Bilinçaltı Temizleme ve EFT Teknikleri Nedir
  • Eğitim Kutusu
  • 0 Yorum
  • 19 Aralık 2021
  • 2612

Bilinçaltı Temizleme ve EFT Teknikleri Nedir

Karmaşık bir psikolojik fırtınanın ortasında da olabilirsiniz. İşte EFT (Emotional Freedom Techniques) bu aşamada devreye giriyor...


Günlük hayatınızda veya iş hayatınızda yaşadıklarınız ne kadar zor. Karmaşık bir psikolojik fırtınanın ortasında da olabilirsiniz. Bazen çıkış yolu aramak, bazen de hatıralarınızı unutmak isteyebilirsiniz. Travmalar herkes için oluşabilen süreçlerdir. Bir tramvaya odaklanmışken ne yapmalısınız? İşte EFT (Emotional Freedom Techniques) bu aşamada devreye giriyor. İsmini duyunca çok zor gelse de EFT tekniği uygulamak çok kolay. 1960 lı yıllarda John Diamond ve Goodheart tarafından uygulanmaya başlamıştır. Ancak 1980’li yıllara kadar ispat konusunda bir referansı olmamıştır. 1990’lı yıllarda mühendis Gary Craig tarafından EFT teknikleri bir sisteme oturtulmuş ve kullanılmaya başlamıştır. Bilimsel olarak üzerinde hala çalışmalar yapılmaktadır. Bilimsel olarak henüz kabul görmese de, özellikle korku ve travma tedavisinde başarılı sonuçları olduğu netlik kazanmıştır. Kimileri için bilimsellikten çok uzak kabul edilen EFT teknikleri yine de birçok konuda insanların yardımcısı olmaya devam ediyor.

 

EFT Tekniği Nasıl Uygulanır?

Belirli vücut noktalarınıza (akapunktur) hafifçe vurup baskı uygulayarak yapılan bir uygulama EFT tekniği. Esasında Çin kültüründe kullanılan Akupunktur ile birbirine çok benzemektedir. Bakıldığında Çin Tıbbında iğnelerle önemli noktalara müdahale edilir. EFT tekniğinde ise vücuttaki önemli noktaların enerjisel değişikliğini sağlamak için vuruş ve zaman zaman basılar kullanılır. Herkesin yapabileceği kadar görünen EFT tekniği ciddi bir uzmanlığa ve aynı zamanda tecrübeye ihtiyaç duyar. Amaçlanan bu vuruş ve basılarla bir travmaya odaklanmış bilinçaltını temizlemektir.


Bilinçaltı Temizleme ve EFT Teknikleri Kursu Ne İşe Yarar?

Bilinçaltı temizleme ve EFT teknikleri temelde insanların kendilerine travmaları konusunda yardımcı olmalarını sağlar. Ancak bu işte deneme yanılma ve bol bol deneme yapan EFT ile başkalarına da yardımcı olabilirler. Aynı zamanda Bilinçaltı Temizleme ve EFT teknikleri kursu ile siz de bir uygulayıcı olabilir, kazanç elde edebilirsiniz. Bilinçaltı Temizleme ve EFT Teknikleri Kursu ile kazanç elde etmenin yanında zor durumda olan insanlara yardımcı olabilirsiniz.  


EFT Sertifikası Nasıl Alınır?

Bilinçaltı Temizleme ve EFT Teknikleri Sertifikası almak için yapmanız gereken Bilinçaltı Temizleme ve EFT Teknikleri Kursu’na katılıp sınavı tamamlamak. Bundan sonra yapmanız gereken Sertifika oluştur butonuna basmak olacak. Bu süreç sonunda Bilinçaltı Temizleme ve EFT Teknikleri Kursu Sertifikasına kolayca sahip olabileceksiniz. Bilinçaltı Temizleme ve EFT Teknikleri Eğitimi Sertifikası ile kendinize yeni bir iş kurabilir veya insanlara yardımcı olabilirsiniz.


Bilinçaltı Temizleme ve EFT Teknikleri Eğitimi Nasıl Alınır?

Bilinçaltı Temizleme ve EFT Teknikleri Eğitimi almak sandığınızdan daha kolaydır. Gelişen teknoloji ile birlikte online veya videolu olarak Bilinçaltı Temizleme ve EFT Teknikleri Eğitimi alabilir ve bir uygulayıcı olabilirsiniz. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde eğitimi almak Eğitim Kutusu’nda da mümkün. Tek yapmanız gereken Bilinçaltı Temizleme ve EFT Teknikleri Eğitimi sayfasına gidip kolayca kaydolarak eğitime katılmak. Üniversite onaylı Bilinçaltı Temizleme ve EFT Teknikleri Eğitimi Sertifikası ile yeni ufuklara yelken açmak.

Sosyal Medyada Paylaşın

0 Yorum

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için oturum açmanız gerekmektedir.