikizler ve başak burçları çok daha sakin olmalı şeklindeki uyarılar sıklıkla astrologlar tarafından yapılmakta. Elbette bu burç gruplarına yükselen başak, yükselen ikizler, yükselen yay ve yükselen terazi burçları da dahil olmakta. 

Aldatma, aldanma gibi durumlara açık olabileceğimiz bu dolunay sürecinde kendimizi ve ilişki dinamiklerimizi koruyabilmek için yapmamız gereken en etkili şey dolunay ile hayatımızda neler değişebileceğini tespit edip bunlara uyumlu olabilecek bir şekilde ilerlemeyi denemek.  


Dolunaydan En Çok Kimler Etkilenecek? 

Dolunayların genellikle etkilerini özellikle de yükselen burçlar üzerinden gösterdiği bilinmektedir. İkizler burcunun 16 derecesinde yer alan burçlar ve değişken burçların bu dolunaydan en yoğun şekilde etkilendiği görülebilmektedir.  

Bunun yanında finansal konularda ve çalışma hayatı dahilinde yükselen akrep ve yükselen oğlak burçlarının dolunaydan yoğun bir şekilde etkilendiği veya etkileneceği de görülebilmektedir. Bunun yanında alınan bilgilerde veya yaşanan iletişimlerdeki eksiklik konularına da bu iki burç grubunun dikkat etmesi gerekmekte.  

Yükselen kova ve yükselen yay burçlarının ise bu dolunaydan özellikle aşk hayatları üzerine etkiler alacağı görülebilmekte. Bu noktada özellikle terazi burcundaki kişilerin ise yurt dışı düşünceleri ve eğitim planlamaları üzerine gelişmelerle karşılaşması mümkün. 

Dolunayın aslan burçları üzerine etkileri arkadaşlık konuları ile ilgiliyken başak burçlarının üzerine olan etkileri ise kariyer ile ilgili konularda olacak. İkizler ve yay hattının ise bu dolunay döneminde her türlü ikili ilişkiye ve özellikle de aşk hayatlarına özen gösterip yersiz kavgalardan kaçınmaları önerilmekte. Boğa burçları için ise sahip olmak ve değerler üzerine belli başlı sınanmaların olacağı söylenmekte.  

Yengeçler için çalışma ortamında sakinlik ve başkalarının negatif enerjilerine karşı kişisel korunma sağlanması gündemdeyken koçlar için ise zihnin aktif kullanılacağı ve yakın ilişkilerde hararetli konuşmaların yaşanacağı astrologlar tarafından eklenmekte olan yorumlar arasında yer alıyor.  

Dolunayın genellikle burçlar üzerindeki etkilerinin olumsuz olacağı herkes tarafından biliniyor. Bu noktada bu olumsuz etkilerden korunabilmek ve daha etkili bir şekilde hayatlarını sürdürebilmek için burç gruplarının sakin kalmaya yönelik aktiviteler yapması gerekiyor.  


Dolunayın Olumsuz Etkilerine Karşı Neler Yapılabilir?  

Dolunayın olumsuz etkilerinden korunabilmek ve bu negatifliklerden kurtularak rahat bir şekilde yaşantıyı sürdürebilmek için astrologlar reiki, yoga ve meditasyon gibi kişinin ruhunu dinlemesine yönelik aktivitelerin yapılmasını öneriyor. 

Dolunay dönemleri her daim biraz sancılı geçtiği için astrologların bu dönemle ilgili olan bir diğer uyarısı da kişilerin kendi içlerine dönerek pek fazla insanlarla tartışmaya girmemeyi denemesinin gerektiği oluyor. Herhangi bir kalp kırma veya kırılma, aldatma veya aldanma gibi durumun yaşanmaması adına bu süreçlerin sürdürülmesi önem arz ediyor.  

Siz de bütün bu süreçler hakkında daha detaylı bir şekilde yorum yapabilmek ve astroloji hakkında daha kapsamlı bilgiye erişebilmek için Astroloji Eğitimi’mizi alabilirsiniz. Bu eğitimi alarak kendinizi geliştirebileceğiniz gibi rahatlıkla da yaşantınızı sürdürmeniz ve gökyüzü olaylarına bağlı olarak öngörülerde bulunabilme yetisini kazanmanız mümkün olacak! Durmayın ve bu fırsattan siz de faydalanın! 


Gökyüzü Olaylarının Olumsuz Etkilerinden Nasıl Korunurum? 

Gökyüzünde gerçekleşen olayların tümünün astroloji bilimini yakından ilgilendirdiği ve buna bağlı olarak da günlük yaşantımızı etkilediği bilinmektedir. Astroloji, özellikle de son yıllarda sıkı bir şekilde takip edilen ve üzerinde sıklıkla durulan bir alandır. İşte son dönemde gerçekleşmiş olan İkizler Dolunayı da bu gökyüzü olaylarından birisidir.  

Dolunayların ve çeşitli gökyüzü olaylarının olumsuz etkileri olabildiği herkesçe bilinmektedir. Bu noktada özellikle de bu olumsuz etkilerden korunabilmek adına yapılabilecek olan bazı şeyler bulunmaktadır. Örneğin bu durumlarda kendinizi ve hislerinizi daha iyi kontrol edebilmeniz adına stres yönetimi alanında uzmanlaşmanız son derece faydalı olacaktır. 

Gökyüzü olaylarının olumsuz etkilerinden korunabilmek için şu alanlarda alacağınız eğitimler de sizlere büyük fayda sağlayacaktır: 

Siz de bu alanlardaki eğitimlerimizi alarak gökyüzünün üzerinizde bırakmış olduğu bütün olumsuz duygulardan kurtulabilir ve kendinizi çok daha keyifli bir hayatın içerisinde bulabilirsiniz. Durmayın ve bu eğitimlerle gökyüzünün ve astrolojinin karanlık yüzünden kurtularak hayatınızı en kaliteli şekilde sürdürmeyi öğrenin! 

Sosyal Medyada Paylaşın

0 Yorum

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için oturum açmanız gerekmektedir.