Ay Burcu Hesaplama

Ay Burcu Hesaplama

Burç hesaplamaları günümüzde sıklıkla gerçekleştiriliyor. Bu burç hesaplamaları gerçekleştirilirken önceleri yalnızca güneş burcuna bakılırken günümüzde artık pek çok değişkene bağlı olarak farklı burçların hesaplama işlemleri gerçekleştiriliyor. Hesaplanan bu burçlardan bir tanesi de Ay burcu oluyor. Peki, Ay burcunuzu nasıl hesaplarsınız?


Burç hesaplamaları günümüzde sıklıkla gerçekleştiriliyor. Bu burç hesaplamaları gerçekleştirilirken önceleri yalnızca güneş burcuna bakılırken günümüzde artık pek çok değişkene bağlı olarak farklı burçların hesaplama işlemleri gerçekleştiriliyor. Hesaplanan bu burçlardan bir tanesi de Ay burcu oluyor. Peki, Ay burcunuzu nasıl hesaplarsınız?

Ay burcunu hesaplayabilmek için öncelikle doğum bilgilerini tam olarak bilmek gerekiyor. Basit bir burç hesaplama mantığının yanı sıra doğum haritasında bulunan başta Ay burcu olmak üzere farklı burçların hesaplanabilmesi için doğum tarihi, saati ve yerinin bilinmesi gerekmektedir. 

Ay burcumuz kişiliğimize dair pek çok bilgiyi içerir. Bu bilgilerin düzgün ve tutarlı bir şekilde yorumlanabilmesi için Ay burcu hesaplama işlemini gerçekleştirmek gerekir. Aynı zamanda bu hesaplama sonucunda farklı burçların bilgilerine ulaşmak da mümkün olmaktadır. Duygusal olarak verdiğimiz reaksiyonları ve iç dünyamızı anlamlandırabilmek için ise Ay burcumuzu incelememiz gerekmektedir. 


Ay Burcu Neyi Anlatır?

Ay burcumuz kişiliğimize dair ve duygusal iç dünyamıza dair pek çok bilgiyi kapsamaktadır. Özellikle duygusal dünyamıza dair bilgiye sahip olmak adına ay burcumuzu incelememiz gerekmektedir. Ay burcumuz bizlere en içsel duygularımızı ve en karanlık duygusal yanımızı anlatmaktadır. 

Ay burcu sayesinde kişinin dışarıya karşı gizlemiş olduğu karanlık yüzü ortaya çıkmaktadır. Bu burç sayesinde hem kendimizin hem de karşımızdakinin tam kişilik analizini yapabilmek ve gerçek duygu düşüncelerini anlayabilmek mümkün olmaktadır. 

Ay burcumuzun bize anlattığı pek çok şey bulunmaktadır. Bu burç sayesinde özellikle ikili ilişkilerimizdeki en gizli duygularımızı anlamlandırmak ve ilişkilerimizi iyileştirmek mümkün olmaktadır. Bu nedenle ay burcumuzun hesaplanması son derece önemlidir. Ay’ın bulunduğu burca bağlı olarak da barındırdığı anlamlar farklılık göstermektedir. 

Ay akrepte oldukça rahatsızken, terazi, boğa ve balık burçlarında çok daha rahat olduğu görülmektedir. Ay asıl bu burçlarda yücelerek kişilere olumlu etkiler vermektedir. 


Ay Burcu Nasıl Hesaplanabilir?

Ay burcunu hesaplayabilmek için ay burcu hesaplama modülü gerekmektedir. Bu modül içerisinden kolaylıkla Ay burcu hesaplanabilmektedir. Aynı zamanda doğum haritası hesaplama modüllerinden de hem Ay burcunu hem de diğer gezegenlerin burcunu öğrenmek mümkün olmaktadır. Bu nedenle Ay burcunu hesaplamak isteyen kişilerin bu tipte bir modülü veya linki tercih etmesi gerekmektedir. 

Hesaplayıcıya doğum tarihi, doğum saati ve doğum yeri bilgilerinin girilmesi durumunda Ay burcu hesaplanabilmektedir. Bu bilgileri Ay burcu hesaplayıcı yerine doğum haritası hesaplayıcı içerisine girerek bütün harita bilgilerine ve konumlarına dair bilgi sahibi olunabilmektedir. 


Ay Burcunu Hesaplamak Ne İşe Yarar?

Ay burcunu hesaplayarak duygusal iç dünyamıza ışık tutmamız ve karanlıkta kalmış duygu düşüncelerimizi açığa çıkartmamız mümkün olmaktadır. Ay burcunu hesaplamak özellikle ikili ilişkilerinizde kurtarıcı rolü oynayabilmektedir. 

Ay burcunu hesaplamak isteyen kişilerin hesaplama modülüne tıklaması yeteri olmaktadır. Ay burcunu hesapladıktan sonra bu burcu ve etkilerini yorumlayabilmek için de yeterli bilgiye sahip olmak gerekir. Alanda yeteri kadar bilgi sahibi olamadan yorum yapmak ve tutarlı açıklamalarda bulunmak mümkün olmayacaktır.

Siz de tutarlı ve düzgün bir şekilde Ay burcunuzu açıklayabilmek ve genel doğum haritanız, astroloji üzerine daha kapsamlı bilgi sahibi olabilmek için sizlere özel hazırlamış olduğumuz Astroloji Eğitimi’mizi alabilirsiniz. Bu eğitim sayesinde konu hakkında çok daha kapsamlı bilgiye sahip olarak astroloji alanında uzmanlaşabilirsiniz. Aynı zamanda alanda ilerlemek ve astroloji eğitmeni olmak istemeniz hâlinde de Astroloji Eğitmenliği Eğitimi’ni alabilirsiniz. 

Oldukça kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlayarak bu kaliteli eğitimlerimizi almanıza olanak tanıyoruz. Siz de bur fırsatı kaçırmayın ve astroloji hakkında derinlemesine bilgi sahibi olarak hem kendi haritanızı yorumlayın hem de farklı kişilerin haritalarını yorumlama yetisine sahip olarak bu alanda uzmanlaşın!


Ay Burcunun Konumları Ne Anlatır?

Ay burcunun yüceldiği ve alçaldığı burçlar bulunmaktadır. Astrolojide kavuşum, verteks, sekstil gibi farklı pek çok kavrama bağlı olarak Ay burcunun da konumu ve vermiş olduğu etkiler farklı olmaktadır. 

Bu konumları yorumlayabilmek ve Ay burcunun bulunduğu burca göre yorum yapabilmek için astroloji alanında yetkinleşmek gerekir. Bu sayede haritayı net ve tutarlı bir şekilde yorumlayabilirsiniz. Siz de bu bilgilere ve daha fazlasına sahip olmak, aynı zamanda sertifika sahibi olarak astroloji alanında uzmanlaşmak için vermekte olduğumuz Astroloji Eğitimi’mizi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra size önerebileceğimiz eğitimler şu şekildedir:


Sosyal Medyada Paylaşın

0 Yorum

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için oturum açmanız gerekmektedir.