8 Kasım Ay Tutulması
  • Rüzgar Karakuz
  • 0 Yorum
  • 03 Kasım 2022
  • 869

8 Kasım Ay Tutulması

Kasım ayı astroloji gündemi yine durulmuyor. Peki, 8 Kasım Ay Tutulması burçlar üzerinde ne gibi etkiler bırakacak?


Kasım ayı astroloji gündemi yine durulmuyor. Pek çok kişinin yakından takip ettiği ve kasım ayı içerisinde de sık sık araştırdığı astrolojik güncellemelerin odağında şu an için Ay Tutulması var. Bu tutulma ile birlikte neler olacağını ve tutulmanın nasıl etkiler vereceğini merak eden kişiler ise sıklıkla araştırma yapıyor. Peki, 8 Kasım Ay Tutulması burçlar üzerinde ne gibi etkiler bırakacak?

Astroloji severlerin özellikle de son birkaç gündür tutulma ile ilgili olarak konuştukları ve bu tutulmanın ne gibi etkileri olacağını tartıştıkları görülmektedir. Bu noktada ay tutulması ile hayatımda neler değişecek, burcum bu tutulmadan nasıl etki alacak gibi soruları olan kişilerin de astrolojik araştırmalar yaparak tutulma etkilerini incelemeye aldıklarını söylemek mümkün. İşte 8 Kasım Ay Tutulması’nın burçlar üzerindeki genel etkileri…

Akrep burcunda gerçekleşecek bir diğer gökyüzü olayının bir ay tutulması olması astroloji severlerin özellikle dikkatini çekmişti. Bu noktada pek çok kişinin daha önceki ay tutulmaları ve bu tutulmaların etkileri hakkında araştırmalar sürdürdüğü de görüldü. Akrep burcunda yaşanan güneş tutulması sonrası şimdi de tam ay tutulması yaşanması bu senenin bitişini çok daha hareketli bir hâle getirdiği için tutulmanın nasıl etkiler oluşturacağı da merak konusu.

Günler sonra gerçekleşecek olan Ay tutulması Avrupa Afrika ve Asya'dan gözlemlenebilecek. Bunun yanı sıra tutulma Türkiye'de gündüz saatlerine denk geldiği için ülkemizden gözlemlenemeyecek. 


8 Kasım Ay Tutulmasında Burçları Neler Bekliyor?

Günler sonra yaşanacak ve dünyanın pek çok bölgesinden gözlemlenebilecek olan Ay tutulmasının etkileri şimdiden kendini göstermeye başlamış durumda. Ay’ın dünyanın gölgesine girmesi sonrası oluşan ve adına Ay tutulması denen bu gökyüzü olayının; ruh hali ve kadersel döngüler üzerinde de etkileri bulunduğu inancına sahip olan astroloji severler bu etkilerin neler olduğunu merakla takip edip incelemekte. Peki, 8 Kasım Ay tutulmasında burçları neler bekliyor? 

Dürtülerimizin, içsel korkularımızın en çok uyandığı süreçler olan Ay tutulması zamanlarında duygusal sağlığımıza dikkat etmemizde fayda var. Derin sarsılmalar yaşanabilecek bu süreçler içerisinde duygusal olarak darbelere karşı daha savunmasız bir havada olacağımız astrologlar tarafından getirilen ilk yorumlar arasında yer almakta.

Parasal alanda etkilerin gündemde olacağı bu tutulmada bazı sonlanmalar ve finansal zorlanmalar yaşanması muhtemel görünüyor. Astrologlar özellikle de koç burçlarını bu noktada uyarıyor. Borç alış veriş işlerini ve finansal konularda özellikle de eşe dosta güvenme durumlarını yeniden gözden geçirmekte fayda olduğunu söyleyen astrologlar, yatırım alanında da temkinli olmak noktasında koç burçlarını uyarıyor. 

Parasal konularda kova burçlarının da dikkatli olması noktasında bazı uyarılar astrologlar tarafından veriliyor. Bunun yanında aslan ve akrep burçlarını kariyer noktasında gelişmeler bekliyor. Aynı zamanda yalnız olan akrep burçlarının bu durumu sonlandıracağı da yapılan yorumlar arasında. 

Bu tutulmadan en çok etki alan burç grubu ise boğalar olacak. Tutulmanın boğa burcunda gerçekleşmesi nedeniyle bu burç grubunun olumsuzluklara ve bazı aksiliklere karşı kendini koruması önerilmekte. Astrologların yapmış olduğu bir diğer uyarı da fevri çıkışlara dikkat edilmesi yönünde. Bu uyarı bütün burç gruplarını kapsayıcı nitelik taşımakta. 


Ay Tutulması Nedir?

Ay’ın Dünya'nın gölgesine düşmesi ile ortaya çıkan ay tutulması pek çok kültür tarafından astroloji ile bağdaştırılmaktadır. Gökyüzü olayları ile bağlantılı olarak yorumlamaların gerçekleştirildiği astroloji alanında Ay tutulmasının da büyük bir önem taşıdığı görülüyor.

Boğa burcunda gerçekleşecek olan ay tutulmasi Türkiye’den gözlemlenemeyecek olsa da Türk astrologların pek çoğunun tutulmanın burçlar üzerine etkilerini incelediğini görmek mümkün. Peki, astroloji alanındaki bu yorumlamalar neye dayandırılarak yapılıyor?

Astrolojiyi kavrayabilmek ve anlamlandırabilmek için bu alanda pek çok eğitimin alınabileceği de biliniyor. Siz de astroloji alanında daha etkili bir şekilde yorumlamalar yapabilmeyi öğrenmek için tarafımızca verilmekte olan ve özel içeriği ile hazırlanmış Astroloji Eğitimi’mizi alabilirsiniz. Bu eğitim sayesinde yaşanan gökyüzü olaylarında ilgili yorumlamaları kendiniz yapabilecek ve çok daha etkili bir şekilde gökyüzü olaylarını anlamlandırabileceksiniz. Durmayın ve siz de eğitimimizi alarak astroloji alanında kendinizi geliştirme imkanı edinin. 

Sosyal Medyada Paylaşın

0 Yorum

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için oturum açmanız gerekmektedir.