Adobe Premiere Pro CC
  • Eğitim Kutusu
  • 0 Yorum
  • 31 Mayıs 2022
  • 1322

Adobe Premiere Pro CC

Adobe Premiere Pro CC kişilerin çektiği veya hazır olan fotoğraf ve videoları düzenlediği, kurgu ve tasarım alanında uzmanlaşmanıza yarayan programdır.


Adobe Premiere Pro CC kişilerin çektiği veya hazır olan fotoğraf ve videoları belirli bir tasarım yönünden düşünerek kendi zevklerinize göre düzenleyip sunduğunuz, video kurgu işlerinde ve sosyal mecralarda kullanılmasına göre de tasarlanıp kişilere sunmanıza, bu alanda uzmanlaşmanıza yarayan programdır. Aynı zamanda Adobe Premiere Pro CC, Creative Cloud’un farklı alanlarla olan programlarıyla da entegre bir program olduğu için birçok farklı videolu ve görsel tasarımı kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmenizi sağlamaktadır.


Adobe Premiere Pro CC Nedir?

Adobe Premier Pro CC firmaların ve kişilerin çektikleri veya çekilen video ve fotoğrafları bir kurgu, bir senaryo düzenine getirerek hareketli bir hale getirdiğimiz video düzenleme programıdır. Adobe Premier Pro günümüzde en çok tercih edilen kurgu programıdır. Bu programla hazırladığınız ürünleri dışa aktarın ve araç setine eklediğiniz efekt v.b öğelerle işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamladığınız video düzenleme yazılımıdır. 

Ayrıca üçüncü taraf uzantısıyla sürekli geliştirilmekte ve kullanıcı dostu olması çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Her geçen gün gelişen Adobe Premier Pro CC birçok firmada, video kurgu ve montaj işlerinde kullanılmaktadır.


Adobe Premiere Pro CC Ne İşe Yarar?

Adobe Premiere Pro CC sosyal medya, film tv ve web siteleri için gerekli olan videoları ve hareketli grafikleri montajlayıp hazır hale getirerek uygun yerlere sunmanızı sağlar. Premiere Pro CC güncel ve yeni özellikler taşıdığı için, iş akışları ve daha hızlı ürün çıktıları için firmaların en çok tercih ettiği uygulamadır. 

Adobe Premiere Pro CC sayesinde farklı düşünecek ve uygulamalar yaparak kendi kurgu stilinizi oluştura bilecek ve bu alanla ilgili olan işlerinizi rahatlıkla yapabilmenize yardımcı olacaktır. Aynı zamanda Adobe Premiere Pro CC içerisinde bulundurduğu özel efektler sayesin de videoların ve fotoğrafların renk düzenlemelerini, ses seviyelerini ve ses hatalarını hızlı ve etkili bir şekilde düzenlemenize ve en iyi görüntüyü ve en düzgün sesi almanızı sağlamaktadır.


Adobe Premiere Pro CC Neden Önemlidir?

Adobe Premiere Pro CC’ nin Final Cut gibi programlardan daha fazla tercih edilmesinin sebebi Creative Cloud uygulamalarından birisi olmasıdır. Creative Cloud uygulamalarından olduğu için diğer uygulamalar ve hizmetlerle sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. 

Aynı zamanda Adobe Premiere Pro, After Effect ve diğer uygulamalar ve hizmetlerle entegre olarak kullanıla bildiği için zamandan da tasarruf sağlamanızı sağlar. Aynı zamanda Adobe Stock sayesinde üst düzey ve yerel dosya desteği hafif, hazır video şablonları kullanarak pratik ve kullanışlı işler çıkartmanıza olanak sağlamaktadır. 

Adobe Premier Pro CC’nin gerçek zamanlı olması kullanıcıları tarafından oldukça beğeniliyor. Çünkü kullanıcılar yaptıkları işlere anlık olarak ekleme veya çıkartma yapabildikleri ve bilmedikleri veya takıldıkları anda yardım alabildikleri için gerçek zamanlı olması Adobe Premiere Pro CC’ nin önemli özelliklerinden birisidir.


Adobe Premiere Pro CC Kursu Ne İşe Yarar?

Adobe Premiere Pro CC Kursu sosyal medya ve iş hayatınızda kreatif olmanızı aynı zamanda hareketli içerikler oluştura bilmenizi ve bu oluşturduğunuz içerikleri sosyal mecralarda kullanmanızı sağlar. Bu alanda uzmanlaşarak iş hayatınızda da bu alanda öne çıkmanızı ve hızlı bir video editör olmanızı sağlayacaktır. 

Kullanım Alanınız aşağıdakilerden biri olabilir:

  • • Video Klip Kurgularında
  • • Tanıtım Videolarında
  • • Sinema Montajlarında
  • • Animasyon Montajlarında


Adobe Premiere Pro CC Eğitimi Sertifikası

Adobe Premiere Pro CC eğitimini tamamlayarak Eğitim Kutusu Adobe Premiere Pro CC Bitirme Sertifikası almaya hak kazanırsınız. Ve uluslararası geçerliliği olan eğitim bitirme belgesi sahibi olursunuz. Bunlarla birlikte üniversite onaylı eğitim bitirme sertifikanız da diğer belgelerle birlikte size iletilecektir. Sertifikalarınızı resmi başvurularınızda kullanabilirsiniz. 


Adobe Premiere Pro CC Eğitimi Nasıl Alınır?

Adobe Premiere Pro CC Eğitimi almak için Adobe Premiere Eğitimi sayfasını açınız. Ana sayfadan ya da yazıya eklemiş olduğumuz linkten eğitim sayfasını açabilirsiniz. Ardında istediğiniz zaman satın al butonunu tıklayarak satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ardından eğitimlerim sayfasından Adobe Premiere Pro CC Eğitimi’nize başlayabilirsiniz. Eğitimi bitirdiğinizde eğitim sınavına gireceksiniz. Sınavda başarılı olmanız durumunda sertifikalarınızı talep edebilirsiniz. Destek için iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın

0 Yorum

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için oturum açmanız gerekmektedir.