Astroloji

Oğlak Burcu Dolunay Etkisi

Oğlak Burcu Dolunay Etkisi 2023

Bu sene 3 Temmuz’da gerçekleşecek olan Oğlak burcundaki Dolunay,

enerjinizde gerçek dengeyi elde etmek için neyi salıvermeniz gerektiğine dair farkındalık getirmek için güçlü bir zamandır.

Oğlakta dolunay, Yengeç burcundaki Güneş kadar hissetmemizi istiyor.

Sadece bu duygularda anlam ve güç bulmamızı istiyor. Bir dünya burcu olarak Oğlak’ın enerjisi bizi topraklar ve vücudumuzla nefesimizle bağlantı kurmamıza yardımcı olur.

Oğlak burcundaki dolunay, duygularımızı daha derinden keşfedebilmemiz için bir kap görevi görür. Duygularımızı olmaları gerekmeyen yerlere dökmek yerine, karar vermek,

ilerlemek ve hayatımızın yoluna uyum sağlamak için duygularımızın gücünü kullana bilirsiniz.

 

 

Dolunayın Oğlak Burcuna Etkisi Neyi İfade Ediyor?

Oğlak, özünde hayatınızın işini temsil eder.

Bunun gerçek işinizle ilgisi olabilir veya olmayabilir. Oğlak, her birimizin bir amaç hayatı yaşamasını istiyor. Amacınız, ruhunuzun derinliklerinden gelen bir şeydir. Bu, varlığınızın köklerini dünyaya nasıl uzattığınızdır.

Oğlak geleneksel olarak iş, kariyer ve itibarla anlamlandırılır.

Bu dolunayda kariyerinizle ilgili sorunlar ortaya çıkabilirken, iş tanımınızı genişletmeye çalışın. Hayatınızın işi bir hobi, bir çocuk, bahçeniz veya meditasyon pratiğiniz olabilir. Bu dolunay Oğlak burcunda ilerlerken, bilincinizin yaşamınızdaki farklı çalışma türlerini keşfetmesine izin verin. Ardından, ruhunuzun misyonunu somutlaştıran yollara uyum sağlayın ve bu yollara adanın.

Oğlak da bütünlük ile ilişkilidir. Bu enerji, gerçeğimizde sağlam bir şekilde ayakta durmamızı istiyor. Nerede olursak olalım, kiminle olursak olalım veya hangi durum ortaya çıkarsa çıksın bizi aynı kişi olmaya zorlar.

Ayrıca, bütünlüğe sahip olmak,

temel ideallerimiz ve inançlarımıza uygun bir şekilde dünyayla tutarlı bir şekilde etkileşim kurmamız anlamına gelir.

Oğlak burcuyla tamamen uyumlu olduğumuzda, temel değerlerimizle rezonansa giren amaçlı bir hayat yaşarız. Gerçeğimizi ruhta kök salmış sağlam bir temelden dünyaya yayıyoruz.

Ayrıca hayatımızın işinin bir kısmının varlığımızın gerçeğini bulmak

ve bu yaşamda kim olduğumuzu tam olarak anlamak olduğunu da anlıyoruz.

Oğlak burcundaki Dolunay, içinize dönme ve temel özünüzü anlamaya dikkat etmelisiniz.

Kendinizi hayatınızın işini bulmaya adamanın ve duygularınız da dahil olmak üzere dikkatinizi dağıtan her şeyi atmanın zamanı. Hayal kırıklığı her zaman olabilir.

Duygularınıza dikkat etmek ve anlamak önemlidir, ancak Oğlak, onları bilgi olarak görmenizi ister.

Sizi tanımlamazlar ve siz duygularınız değilsiniz. duygularınız, sizin için neyin en önemli olduğuna dair ipuçları verebilir. Yolunuzdan bir dikkat dağıtıcı olmalarına gerek yok. Bunun yerine, kim olduğunuzu ve ruhunuz için neyin en önemli olduğunu keşfetmeniz için bir kapı olabilirler.

 

Dolunay oğlak burcunu nasıl etkileyecek? 

Bu dolunay boyunca, duygularınızı anlamanıza ve karşılığında kendinizi anlamanıza yardımcı olacak uygulamalara ve disiplinlere odaklanın.

Bu uygulamalar daha sonra kendinizle sınırlar haline gelir. Duygularınızı keşfetmek için her gün ayırdığınız zamanlardır. Bunu yaparken, kendinize hissetmek için alan açmış olacaksınız ama aynı zamanda duygularınızı da ifade edebilirsiniz.

Duygularınızı keşfedecek alanınız olduğunu bildiğinizde, ortaya çıkma ve dikkatinizi dağıtma olasılıkları daha düşüktür.

Kişisel bakım rutinizin üretken olduğunu kabul etmek de önemlidir. Oğlak, üretkenlik anlamımızı tanımlamamıza yardımcı olur. Sadece yapılacaklar listeleri ve onay kutuları değil.

Kendimize ve duygularımıza dikkat etmek, hayatta kolaylıkla ilerlememize yardımcı olur. Bu kolaylık, iş ve yapılacaklar listelerine kadar uzanır.

Oğlak burcundaki bu dolunayda, kendinize bakmayı bir öncelik haline getirin .

Ve yenilen diğinizde hayatınızdaki diğer her şeyin fayda sağlayacağını bilin.

Bu Ay, gerçek iş-yaşam dengesi oluşturmak ve yaptığınız her şeyin birbiriyle bağlantısını anlamakla ilgilidir.

Böylece, gelecekteki görevlerinizi tükenmiş bir yere kıyasla restore edilmiş bir yerden karşılama gücüne sahip olursunuz. Bu dolunayda kendinize uyguladığınız tüm gereksiz baskıları bırakın. Bir molaya layık hissetmek için yapmanız gerekenlerle ilgili isteklerinizi değiştirin

. Genellikle x, y ve z’yi bitirene kadar işimizden izin almayı hak ettiğimizi düşünmüyoruz. Gerçekte, ihtiyacınız olduğunda dinlenmek ve yenilenmek için zamanı hak ediyorsunuz.

Kendinizi ve ihtiyaçlarınızı dinlemeyi öğrenin. Dinlenmek için bir gün ayırdığınızda ortaya çıkan suçluluk duygusunu bırakın. Kendinize işinizden uzakta bir alan bırakmak, onu takdir etmenize ve gerekirse değiştirmenize yardımcı olur.

Ayrıca, gerçek hayatınızın işini keşfetmek ve işinizi buna göre ayarlamak için zamanınız var. Zaten ruhunuzun çağrısına dalmışsanız, bir mola ona olan sevginizi geri getirecektir. Tutkunuzu tazeleyecek ve devam etmeniz için size ilham verecek.

Henüz hayatınızın işini bulamadıysanız, günlük görevlerinize ara vermek sezginizi duymanız için size zaman tanıyacaktır. Ayrıca bu durum sezginizin sizi amacınıza götürmesine izin verecektir.

Kendinize zaman ayırmak en verimli şeylerden biridir.

Oğlak burcundaki bu dolunay

aynı zamanda Oğlak burcundaki yeni Ay’da belirlediğiniz niyetleri yeniden gözden geçirmek için harika bir zamandır.

Bu son altı ayda hangi uygulamalar ve disiplinler size yardımcı oldu? Hangi taahhütlerin değişmesi gerekiyor? Enerjinizi artık ona ihtiyaç duymayan bir şeye mi adadınız? diye gözden geçirin.

Taahhütler önemlidir. Asıl önemli olan , şu anda kim olduğunuzla uyumlu yenilerine yer açmak için bazılarını serbest bırakmaktır.

Hayatınızda sizi gerçek amacınızdan uzaklaştıran her şeyi serbest bırakmak için bu dolunayın sağladığı fırsatı kullanın. Ardından, kim olduğunuza, sizin için neyin en önemli olduğuna ve olmak istediğiniz kişiye uygun yeni taahhütler verin.

Dolunay Oğlak burcunda Güneş Yengeç burcunda

Dolunay her zaman Güneş’e karşıt burçta oturur. Ay Oğlak burcunda otururken, Güneş Yengeç burcunda oturuyor. Oğlak ve Yengeç, sorumluluk ve özgünlükle ilgili bir enerji ekseni oluşturur.

Yengeç kendimize karşı sorumlu olmamızı isterken, Oğlak başkalarına karşı sorumlu olmamızı ister. Yengeç ve Oğlak birbirine karşı çıksa da, her iki işaret de bizim gerçeğimizde ortaya çıkmamızı

ve bunu hayatımızın en yüksek önceliği yapmamızı istiyor.

 

Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek 2023 ? 

Stresten uzak, sakinliğe yakın bir duruş sergilemek kazanmanızın yolunu açılabilir. Sözleşmeler, ortaklıklar ve gönül işlerinizde kendinizi doğru ifade etmeniz önemli.

Kendinizle ya da rakiplerinizle güç savaşına girmeden olayları doğru analiz etmeye gayret gösterin. Kazanan taraf siz olacaksınız.

Geçtiğimiz sene 13 Temmuz oğlak burcunda dolunay gerçekleşmişti . Bu sene 3 Temmuz da olacak dolunay etkisini daha iyi anlamak ve yorumlamak için astroloji eğitimimizi alabilirsiniz .