Bilinçaltı Temizleme Meditasyonu
  • Demir Aylanç
  • 0 Yorum
  • 12 Temmuz 2022
  • 609

Bilinçaltı Temizleme Meditasyonu

Bilinçaltı kişilerin en derin düşüncelerini ve hislerini saklayan bellek kısmına denmektedir. Nedir bilinçaltı temizleme meditasyonu?


Bilinçaltı kişilerin en derin düşüncelerini ve hislerini saklayan bellek kısmına denmektedir. Kişinin farkında dahi olmadan biriktirdikleri bilinçaltında depolanarak yer edinmektedir. Bu nedenle bilinçaltının her daim temiz ve pozitif tutulması son derece önemlidir. Maalesef ki her zaman bunu yapmak mümkün olmamaktadır.  Peki, bilinçaltını temizlemenin mümkün olduğunu biliyor muydunuz? İşte bunun için bilinçaltı temizleme meditasyonunu tercih edebilirsiniz. Nedir bilinçaltı temizleme meditasyonu?

Kişinin bilinçaltında her zaman için olumlu duygular ve düşünceler yer almamaktadır. Bu nedenle uzman gözetiminde günümüzde bilinçaltı temizleme işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Bilinçaltı temizliği yapmak için meditasyon yoluyla beyin dalgalarına indirerek çalışma gerçekleştirilmektedir. Yayın dalgası sırasında bilinçaltı kayıtlarına ulaşarak kişiye bulunduğu alanda bir rahatlık ve ferahlama sağlanmaktadır. Bilinçaltı temizleme meditasyonunu, kişinin uyku halinde bulunması demek değildir. Meditasyon sırasında huzuru hissederek çok daha rahat ve konforlu bir yaşama geçiş yapmak, bu tekniğin kişi  için aynı zamanda önemli bir yolculuk olduğunu da göstermektedir. 

Bilinçaltı temizleme meditasyonu sayesinde kişilerin günlük yaşantılarında travmalarını atlatmış ve büyük ölçüde sıkıntılı durumlarından kurtulmuş şekilde devam edebilmeleri mümkündür. Bunun için pek çok işlem uygulanıyor olsa daha bilinçaltı temizleme meditasyonu en sık tercih edilen travma atlatma yöntemlerinden birisidir. Bilinçaltı temizliği ile ilgili farklı pek çok işlem uygulanmaktadır. Fakat bilinçaltı temizleme hem zararsız hem de çok daha hızlı yanıt veren bir işlemdir.


Kimler Bilinçaltı Temizleme Meditasyonu Yaptırabilir? 

Özellikle geçmiş travmaları bulunanlar ve olumsuz düşüncelerini kendisinden uzaklaştırmak isteyenler bilinçaltı temizleme meditasyonu yaptırabilir. Psikolojik anlamda belli başlı problemler dahilinde de bilinçaltı temizleme meditasyonu yapılabildiği görülmektedir. Kişinin travma sonrası bozukluklarda, anksiyetede, depresyonda bilinçaltı temizleme meditasyonuna başvurarak rahatlama ve huzura erişme imkanı edinmesi mümkündür. 

Elbette ki bir anda bütün problemlerin geçmesi beklenemez. Fakat bilinçaltı temizleme meditasyonu sayesinde belirli bir süreç içerisinde sıkıntılı durumları atlatmak ve kötü düşüncelerden uzaklaşmak mümkün olabilmektedir. Bu nedenle uzmanlar da bu yöntemi hastalarında uygulamak üzere önerebilmektedir. 


Bilinçaltı Temizleme Meditasyonu Avantajları

Bilinç alt temizleme meditasyonunun pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz: 

  • • Olumsuz ve negatif etkileri bulunan durumlardan uzaklaşmak bu meditasyon sayesinde kolaylaşacaktır.
  • • Çok daha huzurlu ve mutlu bir hayata geçiş yapılması mümkün olacaktır.
  • • Bilinçaltında yer edinen olumsuz düşünceler ve duygular zaman içerisinde uzaklaşacak ve kişinin çok daha rahat bir şekilde günlük hayatına adapte olması mümkün olacaktır. 
  • • Psikolojik herhangi bir rahatsızlıkta veya travma sonrası bozukluklarda meditasyon sayesinde ilerleme kaydedilecek ve olumlu yönde değişimler gerçekleşecektir.
  • • Kişinin kendini tanıma ve kendini geliştirme sürecinde meditasyonların etkisi son derece büyük olacaktır. 

Siz de bilinçaltı temizleme meditasyonu hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak ve bilinçaltı temizleme tekniklerini öğrenmek istiyorsanız tarafımızca verilmekte olan Bilinçaltı Temizliği Eğitimi’mizi tercih edebilirsiniz. Bu eğitim sonucunda aldığınız sertifika ile birlikte alandaki yetkinliğinizi kanıtlayabilirsiniz. Aynı zamanda destekleyici eğitimlerimizle birlikte siz de bilinçaltı temizleme meditasyonları gerçekleştirebilir ve uygulamalı bir şekilde bu teknikleri uygulayabilirsiniz. Her şeyden önce bu konu hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olabilmek ve teknikleri tam olarak kavrayabilmek İstiyorsanız siz de fırsatları kaçırmayın ve ömür boyu sahip olabileceğiniz eğitiminizi bir an önce satın alın!

Bu eğitimin yanı sıra Meditasyon Eğitimi veya Ho’oponopono Eğitimi’mizi alarak da psikolojik anlamda yenilenme ve rahatlama sürecinizi destekleyebilirsiniz. Size önerebileceğimiz diğer eğitimlerimiz de şu şekildedir:

Sosyal Medyada Paylaşın

0 Yorum

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için oturum açmanız gerekmektedir.